PDA

Zobacz pełną wersję : kreta w proszku



Ikar
15-12-07, 12:27
Mam 2 pytania
czy kreatyne w proszku mozna w herbacie rozpuszczac ?
chcial bym poznac opinie na temat ,,fazy nasycenia" bo nie wiem czy chce mi sie ja robic

Deathbreaker
15-12-07, 12:32
Mam 2 pytania
czy kreatyne w proszku mozna w herbacie rozpuszczac ?
chcial bym poznac opinie na temat ,,fazy nasycenia" bo nie wiem czy chce mi sie ja robic
Myslę ,że lepiej w wodzie mineralnej będzie ;) No i pozatym nie wiem np. czy jakbyś w gorącej herbacie rozpuścił kretę to czy by zachowała wszystkie swoje właściwości (Po cholerę cudować ?:)

Punisher
15-12-07, 12:33
kreatyna w pigułce (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6634) -->
Sugerowane dawkowanie kreatyny:
-Faza nasycenia(ok.30dni) - 0,3gr/kg masy przez 5 - 6 dni, a następnie zmniejszenie dawki do ilości 0,03gr/kg masy.
Kreatyna podawana w fazie nasycenia w dawkach ok.5 gr rozdzielonych w ciągu dnia i w fazie podtrzymania w jednej dawce na dzień np. na czczo w DNT i w DT po treningu. W przypadku stosowania fazy nasycenia należy pamiętać o konsekwencjach (klik) (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=198) idących w parze z takim dawkowaniem.
-Bez fazy nasycenia(ok.6-8tyg.) - stała dawka 10gr/dzień przez cały cykl.
-Stała suplementacja kreatyną - porcja 2-3gr.

Rozpuszczaj w chłodnej wodzie przegotowanej/źródlanej niegazowanej.

Ikar
15-12-07, 12:35
zawsze rozpuszczalem w soku winogronowym albo w carbo a ze teraz siedze w domu nie chce mi sie wychodzic a nic takiego nie mam wpadlem na pomysl z herbata :P

Symu
15-12-07, 13:17
Faza nasycenia nie jest potrzebna. Możesz i rozpuszczać w chlodnej herbacie (tu pewnie odezwą się glosy o teinie) ale po co kombinowac czy nie lepiej wziasc lyżkę kreatyny do buzi i zapic wodą???

AdRiAn
15-12-07, 15:57
wody w domu nie masz ?? to z czego robisz ta herbate... wez ogarnij sie i nie zakladaj takich glupich tematow

milo90
15-12-07, 19:54
w niektórych miastach lepiej jest nie pić wody prosto z kranu, ja bym radził jak juz coś to ja przegotowac

kox
15-12-07, 20:33
haahahaha dobre to było łap soga.. Adrian

Ikar
15-12-07, 20:42
wody w domu nie masz ?? to z czego robisz ta herbate... wez ogarnij sie i nie zakladaj takich glupich tematow

Jak bys nie zauwazyl zadalem 2 pytania i ni jak mi nie pomogles. Kreatyna z sokiem lub carbo jest szybciej przysfajana a ze herbata jest z cukrem kreatyna bedzie lepiej przysfajana niz z sama woda. A pytanie nie jest glupsze niz twoja odpowiedz na pytanie ktorej w sumie nie bylo.

Symu
15-12-07, 23:57
Niestety ale szybsze przyswajanie kreatyny z sokiem już dawno wyszło z mody :) Teraz już wiadomo że działanie insuliny nie ma dużego (jeśli wogle go am) wpływu na transport.

PuaPAj
16-12-07, 00:26
Faza nasycenia nie jest potrzebna. Możesz i rozpuszczać w chlodnej herbacie (tu pewnie odezwą się glosy o teinie) ale po co kombinowac czy nie lepiej wziasc lyżkę kreatyny do buzi i zapic wodą???
No z tym "zapijaniem" kreatyny a nie wymieszania jej z woda to nie bylbym taki pewien bo wiadomym jest ze suplement ktory jest w postaci plynnej duzo lepiej sie wchlania anizeli w postaci samego proszku. Ale i na to sa rozne teorie:P Ja tam mieszam z woda wypijam na wiwat i jest ok