PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc dla chudego...



rachzel_007
10-12-07, 22:40
Witam jestem nowy a wiedz tak:
wiek: 16 lat
waga: 65-66
wzrost: 184
płeć: facet;P
cel: masa

Od tak srodka wakacji czyli na przełomie lipiec sierpirń zapislame sie na silkepo okolo tygodniu trafilem na forum gdzie przecztalem o diecie i planie treningowym. Postanowilem sobie takie cos zrobic. Cale wakacje chodzilem do pracy i robilem na budowie od około 8 do 17 a o 18 w chacie bylem. I tak wygladała moja dieta
rano platki czekoladowe z mlekiem no spora micha tego byla

kolo 10
herbatka a lubie bardzo slodka czyli sporo saharozy
i do tego 3 bulki kajzerki z spora iloscia szynki z kurczaka i indyka kolo 150g moze wiecej nie pamietam

kolo 16
to samo

po powrocie do chaty czyli tak o 18:15
jajecznica 3 jajka + szynka z indyka albo kurczaka kolo 80g

od okolo 19 do 20:15 czy jaos tak bylem na silowni
w drodze powrotnmej 2 bananki i kubus jako wenge oczywiscie

w domu o 21:15
ryz biały 100g

i kolo 23
juz nie pamietam co ale chyba jakies bulki z serkiem wiejskim 200g

wtedy w ciagu tygodnai wchodzilo nawet 2kg ale trzymalem to przez 3,5 tygodnia i przytylem z 61 do 67kg co mi sie bardzo podobalo zebra sie schowaly i takie tam.... a na bucku z 27cm na 31 wskoczylem...

moge wrocic do tamtej dziety czy lepiej cos innego robic najlepiej jakie sniadanie robicie co przed i po treningu jecie a zwaszcza jak uzupelniacie wegle po treningu... co na noc... z gory mowie nie mam siana na odzywki a koku nie mam zamiaru brac.... no moze w ostatecznosci:P
a na silke chodzilem do tej pory w pon wt czw pt i robilem kazda partie miesni 2 razy w tyodniu ale teraz bede chodzic 3 razy pon sro i pt plan treningowy juz mam....

prosze o jakies uwagi i konkretne propozycje co zmienic... a co do platkow owsianych to nei jestem przekonany...:P

pozdro i sory za blendy...