PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc 2 :)



rumun
18-12-07, 23:23
Wcześniej pisałem prośbę o pomoc w ćwiczeniach bez żadnego sprzętu. Jednak teraz zmonotwaliśmy z kolegami powiedzmy, że siłownię :)
Dla przypomnienia mam: 16 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi.
Do dyspozycji mam:
ławeczke:

http://allegro.pl/item280284502_lawka_laweczka_treningowa_masiv_modl itewnik.html
gryf prosty i łamany
ciężarki o masie: 20kg 10kg i 5 kg

Czy mógłby ktoś przedstawić jakiś ciekawy zestaw ćwiczeń oraz dietę, o ile taka jest potrzebna, żebym rozwinął wszystkie partie mięśni w odpowiedni sposób.
Jak widać jestem kompletnie nemo i dlatego zwracam się do Was o pomoc :)
Z góry wielkie dzięki za pomoc http://forum-kulturystyka.pl/images/smilies/icon_e_smile.gif

dexter
18-12-07, 23:50
zacznijcie od treningu ACT - obwodowy jest on w dziale trening w podwieszonych poczytaj ułóz i wrzuć to sie oceni
a dieta jest konieczna zawsze i w tym celu musisz obliczyc swoje zapotrzebowanie masz to w dziale dieta w podwieszonych. Jak juz obliczysz to ukłądasz diete, no ew mozesz wziasc diete gotowca dla osoby ważacej 64 kg w podiwszonych tez jest
to tyle pozdro

rumun
19-12-07, 18:33
1.Skłony w leżeniu(tzw.brzuszki)(brzuch),
2.Przysiady ze sztangą-zalecane ostrożne dobieranie ciężaru(czworogłowe ud),
3.Uginanie nóg na maszynie w leżeniu przodem(dwugłowe ud),
4.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej(klatka),
5.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu(naramienne),
6.Unosznie sztangielek w przód w staniu(naramienne-przednie i boczne aktony),
7.Przyciąganie drążka wyciągu dolnego szerokim uchwytem w siadzie płaskim(najszersze grzbietu),
8.Prostowanie tułowia w leżeniu przodem na ławce poziomej(nogi leżą na ławce,a tułów poza ławką,nogi zablokowane)(proste grzbietu),
9.Uginanie ramion ze sztangą w staniu(biceps),
10.Wyciskanie francuskie w staniu,lub siadzie ze sztangą(triceps),
11.Nawijanie i odwijenie ciężarka na drążek(przedramiona),
12.Wspięcia na palce ze sztangielką w staniu-podkładka pod palce(łydki)

Może to? Wziąłem ten zestaw zdziału Trening dla początkującego z forum :)

dexter
19-12-07, 19:47
no spoko moze być teraz cicz tak przez 6- 8 tyg. W tygodniach 1,2,3 mozesz ćwiczyć to 2 razy w tyg 4,5 - 3 razy potem 6,7,8 - 4 razy w tyg jak towykonasz to bierz sie za trening na mase
pozdro

rumun
19-12-07, 20:26
Każde z tych ćwiczeń wykonywać po 3 lub 4 serie po 12-15 powtórzeń?

rumun
19-12-07, 21:48
Przepraszam, za post pod postem, ale nie widzę funkcji edit :\
Gdzieś czytałem, że trening ACT jest dla tych co nie ają problemów z niedowagą i mogą od razu ćwiczyć na przypakowanie się. A czy np. ja przy swojej wadze muszę przybrać na wadzę i mieć plan na masę? Czy to tylko nazwa jest mylna?