PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego???



Chesterxxxxx
12-12-07, 15:01
Czy to jest normalne, ze miedzy Bicepsem napietym a Luznym jest taka Dysproporcja? U Mnie to jest np. 40 napiety-36 luzny...4cm to sporo.
Chcialbym zeby luzny byl 38, 39 czy da sie to zmienic jakos? Mam 192 wzrostu i od pachy do zgiecia mam 24cm a cala reke (od pachy do nadgarstka) 55cm ale to nie ma chyba az takiego znaczenia...jak wiecie dlaczego tak jest to piszcie!!!

GhosT
12-12-07, 15:04
Wydaje mi się że to uwarunkowanie genetyczne...Każdy jest inny i ma swoją specyfikę budowy...Może akurat ty tak po prostu masz...Ale mogę się mylić

SEBAN
12-12-07, 15:40
Ja też tak mam.Na prostej mam 33,5 a jak zegnę ręke to 36,8, ale się tym nie przejmuję.

Ikar
12-12-07, 18:07
to jest przeciez normalne, u ciebie 4 u innego 2 u jeszcze innego 6.

Tomasz.
12-12-07, 18:33
Hehe, chciałoby się, żeby każda laska widziała od razu tyle ile napniesz :D hehe. A te dysproporcje są jak najbardziej normalne.

Ikar
12-12-07, 18:53
taa..:P po plazy w pełnej ,,spinie" sie chodzi ^^^

Chesterxxxxx
12-12-07, 23:56
ehhh...to Szkoda, ze nie da sie tego jakos zmienic, czyli po prostu musze cisnac zeby miec 44 w lapie i zeby w wyprostowanej bylo 40cm :D:D:D
A jak myslicie do ilu da sie dojechac w lapie bez koksow? Na dobrej diecie, treningu i suplementacji?

reman
13-12-07, 00:18
mnie sie wydaje ze powyzej 45 to juz bardzo rzadko spotykane:)
Chociaz to jest uwarunkowane genetycznie.

Paluch
13-12-07, 00:53
raczej bez koksow nie da sie tego osiagnac... przynajmniej przecietnemu...

ja mam predyspozycje spore do sportow silowych... mam 16 lat, cwicze od 1,5 roku i to tez tak na poczatku byle jak, mialem przerwy, miesiac temu zaczalem cwiczyc tak jak powinienem.
I mam w bicu 37, czyli w ciagu poltora roku przybylo mi ok 5cm, co jest wynikiem przyzwoitym (bez diety, regularnego treningu itd.)... co wcale nie znaczy, ze nie pompowalem bicepsa ile wlezie... i wiem ze zeby ci przybylo 1 cm, to trzeba sporo machac... albo zajebista genetyka, albo koksy, bez tego 45 nie bedzie :)
43 jest wynikiem godnym podziwu...

Chesterxxxxx
13-12-07, 12:45
Ja Jak 1szy raz Mierzylem Biceps to mialem 28cm;D to bylo mniej wiecej w 1szym polroczu 2004 ale to nie znaczy, ze zaczalem cwiczyc, tylko mierzylem...potem troche pomachalem hantlami w domu i tak domachalem do 33 chyba, w wakacje nigdy nie cwiczylem, a jak nie bylo wakacji to nawet jak cos tam cwiczylem to latalem na melanze itd. tak powaznie to dopiero od kwietnia tego roku do konca czerwca i teraz od listopada no i 40cm jest czyli marzenie z Liceum osiagniete ale jeszcze dojade do 42, 43 i wyrzezbie to bedzie wypas...

Ikar
13-12-07, 13:17
wszystko da rade znam ludzi ktory maja po 47 i nie brali koxow bo to tępią ale nie powiem trenuje bardzo dlugo juz

Paluch
13-12-07, 15:00
zobaczysz, ze potem juz tak nie rosnie latwo ;p

reman
13-12-07, 16:14
47 w bicu bez sterydow;| Genetyka ludzka nie jest zdolna do czegos takiego...:)

Chesterxxxxx
13-12-07, 16:48
No 47 bez Koksów jest mozliwe jak masz na miesniach warstwe tluszczowa, na gronie byl typ co chwalil sie, ze ma 50cm no i mial ale ogarniasz foty a tu: tlusty spaslak siedzi na krzesle i sie cieszy i to do tego 16-latek, fakt lapa wielka tak samo jak beben i morda.

Wsrod strongmanow tez jest takich wiele, tak naprawde to chyba Pudzian i Dymek maja Mase i Rzezbe jednoczesnie, bo np. Toczek to chodzi jak Pingwin, kolysze sie i brzuch ma wielki, widzialem na zywo jak wchodzil do Toi Toi`a niezly ubaw mialem, a Pudzian to szkoda gadac to nie jest czlowiek to jest monstrum, nizszy ode mnie ale on w przedramieniu ma tyle co ja w ramieniu...Leb jak slon, klata jak goryl, Potwor po prostu...ale wyrzezbiony a nie jak Samuelsson, komentator na TVN sie podnieca, ze ma w lapie 63cm tyle co nie ktorzy w udzie ale tluste ma lapsko i tyle...wiec 47 wyzylowane i wyrzezbione bez koksu to male prawdopodobienstwo ale nie znam, nie widzialem i nie oceniam