PDA

Zobacz pełną wersję : Problem przy cyklu



Moody
15-12-07, 11:29
Witam! jestem na cyklu metanabolu i prolki... Kiedys juz miałem cykl z samych 100tab mety.... Ale przy tym cyklu odczowam bol nerki prawej dokladnie co mam zrobic??? i zauwazyłem ze wyskakuja mi krosty na glowie.. wiedzialem o konsekwencjach ale pytam czy mozna je zminimalizowac. Dodam ze biore vitaral sylimarol cynk i witamine A+E

Riddick
15-12-07, 11:56
jak wygląda ten cykl? miałeś wcześniej problemy z nerkami? Na krosty zincteral łykaj po 2 tabletki dziennie, mozesz kupic do tego paste bromocynkowo z siarko jest w miare skutecna i niedroga.

lg team
15-12-07, 14:36
ale przy oddawaniu moczu czy ogolnie?

Moody
15-12-07, 14:47
2 strzaly prolki na tydzien i 3 tab mety dzienie. Nie nie mialem nigdy problemu z nerkami... A cynk nie jest na wypryski??? bo wczoraj kupilem

lg team
15-12-07, 14:49
jaka metke masz? mozliwe ze od metki w ktorej poza substancji czynnej znajduje sie cos co negatywnie wplywa na uklad moczowy,

vold
15-12-07, 15:17
czyli odpowiedz jest jedna kupuj tam gdzie należy bo później skutki są takie jak są a wogłule każdy sprzedający na poziomie daje szczegółową rozpiske na której jest wszystko.

Moody
15-12-07, 15:38
mam ruska mete

lg team
15-12-07, 15:42
dlatego moje przypuszczenia moga byc prawdziwe - dodano jakis komponent, lub zastapiono nim inny co skutkuje u Ciebie takimi objawami,

proponowalbym odlozyc mete i leciec dalej na tesciu, a w miedzy czasie porobic badanie moczu, i odczekac czy sytuacja sie nie zmieni po odstawiniu metki, jesli tak - bedzie jasnosc w tym co napisalem,

polo
16-12-07, 12:03
nie ma co panikować , JAK PRZY ODDAWANIU MOCZU CIE NIE BOLI TO NIC CI NIE JEST, to jest tylko nerwobol ktory po kilku dniach przejdzie

lg team
16-12-07, 12:19
brak bolu przy oddawaniu moczu nie swiadczy o braku stanu zapalnego czy toczacej sie choroby,