PDA

Zobacz pełną wersję : jskie tłuszcze



modelos
14-12-07, 18:18
hej mam małe pytanko jakie tłuszcze powinny byc dodane do diety, w jakich ilościch i kiedy je brac. a 2 pytanie za tydzien swieta :)) ale co z dieta ??? na te 2 3 dni zrezygnować czy utrzymywac ????

dzako18
14-12-07, 18:43
z tłuszczy najlepsza oliwa jakies orzechy, a w swieta nie musisz sie za bardzo opychac poprostu staraj sie jesc dobre rzeczy, wiadomo ze nie jestesmy zawodowcami wiec kawałek jakiegos placka nie zaszkodzi

Symu
14-12-07, 18:58
Ja osobiście odpuszcam :D Święta są raz w roku, a nie jesteśmy zawodowcami. Delektujmy się atmosferą świąt i smakiem potraw :)

Tłuszcze powinny być w kązdym posiłku, a ile to zależy od zapotrzebowania i rodzaju diety. Ogólnie 1-1,5g/ kg masy, ale jak zależy ci na dokładności to z diety powinno ci wyjsć ile. Potrzebujesz wszytskie tłuszcze jednonienasycowe, wielonienasycone i nasycone. Mniejwięcej w proporcjach 1/3 każdego. Głównie zwraca się uwagę na jedno i wielo nienasycone bo nasyconych dostarczamy wystarczającą ilośc wraz z mięsami, serami...

johny
14-12-07, 19:32
http://www.zdrowie.com.pl/informacje/kuchnia/_20040705444/ ...ja akurat na swieta sobie przerwe tygodniowa zaplanowalem :D

modelos
15-12-07, 09:29
czyli lepiej nap jejsc połtłusty twrog niz chudy ????? a moze kupic cosbie oleje w skalepie z suplami ?????czy wystarczy olej lniany ???

modelos
15-12-07, 09:42
jeszcze 1 pytanko :)bo jestem teraz chory tzn na szescie choproba mi sie konczy:)))a ale przez 3 dni miałem goraczke 38,4 i przestalem na czas choroby diete ale od dzis zaczynam spowrotem i do tego własnie pytanko .czy na te swieta w takim ukałdzie tez moge przerwac diete ???

Deathbreaker
15-12-07, 11:13
jeszcze 1 pytanko :)bo jestem teraz chory tzn na szescie choproba mi sie konczy:)))a ale przez 3 dni miałem goraczke 38,4 i przestalem na czas choroby diete ale od dzis zaczynam spowrotem i do tego własnie pytanko .czy na te swieta w takim ukałdzie tez moge przerwac diete ???
No w swięta mozesz przerwać dietkę , zawodowcem chyba nie jestes więc na te kilka dni możesz sobie odpuścić po prostu (święta są raz w roku tylko) - chodzi tu oczywiście o święta Bożego Narodzenia ;]

lo3
15-12-07, 14:26
No w swięta mozesz przerwać dietkę , zawodowcem chyba nie jestes więc na te kilka dni możesz sobie odpuścić po prostu (święta są raz w roku tylko) - chodzi tu oczywiście o święta Bożego Narodzenia ;]


też tak myśle :)

Ikar
15-12-07, 15:24
na sieta zazwyczaj jest sporo ryb wiec polecam ich jedzenie ;)

paweleeekkk
15-12-07, 16:00
Szczególnie ryba w occie, smażona, po grecku. :D <mniam>.

Nuru89
15-12-07, 20:55
Nic Ci nie bedzie, ale nie musisz sie opychac ciastami...