PDA

Zobacz pełną wersję : Spalić mięsień ??



simonides
15-12-07, 16:17
Moja siostra spytała sie mnie co zrobic żeby zminiejszyc lydki (ma rzeczywiscie dosć grube). Myślałem ze to tluszcz, ale keidy napiela okazalo sie ze to miesien. Mozna spalic jakos ten miesien z tluszczem lydki ?? Jest to też napewno troche uwarunkowane genetycznie ...

Z gory dziekuję

Dam SOGa jak będzie ładna pogoda.

AdRiAn
15-12-07, 16:53
zlap za skore na lydce, jak bedzie mozna zebrac falde to jest to tluszcz, jakie sporty siostra uprawia ? miesien da sie przepalic, zbyt intensywnym treningiem, ale jest to cykliczne raczej, a treningu lydek jej nie polecam bo sie powieksza... :)

mi tam sie podobaja lydki u kobiet,

lo3
15-12-07, 18:22
to moze ten pas z mango ;d vibra tone czy jakos tak ;d

Riddick
15-12-07, 19:04
Niech zrobi jakies wspiecia na palcach i nie je nic przed ani po tym. Powinna zwiekszyc tym katabolizm miesnia.

milo90
15-12-07, 20:14
to moze ten pas z mango ;d vibra tone czy jakos tak ;d
tym pasem to nawt tłuszczu nie spali a co dopiero mięśnie..

Paluch
15-12-07, 20:28
40 min biegania rano na czczo zalatwi sprawe.

milo90
15-12-07, 20:32
załatwi sprawe, albo twoją siostre...:) ja bym nie umiał biegać całkowcie na czczo, jakieś 1,5 godziny przed bieganiem musze coś zjeśc bo inaczej bym nie dał rady. Natomiast siostrzyczka moze próbować:)

Prezydent_1c
15-12-07, 20:34
Mi się wydaje że wszytkie wyżej wymienione rady sa dobre ale .... Ćwicząc troche jej spadnie mięsień (raczej niewiele) i łydki staną się bardziej wyrzeżbione przez co będa bardziej przykuwały uwage ale w niestety negatywnym sensie bo nadal będa duże a dodatkowo wyrzeżbione... A żebyście lepiej mnie zrozumieli podam przykład. Czasami ktoś ma 40 w łapie bez rzezby a ktoś inny 38 albo 39 i fajna rzezbe i niestety wizualnie pomimo tego ze obwód jest mniejszy ten bardziej wyrzeżbiony mięsień wygląda na większy.

Riddick
15-12-07, 20:43
Bez odpowiedniej diety nie wyrzezbi miesnia.

Paluch
15-12-07, 20:44
przy bieganiu na czczo organizm zmetabolizuje nie tylko tkanke tluszczowa, ale takze bialko z miesnia... zawsze gdy przechodzimy na rzezbe zmniejsza sie nie tylko tkanka tluszczowa, ale takze sam miesien... :)