PDA

Zobacz pełną wersję : Niewypełniane profile



Riddick
21-12-07, 16:22
Wescie cos z tym zróbcie bo prawie nikt tu nie wypełnia profili. Pytają sie o cykle, diete trenig a nikt nie udziela zadnych informacji o sobie. Nie mozna byłoby zrobic tak aby przy rejestracji kazdy musiał wypełnic profil bo innaczej by sie nie zarejestrował?

Punisher
21-12-07, 16:45
Po prostu jak ktoś nie podaje, to nie odpowiadać w temacie.

Street Fighter
21-12-07, 17:45
Zrobi się masa tematów bez odpowiedzi...
Lepiej jak ktoś nie ma uzupełnionego profilu to nie będzie mógł założyć tematu ...

marcinczwa
21-12-07, 17:58
nie możemy zrobic obowiązkowego wypełniania profilu, ponieważ nie każdy chce podawać te dane oraz było by dużo danych wymyślonych(a nie o to tu chodzi)

jeżeli ktoś zadanie pytanie i nie ma wypełnionego profilu(a jest to niezbędne do udzielenie odpowiedzi), to upominamy taką osobę aby wypełniła profil, i wtedy udzielamy odpowiedzi

rafalkomando
21-12-07, 18:14
zgadzam sie a adminem w 100%

Lukasz_L
21-12-07, 22:15
W sumie admin ma racje. Ja np. tez nie wpisalem... Jesli by to bylo obowiazkowe to wszyscy by byli ,,Pudzianami"...

SEBAN
22-12-07, 00:03
W sumie admin ma racje. Ja np. tez nie wpisalem... Jesli by to bylo obowiazkowe to wszyscy by byli ,,Pudzianami"...

Pewnie wszyscy kłamaliby tak jak ty????? Pewnie tak.....

47
22-12-07, 10:40
hehe wiadomo nie wszyscy ale niektorzy na odpierdol by tak zrobili. poza tym ten temat byl niedawno walkowany ;]

Lukasz_L
23-12-07, 15:44
Pewnie wszyscy kłamaliby tak jak ty????? Pewnie tak.....

Seban: Sugerujesz, ze klamie? iby w czym, jesli w profilu mam wpisany tylko wzrost i wage? :|

Paluch
20-01-08, 19:04
Nie no mi sie to nie podoba. I irytuje mnie jak ktos nie ma profilu. Przeciez kazdy temat zalozony przez uzytkownika wymaga profilu. Czy pyta o trening, czy o diete czy o suple. No i bardzo jestem ciekaw wymarow tych wszystkich koksow z dzialu doping ;D

Gdyby wymagane byly podstawowe informacje jak: wiek, waga, wzrost, ile na klatke i ile w bicu, jaki staz. Tajemnice zadne, a sporo mowi o uzytkowniku...

A dla wiarygodnosci napisac informacje, ze jezeli napisza scieme, to moga sobie krzywde tym zrobic, bo uzytkownicy nie dostostuja rad do rozmiarow pytajacego albo ze rady moga byc po prostu zle i nieskuteczne...

I nie widze powodu dla ktorych ktos nie chcialby podawac tych danych... a jak nie chce, to niech nie pisze, jaki problem ;-)