PDA

Zobacz pełną wersję : Moj Pierwszy cykl.....



Qlimax
09-06-06, 11:05
Witam! Chciałbym sie dowiedziec czy tego typu pierwszy cykl bedzie odpowiedni i przyniesie jakies efekty. Mam 18 lat, 173cm wzrostu i waze 65kg. Cwicze około 6 miesiecy i zamierzem zastosowac cykl z METHANDIENONU . Mam ustawiona diete ale interesuje mnie czy wystarczy mi jedynie Sylivit na ochrone watroby? oraz czy po metce wystarcy sama kreatyna w cyklu nasycenia na zminimalizowanie spadkow? Czy lepiej bedzie zainwestowac w jakiegos gainera badz amino? Oraz czy odblok jest konieczny po tak krutkim cyklu jakim bedzie 100tab. ??

vold
09-06-06, 14:33
Bez urazy ale z takim wiekiem i taką wagą proponuje odpowiednio jeść i trenować i będzie ok.

degustator
09-06-06, 14:50
voldemort ma racje... daj se siana....

Qlimax
09-06-06, 14:57
Hmm no ale ja juz poczynilem starania.... i zalezalo by mi...... wiadomo ze wychodze w tym momecie na typowego sezonowca ale wkoncu to tez jakas forma sprortu :D podpowiedzcie mi tylko co mam tak dokladnie wziasc na spadki po cyklu bardzo mi zalezy na tym. I czy ktoryz z was spotkal sie juz z METHANDIENONEM i jakie som efekty??

vold
09-06-06, 17:28
Po cyklu kreatyna.

Fajne pytanie czy któryś spotkał się z metką, ja osobiście brałem kilka rodzai metki, każdy rodzaj testosteronu, praktycznie wszystkie środki anaboliczne a nawet insuline tak że mogę troszke powiedzieć o dopingu i nadal twierdze abyś narazie dał spokój , chociaż wiem że jak ktoś się napali to i tak weźmie , tak że jak namyślisz się na 100%, to napewno doradzą ci na tym forum ludzie którzy się na tym naprawde znają abyś to zrobił z głową :wink:

Qlimax
09-06-06, 23:32
heheh wiesz akurat z metka niewatpie ze sie spotkaliscie:D ale chodzilo mi o ten roadzaj metki bo jest ich wiele METHANDIENONE :P jestem pewny ze to wezme dzieki wielkie:D Cya moze napisze jak mi poszlo:)

z-kris
11-06-06, 19:34
hmm sadzac po tym jak ta nazwe ladnie przepisales to pewnie masz w taki bialym plastikwym opakowaniu, niby to ruska ale z arabskimi literami ... nie polecam jej jezeli mam racje ze to ta posiadasz ...

Qlimax
11-06-06, 19:38
no to jest taka w bialym malym pojemniczku..... no pisze naniej ze z rosi ale kumpel mowil ze to niejest ruska tak naprawde .... a dlaczego niepolecasz?

z-kris
11-06-06, 20:35
bo szczerze mówiac cholera wie co tam jest ... :) wiesz jak mozesz to radzil bym tobie wymienic to na naposim :) tu przynajmniej masz 50% szans ze wyprodukowano to do aptek :P fakt ze w rumunii ale zawsze

Qlimax
12-06-06, 14:08
zobacze co z tego wyjdzie :D pozdrawiam ;)

pey
12-06-06, 22:04
ja Ci polecam metke polską...nie bedziesz miał chociaż skutków ubocznych tak jak po ruskiej.Polska metka jest tania i mozna ją bez problemu załatwić.Na ochrone komplet witaminy B i jakieś tabletki ale to juz pytanie do kogoś kto wie więcej o ochronie.

Qlimax
13-06-06, 07:21
Tak właśnie myślałem że lepsza bedzie polska. Mam juz witaminki na ochrone diete itrening potem kreatyne na utrzymanie i dalszy trening tylko ze regeneracyjny oraz dalsza dieta :) dziekuje za Waszą pomoc pozdrawiam ;)

Totti
13-06-06, 10:17
ta metka moze byc felerna!!!!sprobuj jako jest twardosc tabletki!jesli rozsypie ci sie w palcach po zgniecieniu to masz jakis wynalazek wlasnej produkcji!!!ta metka o ktorej piszerz jesi dobrze rozxumiem to nawet nazwy firny nie ma na opakowaniu a to jest podejrzana sprawa!polska jeszcze raz polska jak chcesz brac metke!!!!kretka po cyklu a w trakcie musi byc duzo bialka dobrej jakosci!!!!jesli juz decydujesz sie na koks to bierz go z odzywkami!!!i bcca to podstawa ,glutamina tez. wiara robi blad czesto podstawowy blad wali koks i nic wiecej!!!a przeciez im wiecej na koksie bedziesz jadl bialko i weglo to wieksza nastapi synteza (miesnie) :lol: oh te miesnie

Qlimax
13-06-06, 17:29
Tabletki są twarde nierozsypuja sie w rekach wszystkie som takie same pojemniczek byl zamkniety dopiero ja go otworzylem a w srodku byl wacik wepchniety zeby tabletki sie niepolamaly chyba :P zapach tak jakby acetonem :/ na spodzie pojemniczka pisze Skanbech....... POzdrawiam

MARCUS
29-06-06, 00:57
metanabol jest dobry z tego co go opisujesz tez tkai miałem a co to za tekst nie pamietma kto go napisał ta metka jest na bank ferelna chyba masz dila który robi z ciebie frajera "najlepsza polska metka" meta to meta nie wazne jaka grunt to miec dobre źródło a nie jakiegos kolege kolegi :)