PDA

Zobacz pełną wersję : Podciąganie szybko i skutecznie



mppx
08-12-07, 14:36
witam
Znacie może jakiś dobry sposób, trening na to by zwiększyć ilość podciągnięć obecnie zrobię 8 nachwytem a chciałbym dojść do 20.
Czekam na rady

johny
08-12-07, 14:46
trening czyni mistrza...

mppx
08-12-07, 15:25
to chociaż napiszcie ile razy w tygodniu go ćwiczyć i jak

Marcinek
08-12-07, 15:29
Moj rekord to 24 podciagniecia jak do tego doszedlem? Prosto masz chwilke czasu podciagnij sie pare razy, grasz w gierke na kompie mapka ci sie loaduje znowu sie podciagnij dobrze jest dociazac sie bierzesz hantelek i sciskasz go nogami nastepnie sie podciagasz :) ale jak napisal johny "trening czyni mistrza" :)

johny
08-12-07, 15:43
nie no bez przesady jak bedziesz caly dzien napierniczal to efektow nie bedzie,

mppx
08-12-07, 15:49
to w końcu jak mam robić jest ktoś kompetentny

johny
08-12-07, 15:52
gdybym chcial zwiekszyc szybko ilosc podciagniec to zrobilbym tak ze cwiczylbym podciagniecia 3 razy w tygodniu (zaczynajac od 1-2 seri a wmiare uplywu czasu zwiekszalbym do 4-5) odpoczynek miedzy tym minimalny ale tak zebys byl wstanie chociaz podciagnac sie kilka razy)powtorzenia zwiekszasz wmiare przyplywu sil...(mozesz tez wykonywac alternatywne cwiczenia na dana grupe ktora chcesz cwiczyc podczs podciagania) jednak to jest jak ja bym zrobil,musisz zaoobserwowac czy sie nie przemeczysz i czy twoje efekty beda wmiare czsu rosly...

dexter
08-12-07, 16:58
gdzieś widziałem jak trenował Jan Łuka podciaganie przed zawodami poszuakj - był podany cały trening na drążku chyba 6 tyg przed zawodami

mppx
09-12-07, 08:08
szukałem niestety nie znalazłem jakby ktoś miał to niech wklei dzięki z góry