PDA

Zobacz pełną wersję : Własna wygodna domowa siłka



klosu93
08-12-07, 17:29
Siemano ze wzgłedów na szkołę , ekonomicznych pomyslalem o wlasnej silce w piwnicy ze wzgłedu na rzeszę ekspertów jacy tu są proszę o podanie nazw sprzętu jaki powinienem kupic (w miare tani i opisanie elementów , które ewentualnie sam moge zrobić )

Mankei
08-12-07, 17:37
ławeczka to podstawa :) jakieś ze dwa gryfy, jeden długi prosty, drugi krótszy (dobrze by było jak by był łamany), hanteli i ciężary oczywiście :) i na pczatek powinno wystarczyć ... pozdr

Deathbreaker
08-12-07, 17:59
Siemano ze wzgłedów na szkołę , ekonomicznych pomyslalem o wlasnej silce w piwnicy ze wzgłedu na rzeszę ekspertów jacy tu są proszę o podanie nazw sprzętu jaki powinienem kupic (w miare tani i opisanie elementów , które ewentualnie sam moge zrobić )
Drążek mocowany do ściany , ławka , gryf prosty , gryf łamany , hantle no i wyciąg. Powinno styknąć. /No i chyba nie muszę wspominać o obciążeniu do tych gryfów ;)

paweleeekkk
08-12-07, 18:02
Ja mam gryf prosty i hantle i sobie radze doskonale. :D
Więc jak kto woli...

Deathbreaker
08-12-07, 18:06
Ja mam gryf prosty i hantle i sobie radze doskonale. :D
Więc jak kto woli...
A ja mam na razie hantle 2x10 kg i też sobie radzę ;p Po świętach jak trochę kasy wpadnie to sobie kupię jakiś gryf no i drążek do podciągania. - Da się ćwiczyć na takim sprzęcie tylko trzeba chcieć ;) (na siłkę mnie nie stać , więc wolę zaoszczędzić trochę i kupić sobie samemy sprzęt choć wiem że to nie to samo co siłownia:)

paweleeekkk
08-12-07, 18:12
Ja mam za darmo siłke ale kumpel raz chodzi raz nie a sam niemoge to ja dziękuje. A na inną też mnie nie stać.
No pewnie że można ćwiczyć nawet na samych hantlach, jeśli się chce oczywiście.
Mi teraz obciążenie potrzebne. :D Na święta może dostane.
I od nowego roku zaczynam od razu ostro jechać moim cudownym planem. :D Na mase.
Pozdro!