PDA

Zobacz pełną wersję : regeneracja



johny
16-12-07, 09:46
Witam,trenuje na mase i jestem po okolo 3 miesiacach dobrze przepracowanego treningu popartego dieta,jednak czuje ze przydala by mi sie jakas przerwa...tylko szczrze mowiac nie wiem ile to ma byc:D czy tydzien wystarczy,czy moga to byc dwa tygodnie??? wypowiedzcie sie o tym jak mozecie...

Tomasz.
16-12-07, 13:02
Zależy, czasem mogłaby Ci wystarczyć przerwa tygodniowa, jak i możesz potrzebować dwóch tygodni. Ja bym najpierw odpoczął tydzień i zdecydował co dalej. :)

pkmh
16-12-07, 14:55
Witam,trenuje na mase i jestem po okolo 3 miesiacach dobrze przepracowanego treningu popartego dieta,jednak czuje ze przydala by mi sie jakas przerwa...tylko szczrze mowiac nie wiem ile to ma byc:D czy tydzien wystarczy,czy moga to byc dwa tygodnie??? wypowiedzcie sie o tym jak mozecie...

Ja mam dokładnie to samo, właśnie minęły mi 3 mies (mam nadzieje) dobrego treningu i od poniedziałku robie sobie tydzień przerwy. Myśle że to wystarczy bo wcześniej tez robiłem tygodniową przerwe i było wszystko Ok...pozdro

johny
16-12-07, 17:34
ja chyba jednam zrobie 2 tygodnie,bo na swieta nie chce cwiczyc,a po za tym jak po sylwestrze zaczne od nowa to wtedy bede jechal dluzej niz 3 miesiace...

johny
16-12-07, 19:01
aaa mam jeszcze jedno pytanie...zakladajac ze od jutra juz mam przerwe na dwa tygodnie to dobrym pomyslem bedzie stosowanie treningu obwodowego przez ten tydzien pierwszy tydzien??