PDA

Zobacz pełną wersję : Pas Neoprenowy



dragonikow
09-12-07, 12:53
Witam,

Ostatnio natknąłem się na PAS NEOPRENOWY. Czy to coś daje czy może to kolejny "cudowny" wynalazek telezakupów ? Jak sie zdenerwuje to osobiście go kupie i sprawdze ;]

szumek
09-12-07, 12:59
wiesz ja kupiłem go w wakacje za 5 zł na allegro :D no i powiem ze sie pociłem na brzuchu ale rezultatu nie moge ci powiedziec bo przed stosowaniem tez miałem kosteczke ...

milo90
09-12-07, 13:04
ja ostatnio tez taki pas nabyłem. całkim niezła sprawa, oczywiście cud efektu nie daje, ale w połączeniu z aerobami, i dobra dietą mozna sie ładnie wyzezbić. pas ten nie jest drobi, ja w sklepie sportowym kupilem go za ok 25zl. Na czym to polega?? pas ten nie przepuszcza powietrza, co sprawia ze panuje wieksza temperatura wokół ciał gdzie ten pas jest załozony, organizm prubuje sie ochlodzić wydzielając pot, a jak wiadomo pocąc sie wzmagamy spalanie tluszczu. Pas dla najlepszych efektów powinno sie stosować przy aerobach, nie powinno sie go nosic dłózej niz 30 min dziennie, poniewaz nie dopuszcza on powietrza do naszego ciała, a to jest nie zdrowe

dragonikow
09-12-07, 16:37
przy areobachy czyli przy czym? jestem jeszcze troche zielony w tych stwierdzeniach ;]

hans87
09-12-07, 16:51
aeroby czyli pływanie, bieganie, jazda na rowerku. Pozdro

Nuru89
09-12-07, 21:18
Polecam ten pas. I to nie tylko przy areobach ale tez przy innych cwiczeniach... Dobra sprawa :)

milo90
10-12-07, 17:43
aeroby czyli pływanie, bieganie, jazda na rowerku. Pozdro
do pływania to nie zakładaj...