PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna mono + Gainer



kamildlugi
09-12-07, 14:41
Witam wszystkich! Od pewnego czasu chodze na silke i w pewnym momencie spotkal mnie taki problem! A mianowicie od jakiegos czasu nie widze przyrostu a zwlasza w sile! Do tego momentu nic nie bralem zadnych odzywek itp. ale teraz chcialbym zaczac brac kreatyne od jej najprostszej postaci "monohydrat" a do tego gainer jako uzupelnienie diety poniewaz nie mam zbytnio zbilansowanej! I teraz mam takie pytanka!! czy uda Mi sie na tym wygenerowac troche sily?? Czy uda Mi sie troche masy nabrac ale oczywiscie nie tluszczowej?? Nie przytyje Mi sie po tym gainerze?? Zastanawialem sie nad bialkiem ale za drogo by mnie wyszlo to wszytsko i zdecydowalem sie na gainera! Istnieje jakies lepsze polaczenie kreatyny zeby jak najlepiej w sile szlo?? Bialko i konkretny cykl na mase bede robil pozniej! Narazie skoncetruje sie na sile ale jak to wiadomo przyrosty masowe jakies tam tez beda!! dobrze mowie? Czy to poloczenie bedzie dobre?? Czy lepiej jechac na samej kreatynie bo gainer i tak nic nie da?? Czy kratyne polaczyc z czym innym?? Wyczytalem w tematach na forum ze do kreatynki lepiej brac cos na lepsze wchlanianie i jest to dextroza lub tauryna potrzebne jest to bardzo czy da sie obejsc bez tego?? Czy dozucic tauryne bo mowia ze jest o wiele lepsza od dextrozy?? Co o tym wszystkim myslicie??
To co zamierzam brac teraz: Creatine Micronized 200Mesh od razu jest polaczona z tauryna (Firma trec) oraz Vitalmax Gainer 2 posada w sobie juz creatyne bccaa taurynne w 100g prawie 30 g bialka i okolo 60 wegli! Zamierzam to wszytsko brac 6 tyg!! Pomozcie koledzy!!

szumek
09-12-07, 15:14
jesli chcesz miec konkretny przyrost i siły i troche masy to bierz krete gainera i dorzuc glutamine i bedzie git :D

Punisher
09-12-07, 16:08
Chyba na tym forum nie wyczytałeś nigdzie, żeby brać dextrozę.
Ja bym kupił na twoim miejscu kreatynę z Vitalmaxa(500g) albo Olimpu(300kaps)
Gainer jak najbardziej. Czy przybierzesz na masie czy nie to zależy od diety - poczytaj podwieszone o gainerach.
Taurynę możesz dokupić śmiało.

kamildlugi
09-12-07, 17:20
A to co te kreatyny sa lepsze czy jak?? Moge brac sama kratyne bez zadnych dextroz i tauryn?? Nie ktory mowia ze ejst to zbedne wlasnie??