PDA

Zobacz pełną wersję : Need pomocy,plan treningowy



Goro
08-12-07, 15:25
Prosze napiszcie mi jakis prosty, plan treningowy, mam wyciag, laweczke i drazek, 2 sztangi, 1 falista, i kupe hantli i obciazenia. Jakis prosty plan treningowy. Tak 3-4 razy w tygodniu cwicze.

johny
08-12-07, 15:44
w podwieszonych masz tego multum,nikt ci planu nie ulozy mozemy ci doradzic co i jak dobrze nam wchodzi jakie cwiczenia sa podstawowe itp,ale plan musiz sobie sam ulozyc...

Dolce Martino
08-12-07, 18:04
pn -klatka/triceps
wt-plecy/biceps
czw-barki
pt-nogi

klatka/triceps
1-wycskanie sztangi na prostej
2-wyciskanie sztangielek na skosie
3-wyciskagi głowa w dół
4-rozpiętki
1-wyciskanie w waskich chwycie
2-wyciskanie do czoła
3-prostowanie ramion na wyciągu

plecy/biceps
1-martwy ciąg
2-podciąganie sztangi w opadzie
3-wiosłowanie sztangielka
4-sciąganie drazka za kark
1-ug.sztangi stojac
2-ug.naprzemienne w oparciu na skosnej lawie
3-sztanga na modlitewniku
barki
wyciskanie zza karku
wznisy boczne sztangielkami
sztangielkii wyciskanie
podciąganie wzdłuz tułowia

nogi
przysaiady ze sztanga
wykroki ze sztangielkami
prostowanie nóg na wyciagu
ugninie na czworogłowy
wsopiecia na palce ze sztanga-5xmax

wszystko w trzech seriach 7/7/6 powtórzen
to trening na mase powodzenia rozpietki mozesz zrobic wiecej powtórzen

pawel21konin
08-12-07, 20:26
napisz ile masz lat jaki staz itp itd ps ten falisty gryf to tkz francuz czyli gryf francuski- jezeli dopiero startujesz to zajmij sie podstawami czyli biceps klata troche nogi i zawsze brzuch zacznij barki ale polecam hantelkami napisz wiecej szczegółów otrzymasz lepsza odpowiedz

Goro
08-12-07, 20:58
Musze tutaj powiedziec, ze cwicze 3 miechy- nieregularnie 2-3 razy w tygodniu. Waze 68kg, 175cm 16 lat (niedlugo w czerwcu 17). Dolcew Martino moglbys mi napisac jeszcze jak te cwiczenia sie robi, bo nie wiem zabardzo?

Dolce Martino
09-12-07, 21:27
jezeli trenujesz tak krótko to inaczej
na klatke pomiń wyciskanie głową w dół
na triuceps pomiń francuskie do czoła
na plecy pomin wiosłowanie sztangielką
na biceps zrób tak uginanie sztangi stojąc i uginanie naprzemienne ze sztangielkami
na barki pomiń to ostatnie a na nogi pomiń wykroki ze sztangielkami
a co do opisu ćwiczeń na pisz które nie wiesz jak robić

Dolce Martino
09-12-07, 21:28
a wyciskanie zza karku tylko na ławeczce prawie prosty kąt nie wolno ci w takim wieku robic zza karku wogole nad głowe bez oparcia pod plecy wypowiedz dla goro

Dolce Martino
09-12-07, 21:30
francuskie wyciskanie to jest to do czoła, prostym a łamanycm gryfem, dla mnie nie istnieje pojecie falistego gryfu wypowiedz do pawel21

Goro
10-12-07, 19:00
A czy moge polaczyc A6W z dieta na mase? Bo chce zrobic tak zeby cwiczyc a6w stracic tluszczu w brzuchu,wyrzezbic go,ale chce takze wiecej wazyc i byc wyzszym itp. Bo brachol ma 13 lat 1.80 wzrostu wazy prawie 70. A Ja mam 16- 1.75 68kg, to cos tu jet nie tak.

Deathbreaker
10-12-07, 19:04
Jak będziesz robił A6W i dietkę na masę to raczej sześciopaka na brzuchu nie zrobisz , możesz jedynie zrobić płaski brzuch , ale kostki raczej nie bedzie...

johny
10-12-07, 19:21
jezeli chodzi o brzuch to ja mam diete na mase i trening masowy i robie 8 minut z abs i (widze jak narazie zarys bo zaczynalem od beczulki) :D teraz mam zarys 2 paku i zredukowana beczulke :D:D