PDA

Zobacz pełną wersję : Cfm



szumek
16-12-07, 18:06
Co sądzicie o białku vitalmax'a CFm protein ?? jest to isolat v-159 drogie i nie chce potem załowac wydatku jak nic nie da...

Symu
16-12-07, 20:33
Nie zauważysz różnicy między tym a izolatem czy wpc.

kox
17-12-07, 00:48
mozesz podac jakies dobre i sprawdzone wpc symu??

Symu
17-12-07, 15:24
Trudno chyba teraz o czyste wpc. Mieszanki wheya które próbowałem i moge polecic:gold standard z optimum, whey protein 81 z fitmaxa (nawet niezle ale nie super) , cfm z vitala (nie jest zły ale bralem tylko 2 porcje wiec nie wiem jak an dluzsza mete) , 100% whey z kaizena (tylko czekolada inne niezjadliwe). Ten ostatni szczegolnie polecam brak jakichkolwiek problemow zoladkowych, smak prawie jak prawdziwa czekolada. Jednak ze wzgledu na podwyzki cen białek jade na prolongatum i matrixie z syntraxa wyrwanych w promocjach i po znajomosci :D

szumek
17-12-07, 19:12
czyli nie pyli sie cfm brac ??

Symu
17-12-07, 22:17
Tzn jest to dobre białko, dobrze się rozpuszcza, smakuje też, ale jeśli chodzi o działanie nie poczujesz różnicy na tym poziomie zaawansowania. Białko warte swojej ceny ale jeśli bardzo zależy ci na zależności cena/efekty to poszukaj tańszego :)

SEBAN
17-12-07, 22:35
Moim zdaniem wystarczy mieszanka rożnych rodzajów białek (taka chyba najlepsza) lub koncentrat,byle miał min.77g/100 białka.

Symu
17-12-07, 23:06
Też uważam że mieszanka na poziomie amatorskim jest najlepsza. Choć jakby ktoś się upierał i chcial bardziej profesjonalnie to może różne brać np.
na noc kazeina
po treningu izolat
w dzien mieszanki
Czystych koncentratów chyba ju jest bardzo mało, a i z tym 77g bialka też się nie zgodzę. Może mieć i mniej bo np. zawiera dodatki smakowe i inne rzeczy.

SEBAN
17-12-07, 23:18
No powiedzmy ze nie zawsze musi być 77g,chociaż mogłoby być.Ale masz rację.

Symu
17-12-07, 23:29
Wiadomo im więcej tym lepiej (choć na przykladzie hi-teca widac ze nie zawsze to prawda), niemniej jednak czasem wrażenia smakowe przeważą nad ilością białka (a nawet w moim wypadku częsciej :P ).

szumek
18-12-07, 17:47
pelecicie jakies w zaleznoscie cena/efekt ?

Symu
18-12-07, 18:39
Efektów raczej nie zobaczysz po białku a po dobrze skomponowanej diecie uzupełnionej w razie braków białkiem i tu masz pare wyborów w zależności na czym ci zależy np.
-ekonomiczny- ostrowia (smak i ropuszcalnosc srednia, czasem problemy gastryczne)
-dobre składowo- prolongatum , optimum gold standard
dobre składem i smakiem- syntrax matrix, optimum

Naprawdę trudno powiedzieć na czym ci zależy bo efekty bęziesz miał po wiekszosci z nich podobne. Jeśli masz b.niski budżet to ostrowia, jeśli możesz pozwolić sobie na coś lepszego to to kupujesz. Ja np. kijem ostrowii nie ruszam bo wole oszczedzic sobie problemow zoladkowy za te kilkanascie zlotychi i napic sie czegos smacznego:)

Prezydent_1c
18-12-07, 19:02
Dobre jest na noc Night Protein Blend z Olimpu. Nie wiem o co z tym chodzi do końca ale rano wstaje (przynajmniej tak mi sie wydaje) bardziej wypoczęty niż jak jadłem inne białko na noc lub tuńczyka czy cos takiego. Nie jest to wielka różnica ale odczuwalna.
PS. Nie zaczynam przygody z odżywkami i juz białko jadłem wczęsniej więc zeby nie było że sobie cos wkręciłem :D Albo podnieciłem się że specjalnie białko na noc bo nie robi to na mnie jakiegoś wrażenia ponieważ przypadkowo je kupiłem na początku. (teraz juz kupuje świadomie :D)

szumek
19-12-07, 13:39
no dobra dzięki wam chłopaki za rady macie po sog'u