PDA

Zobacz pełną wersję : ambitny plan



Scott
13-12-07, 22:19
Mam taki plan co by do marca/kwietnia przybić 10kg... mam już cel, wątpie, że uda mi się go zrealizować do końca, ale mając tak odległy cel mogę myśleć tylko o tym że wciąż dużo mi brakuje i będę robił ile będę mógł. Warzę aktualnie 75kg na 176cm wzrostu:/ Ćwiczę juz ok 2lat, więc jestem prawie-zaawansowany ;)
Piszę w tym dziale bo wydaje mi się, że bez jakiegoś gainera się nie obędzie. Co moglibyście mi polecić i kiedy miałbym to wziąć, żeby było jaknajlepiej? Myślałem o jakimś mass xxl plus krealk. i potem moze mono, ale na suplementacji się nie znam. Do tej pory ćwiczyłem na masę, a teraz przechodzę na trening siłowy, zaczynam robić brzuch, by na czas rzeźby wszystko było cacy ;) Więc Panowie (ew jeżeli tu są to i Panie) co mi doradzicie?

Punisher
13-12-07, 23:05
Stawiaj sobie cele takie, które jesteś w stanie osiągnąć.
Zacznij od monohydrat(300kaps olimpu lub 500g vitalmaxa zielona)+Gainer(zobacz podwieszone tam jest pare najbardziej znanych w zestawie)
Jakto robić brzuch, by na rzeźbę było cacy? Nie rozumiem?

P.S. Panienek w tym dziale raczej nie ma :)

Scott
13-12-07, 23:13
im odleglejszy cel tym lepsy efekt ;) w tej sytuacji jestem zmobilizowany czły czas, a jak chce przytyć np 5kg to sobie olewał i odkładam na kolejne dni :P

a brzuc na cacy, to chodzi mi o to że robie a6w od jakiegos czasu potem abs zeby byl mocny i gotowy do odsloniecia ;)

Symu
13-12-07, 23:47
Lepiej celować wyżej niż niżej ;) Jako, że ambitny cel to nie ma co na suplach oszczędzać. Ja bym na początek dał creapure i polecial na tym 6-8 tygodni. Gainerek monster massa. Oczywiście do wszystkiego ZMA (lub MZB), witaminy i omege 3 i lecisz do celu ;)

Scott
13-12-07, 23:49
miales stycznosc z kazdym z tych srodkow? bo zalezy mi na autentycznej i subiektywnej ocenie.

Symu
14-12-07, 00:27
ZMA, witaminy i omege biore caly czas. Monster massa już leci z 10 kilogram, a creapure z kaizena 1 cykl robilem. Efekty lepsze od zwyklego mono, ale działanie podobne. Creapure to mono tylko, że z największej(chyba)/najlepszej fabryki, więc masz gwarancje jakośi :).