PDA

Zobacz pełną wersję : Ceny



rachzel_007
14-12-07, 17:47
takie pytanie wiara u mnie moze zalatwic 100 mety za 35 zl czy jakos tak mniejwiecej w tych cenach czy po tyle stoi czy to jakes scierwo??

i jeszcze jedno mam 16 lat i jestm chudy 184 wzrostu i 65kg
czy to jest zawczesnei zeby brac na silke chodze ponad 4 miesiace.

jak mialbym brac to jak byscie polecali i ile diete mam

posilki mam o

7:00
10:30
14:00
17:00
18-19:30 trening
potem do godziny po treningu posilek
i o 22:30

na silke chdoze w pon srode i piatek to czy w dni nietreningowe nei bar czy moze brac mniej.
i jak długo brac przez miesiac 2 moze wiecej moze mniej plis

z gory dzieki za odpowiedz....

reman
14-12-07, 18:24
Gosciu jak masz 16 lat i 4 miechy stazu to Ty jeszcze kreatyny nie powinienes brac.... Rozwijasz sie jeszcze to moze CI tylko zaszkodzic a , ja nie rozumiem czemu jestes taki napalony na sterydy ,przy takim stazu dojdziesz do takiego samego efektu na odzywkach i diecie, wystarczy tylko dac cos z siebie a tym MOZESZ SOBIE TYLKO ZASZKODZIC!!!
no comment..;//

rachzel_007
14-12-07, 18:28
kto powiedzial ze jestem napalony... zapytalem siebo nei mam zamiaru byc taki chudy.... piszecie ze od 18 czy 20 lat a wiekszosc z was juz po tygodniu brala i to w wieku 14 lat.... moze przesadzam ale niewieze ze wszyscy czekaja...

dzako18
14-12-07, 18:41
kolego ale tu nie ma co nawet porównywac brania krety na poczatku cwiczen a brania koksu po 4 miesiacach zastanow sie troche bo do niczego nie dojdziesz, zacznij jesc ryz kasze mieso zobaczysz ze efekty beda dokup gainera białko a jak juz jestes taki napalony to kretke

rachzel_007
14-12-07, 18:44
co wy macie z tym napaleniem...:P tak tylko chcialem spytac... a co do ryzu itp to mam diete... a chcialem wiedziec bo sporo wiary bieze... i jeszcze pytanko czy po tych cyklach saspore spadki jak sie przestanie brac czy raczej male...

Symu
14-12-07, 19:03
Czlowieku masz wielkie perspektywy przed sobą bez koksu bo jesteś bardzo chudy i łatwo ci będzie przybrać na wadze. To, że inni biorą po tygodniu nie znaczy że to im coś da i że to jest dobre. Spróbuj ułożyć dobrą diete i trening i zakup sobie kreatyne mono i będziesz mial lepszy efekt.

Spadki są dużę jeśli się na tym nie znasz, czasem nawet całość spada.

rachzel_007
14-12-07, 19:19
ok dzieki narzie sie z tym wstrzymam a jakiej firmy ta kreta i wejdz na orum dieta i sprawdz mi diete i pomoz poprawic to co mam zle....

Ikar
14-12-07, 23:34
tak w ogole to tutaj nie podaje sie cen a ta ktora juz podales to ruska meta prawdopodobnie co to twojego koxowania to juz mowic nic nie musze, bez odpowiedniej wiedzy stazu itd zrobisz sobie krzywde tylko i wylacznie
co do kreatyny to na pierwszy cykl vital zielony

reman
15-12-07, 00:50
Calkowicie zgadzam sie z Ikarem, a Ty dzako18 widze ze nie zrozumiales.. Kreatyne bieze sie w momencie pierwszego zastoju sily po to aby sie "odblokowala" ten okres nastepuje okolo 6 miesiaca cwiczen wiec pisze zeby lepiej wziasc kreatyne po 4 niz mete..Teraz chyba zrozumiesz:)
pozdrawiam

Street Fighter
15-12-07, 03:21
Moja starsza (jest pielęgniarką na oiomie)opowiadała mi o 14 z rozstępami na całym siele nie mówiła co mu jest ale stan poważny :P Koksujcie dzieci GOGO POWER RANGERY jestem chudy to ide po stuff za 35 zł i bede kozak hej ho

dzako18
15-12-07, 07:55
Reman dobrze wiem kiedy nalezy brac krete, to Ty chyba zle zrozumiales bo moje słowa były skierowane do niego a nie do Twojej wypowiedzi ze juz lepiej brac krete niz koksowac od poczatku, pozdrawiam

reman
15-12-07, 11:26
heh no to sory widocznie sie nie zrozumielismy;))

lg team
15-12-07, 14:40
jestes w takim wieku, ze hormony szelja w twoim organizmie, powinienes wykorzystac swoj naturalny potencjal do wzrostu masy & sily, po co chcesz zmarnowac ten okres i od razu wskoczyc na koks? zawsze bedziesz bogatszy o te doswiadczenia - nie marnuj tego na rzecz koksu,

zacniesz jak dojdziesz do pewnego pulapu i zauwazysz ze nawet drastycznie zmiany w systemie treningowym, odzywianiu, suplach nie daja juz wiekszych zmian, wtedy bedziesz mogl wprowadzic nowy bodziec stymulujacy wzrost sily i masy - czyli koks,

teraz za wczesnie - odpusc,

vold
15-12-07, 14:47
normalnie powinnem to skasowc , ale sie wstrzymam.