PDA

Zobacz pełną wersję : Cwiczenia domowe- brak rezultatow



tomek912
09-12-07, 23:44
Witam!

Jestem tu po to aby poradzic sie was o trening ( chodzi mi o pompki roznego rodzaju,podciaganie,brzuszki)

Jestem chudy :/ mam 178cm wzrostu i waze 63kg :( robie pompki , brzuszki, podciągania, cwicze przedramie sposobem domowym...te cwiczenia wykonuje od pol roku i wgl nie widze sensu ich kontynuacji gdyz efekty sa marne.Sadze ze takie sa gdyz jestem bardzo chudy ..nic tluszczu nie mam i wgl...bo np. moj kolega ktory byl grubszy w miare cos wyrobil :)

Jem duzo, slodyczy , obiad, duzo posilkow,i nie moge wgl przytyc ...bedac u lekarza powiedzieli mi ze mam bardzo szybka przemiane materi i ze bede mial problem z normalnym przybieraniem na wadze :( ogolem wstydzie sie pokazac na plazy, basenie.

Stracilem juz nadzieje na fajny wyglad...nie mowie o koksie ale ogolem aby jakos wygladac...nie byc chudzielcem...Nie mam zbytnio kasy na roznego rodzaju diety itp...

Co byscie zrobili na mym miejscu aby przytyc ? prosze o powazne porady

Z gory dziekuje

Snakers
10-12-07, 02:12
Dieta, dieta i jescze raz dieta. Przejrzyj podwieszone tematy w dziale dieta. Zamiast kupować słodycze kupuj pierś kurczaka i ryż (przykład). Spożywaj produkty wartościowe, jedz nie rzadziej niż co 3h. Z rzesztą co ja CI będe pisał... na forum jest wszystko ładnie opisane.

pzdr

Nuru89
10-12-07, 11:13
Jesli mozesz to idz na silownie. Jesli nie masz kasy na diety to zrob male korekty, jedz wiecej ryb, jaj, miesa itp. itd. A przedewszystkim jedz regularnie...

Dodarek
10-12-07, 13:03
Hmm musisz znaleźć sposób na zwolnienie przemiany materii. Podobno dobra na to jest melisa ,powinieneś także jeść rzadko a dużo. Zrób sobie dzień głodówki a potem jedz za dwóch. Zastosuj jakąś diete dla grubasów z kolorowego czasopisma , powinieneś przybrać z 5 kilogramów;) Ale uważaj , bo możesz się obudzić z nadwagą. Wielu facetów było w młodości szczupłymi , a w bardzo krótkim czasie stali się bardzo grubi. Chyba z dwojga złego lepiej być chudzielcem , przynajmniej to jest zdrowe.

tomek912
10-12-07, 16:19
Ale nie mozna spowolnic przemiany materi :/

Jadlem nawet nocami i nic..mowicie tak o tej diecie..moj kolega zre co popadnie w duzych ilosciach..kanapki,slodycze,obiad itp...i ma 175cm wzrostu i wazy 85kg...nie jest grubasem ani nie chodzi na silownie....

Poprostu mam bardzo szybka przemiane materi :/ wolalbym miec wolna :/

Deathbreaker
10-12-07, 16:22
No da się trochę spowolnić przemianę materii...

Może spróbuj oleju MCT ?