PDA

Zobacz pełną wersję : Garnier lub Odżywki białkowe



michall35
11-12-07, 21:33
Jak w temacie chodze od jakiegoś czasu reguralnie na siłownie i postanowiłem zacząć coś brać aby nabrać troche masy co mi polecacie na początek - prosze o podanie nazwy produktu i aby był nie drogi.

I drugie pytanie co sądzice o garnierach tego typu : http://allegro.pl/item277256644_najsilniejszy_gainer_szybka_masa_dla _szczuplych.html

ReGsio
11-12-07, 21:49
Nie GARNIER tylko GAINER :D

m@bi
11-12-07, 22:07
Jak w temacie chodze od jakiegoś czasu reguralnie na siłownie i postanowiłem zacząć coś brać aby nabrać troche masy co mi polecacie na początek - prosze o podanie nazwy produktu i aby był nie drogi.

I drugie pytanie co sądzice o garnierach tego typu : http://allegro.pl/item277256644_najsilniejszy_gainer_szybka_masa_dla _szczuplych.html

ten gainer cos podał link jest dobry :) Osobiscie go nie brałem ale duzo osob chwali sobie ten produkt Moge ci polecic mass xxl z treca ale jest on drozszy o/

Symu
11-12-07, 22:21
Z vitalmaxa good ale smak mi nie podpasował ale ja wybredny jestem :D mass xxl też nie jest taki strasznie drogi.

michall35
12-12-07, 15:15
OK ale wyraźcie swoje opinie co lepiej brać bo wszędzie inaczej pisza gdzieć czy tałem ze garniery są tylko uzupełnieniem diaty gdzieindziej radzą żeby je brać nie mając żadnej diety .
Więc co lepiej Gainer czy Odżywki białkowe
co lepszy i kożystniejsze ??

Punisher
12-12-07, 15:34
Mało tego gainera. Napisz coś o sobie.

SEBAN
12-12-07, 15:37
Właśnie teraz mam trochę tego gainera,ja dla mnie jest ok,biorę go tylko okołotreningowo(najczęsciej po treningu).Jak dla mnie smak ok (wanilia) i rozpuszczalność też bezproblemowa.Mozesz go kupić na początek, jak brak ci węgli tylko kup ok 4kg.Jedyny jego minus to zbyt mało białka w porcji jak dla mnie(ok.15g/100g)

Punisher
12-12-07, 15:47
To nie jest minus, że tyle jest białka, bo tyle miało być. Jak za mało to można kupić Gainer2.

reman
12-12-07, 15:52
Pamietaj ze dieta to podstawa, bez diety nawet odzywki Ci nie pomoga:)
Gainerow uzywa sie ich w zaleznosci od brakow w diecie po to zeby ja uzupelnic.Mysle ze lepszym wyborem bylby Gainer 2 tez z Vitalmaxu poniewaz zawiera wiecej bialka, male ilosci kreatyny, glutaminy, tauryny, bcaa:)
Kup 4kg najlepiej i sugeruj sie tym co Ci da poniewaz lepiej raz kupic cos dobrego niz jakis syf z allegro ktorym sie potrujesz.
pozdrawiam.

michall35
12-01-08, 18:52
Ok dzięki za pomoc raczej wybiore mass xxl
a mam jeszcze pytanie czy są jakieś odżywki tego typu w tabletkach ? jak tak to proszę o nazwę albo link z allegro
z góry dzięki

Punisher
12-01-08, 19:05
Jeszcze nie wymyślono ryżu w tabletkach. Tak samo jest z odżywkami.
Tak jak są zupki w proszku tak samo jest z gainerami (tylko, że gainer ma oczywiście inne składniki itp). Myśl racjonalnie :)



P.S.
Linki tylko do http://www.testosterone.pl.

michall35
12-01-08, 19:29
OK tak spytałem z ciekawości bo widziałem jak koleś który ćwiczy na siłowni i bierze odżywki brał coś w tabletakch nie wiesz co to mogło być ??

Punisher
12-01-08, 19:42
Jest wiele możliwości.
Praktycznie chyba wszystko poza odżywkami węglowodonawymi i białkowymi. (białko sojowe tylko jest dostępne w tabletkach, ale tego raczej nikt nie używa)

michall35
12-01-08, 20:26
możesz podać mi przykład z allegro godny polecenia zamiast Mass XXL
czy tabletki nie sa wygodniejsze pod względem stosowania ?

Rickey
12-01-08, 20:33
Odżywki w proszku szybciej i lepiej sie wchłaniają do naszego organizmu!! A z kapsułki bardziej niszczą wątrobę a po za tym trzeba je jeszcze łykac a z tym to różnie jest!! A w przypadku jakiegoś prochu to tylko rozpuszczasz i pijesz!!

Punisher
12-01-08, 20:36
Nie kupuj na allegro odżywek - to pierwsza sprawa. Można się naciąć na wadliwy towar, data ważności może być jakimś przekrętem czy w ogóle coś tam..
Kupując w sklepie internetowym masz 100% pewny produkt, a do tego różne bonusy itp.

