PDA

Zobacz pełną wersję : PAN TRENINGOWY NA CALY ROK JAK POWINIEN WYGLADAC?



Totti
13-06-06, 10:51
CHODZI MI O ETAPY W CWICZENIU : MASA ,REGENERACJI.RZEZBY.CWICZYLEM 6 LAT REGULARNIE NA ODZYWKACH I W OGOLE :) PROBLEM JEST TAKI ZE MAM ZASTOJ W TRENINGACH PONAD DWA LATA !POTRZEBUJE DOBREGO TRENINGUB DOBRZE ROZPISANEGO BY RUSZYC Z MASA .JAK MAM ZACZAC PO TAK DLUGIM OKRESIE !!!BARDZO SIE ZANIEDBALEM STRACILEM PROPORCJE I GESTOSC MIESNIA.MAM DUZY BRZUCH,I TKANKA TLUSZCZOWA ZABRALA SIE ZA MNIE!WYDAJE MI SIE ZE CO DO DIETY TO 50:50 WEGLO I BIALKO CO WY NA TO? ??

Matrixs88
13-06-06, 11:07
Moim zdaniem cykle powinny iść: etap wstępny, masa,siła,masa,siła,masa,rzeźba, roztrenowanie, po każdym epapie dobrze jest zrobić mały etap regeneracyjny(trwa ok tygodnia). Co do diety zależy od wykonywanego etapu; napewno inne proporcje będą przy budowaniu masy, inne proporcję będą przy zdobywaniu siła a jeszcze inne przy rzeźbienu mięśni.

Totti
13-06-06, 11:22
widzisz mnie uczono ze po kazdej masowce powinien isz etap regeneracji miesni sa to dwa trzy tygodnie pozniej etapl sily itd a na koncu rzezba co ty na to?pozdrawiam

sławo
13-06-06, 12:02
zgadza się po każdej masówce lekka przerwa ale trzy tygodnie to chyba za dużo no chyba że twój organizm potrzebuje tyle czasu
moim zdanie nie ma co tak przeplatać masa siła masa siła

masę rób od jesieni do wiosny potem rzeźba i siła na lato żeby nie ztracić zbyt dużo z wymiarów
siła ogólnie i tak idzie przy masie

a jeżeli nie ćwiczyłeś 2 lata to musisz zacząć od obwodowego a potem pomyślimy nad treningiem na masę