PDA

Zobacz pe³n± wersjê : brzuch do si³y



tedeX
11-12-07, 20:09
hejka:) mam pytanko. Jakie podstawowe cwiczenia wykonywac na brzuch przy treningu si³owym?

GhosT
11-12-07, 20:40
a6w

http://www.kulturystyka.org.pl/images/a6w2nl.jpg

Enjoy ;]
Pzdr

Mankei
11-12-07, 21:30
a6w przy normalnym intensywnym treningu to brzmi tylko tak dobrze jak siê piszê ... chyba drogi GHosT tego w rzeczywistosci nie probowales :p
ju¿ po kilku dniach mozna zw±tpiæ :p ale zycze powodzenia bo to naprawde pomaga ;)

GhosT
12-12-07, 15:00
I tu Ciê zdziwiê - próbowa³em ;] ... Ale niestety po 15 dniach zachorowa³em i jako¶ nie mia³em zbytnio czasu a¿eby wróciæ do tego æwiczenia...Skupi³em siê g³ównie na treningu r±k, placów i barków....Szczerze to a6w jest strasznie monotonne, idzie sie szybko mêczyæ psychicznie...Ale pod wzglêdem fizycznym jest do zniesienia :)
Pzdr

Paluch
12-12-07, 15:12
szostke weidera sobie zrob :p

Ikar
12-12-07, 18:01
jak nierobiles jeszcze a6w to lepiej zacznij od ABS-u

tedeX
12-12-07, 23:01
hmmm to dziwne chyba co mi napisali¶cie:> przeciez przy treningu si³owym stisuje sie diete masow± i nie ma sensu katowac brzucha, bo przeciez 6 weidera jest glownie na rzezbe no i na wzmocnienie brzucha ale podstawa to rzezba tutaj chyba:>

Ikar
12-12-07, 23:13
hmmm to dziwne chyba co mi napisali¶cie:> przeciez przy treningu si³owym stisuje sie diete masow± i nie ma sensu katowac brzucha, bo przeciez 6 weidera jest glownie na rzezbe no i na wzmocnienie brzucha ale podstawa to rzezba tutaj chyba:>

sam sobie odpowiedziales ,,na wzmocnienie brzucha" poza tym chyba kazdemu z nas nie zaszkodzi spalenie troche fatu z brzucha bo niby po co on nam tam a nie boj sie nie wysuszy cie po tym

Paluch
12-12-07, 23:15
hmmm to dziwne chyba co mi napisali¶cie:> przeciez przy treningu si³owym stisuje sie diete masow± i nie ma sensu katowac brzucha, bo przeciez 6 weidera jest glownie na rzezbe no i na wzmocnienie brzucha ale podstawa to rzezba tutaj chyba:>

chcesz miec kaloryfer czy nie? :D