Co ci podać zamiast Mass XXL(on jest jednym z najtańszych)? Jakiś inny gainer?
Kapsułki/tabletki są wygodniejsze na pewno, różnica jest we wchłanialności jedynie. No ale jak wcześniej mówiłem, nie ma takich produktów w kapsułkach.

michall35
12-01-08, 20:57
no dobra ale chodziło mi o takie produkty :
http://rs22.pl/rs22/towar.php?idtowaru11p=765/mass_active_fitmax/&PHPSESSID=774de0ba5018eb790b15739109f6c3d8

http://www.wspomaganie.pl/product_info.php?products_id=440

tylko że troche tańsze - co o nich sądzicie czy są dobre jak na początek brania odżywek które mają na celu zwiększenie masy ??

SEBAN
12-01-08, 22:18
Ten drugi na początek odradzam,a gainera kup jak brak węgli,chociaż lepiej zastapić go ryżem,kaszą,waflami ryżowymi.

michall35
19-02-08, 15:18
Ok dzięki
ale mimo wszystko będzie problem aby przekonać rodziców i nie da się zarzywać tego w proszku żeby oni tego nie zobaczyli mam 18 lat ale mimo wszystko :(
tymbardziej ze są mi potrzebne bo mam Typ ektomorficzny
Może jednak jest coś w tabletkach godne polecenia(zamiennik) ?
Sory ze ponowne pytanie ale zależy mi na tym :)

NIKOLIS 168
19-02-08, 16:08
Xpanda bedziesz mogł wziasc za jakis rok. Na razie polecam gainerka;] najlepiej wiekszą ilosc...nie jak niektórzy kupia kilogram i mowia ze po 3kg przytyli;] żall!
hmm z gainerów to polecam: Mass XXL, Magnum 8000, Gain Bolic,
Hard Mass (50:50), Monster Mass, Mutant Mass, Weider Mega Mass.
Po tym pocwicz kilka tygodni na sucho i mozesz zapodac jakas kretke mozesz białeczko dołożyc! Pzdr:)

michall35
20-02-08, 13:00
Ok dzięki masz Soga
a czy mass xxl z treca waszym zdaniem nie ma za dużo węglowodanów 71,5g
a za malo białka 20,0g
wiem że jak mają więcej to są droższe :( ale czy ten stosunek jest dobry czy moze istnieje coś co ma 50:50 ?

NIKOLIS 168
20-02-08, 15:02
Oczywiscie że sa co maja 50:50 np. Hard Mass ale one sa drozsze. Po nich nie pojdzie ci tak strasznie masa lecz bedzie miała lepsza jakosc. Ale na począek polecam Mass XXL 4.8kg. Jest w porządku i cena jak na taka jakosc straszna nie jest:)

SEBAN
20-02-08, 19:38
Gainer to tylko dodatek ,który jakos tam pomaga ruszyc wage do góry.Ale nie opieraj na nim swojej diety. Z doświadczenia o Mass XXL powiem,że jak przesadzisz z nim to urośnie bebech,na początek ok.Ale jak dla mnie ciut za mało bialka na 100 g(tylko 20g).

michall35
20-02-08, 21:35
No spoko , ale kurcze gdzie indziej się pytałem i polecili mi na początek mass xxl czy to dobry pomysł - polecilibyście mi coś innego chodzi mi o większą mase mięśniową i moze niekoniecznie siłe
co do tego bebecha to czy potem się wszystko normuje czy pozostaje i trzeba to redukować ?
Niestety aż na 4 kg mnie nie stać :(

SEBAN
20-02-08, 23:24
To też zależy od diety,przy rozsądnym dawkowaniu będzie ok.Najlepiej okołotreningowo(przed i po trenie).A Mass jest niezbyt drogi,jak nie masz za dużo w kielni to w sam raz.A jak nie to Gainer 1 lub Gainer 2 z Vitalmaxa(podobna cena i skład).

michall35
25-03-08, 19:54
http://allegro.pl/item328090592_olimp_gain_bolic_6000_1kg_gainer_mas a_sila_.html
jednak postanowiłem kupić tego gainera -2 kg dobrze wybrałem ?

Sory że przedłużam wątek ale co sądzicie o tym :GAINER 737 3 kg bo wydaje się być aż za bardzo tani w porownaniu do innych...

SEBAN
25-03-08, 20:54
Co do gainera którego kupiłeś - dobry ale mało,min.3 kg,a 737 -SZAJS!!!!! Nie bierz nawet za darmo!!! Pozdro!!!

michall35
25-03-08, 21:18
Ok a co jes lepsze na początek Gainer czy kreatyna ?
(chodze na siłke rok z przerwami mam 18 lat 172 cm i zaledwie 55 kg).

Cielu7
25-03-08, 21:44
ehh zrozum gainer to nie jest cud srodek to tylko jedzenie w proszku dodatek do diety ktura powinienes posiadac i nie bierze sie go na cykl tylko szamie cały czas

michall35
26-03-08, 16:42
Kurcze ale chodziło mi o to obyscie mi doradzili co lepiej zauważcie że waże tylko 55 kg i nie wiem co lepsze ( cel zwiększenie masy..mięsniowej itp.)