PDA

Zobacz pełną wersję : 2 pytania



Snakers
08-12-07, 11:35
1. Czy jeśli jestem na siłowni i mam zaplanowane że będe robił np. wyciskanie, a ławka jest zajęta to moge w tym czasie robić jakieś inne ćwiczenie i potem, jak będzie ławka wolna wejść na wyciskanie, czy trzeba się ścuiśle trzymać kolejności ćwiczeń?

2. Przed wykupieniem karnetu na siłke miałem w bicepsie 27cm, po 2 treningach jest 29 to jest możliwe?

MaXior
08-12-07, 11:38
1.zalezy konkretnie od cwiczec...na to pytanie mozna odpowiedziec na konkretnym pytaniu...

2.tak..pewnie mierzyles zaraz po trening:P

Deathbreaker
08-12-07, 11:39
1. Czy jeśli jestem na siłowni i mam zaplanowane że będe robił np. wyciskanie, a ławka jest zajęta to moge w tym czasie robić jakieś inne ćwiczenie i potem, jak będzie ławka wolna wejść na wyciskanie, czy trzeba się ścuiśle trzymać kolejności ćwiczeń?

2. Przed wykupieniem karnetu na siłke miałem w bicepsie 27cm, po 2 treningach jest 29 to jest możliwe?
1. Można zmienić kolejność.
2. Moim zdaniem to nie możliwe ;] No chyba ,że zmierzyłeś zaraz po treningu , ja ostatnio też tak miałem że mi go po prostu wywaliło tak (bicka) - To jak wypróbowywałem nowe hantelki które mi dała dziewczyna na mikołaja (2x10 kg) i sobie nimi machałem , machałem - potem miałem taką pompę że masakra ;D Wcześniej ćwiczyłem na lżejszych hantlach ;P

Nuru89
08-12-07, 11:45
1. mozesz zmienic kolejnosc
2. skoro tak masz to widocznie jest to mozliwe :)

johny
08-12-07, 11:46
1.mozesdz zmienic kolejnosc ale zalezy od grupy miesni cwiczonej.jak np robisz bica to powinienes robic jako pierwsze uginanie ramion ze sztanga ale np juz w tricpesie to nie ma az takiego znaczenia (moment przerwy mozesz wykorzystac na rozciaganie miesni)

2.pewno ze to mozliwe jezeli nigdy wczesniej nie cwiczyles to na poczatku zazwyczaj sa takie przyrosty,ale z czasem idzie duuuzo wolniej :)

Snakers
08-12-07, 11:48
Wczoraj mialem trening, prze chwilą mierzyłem :D . Pewnie za pierwszym razem źle zmierzyłem i mi wyszło 27. Teraz jest na pewno 29cm :) .

Mam jeszcze jeden kłopot. Bo na tej siłce co ja chodze najlżejsze hantle mają po 10 kg a ja nie zrobie np rozpiętek hantlami 10 kg. Z resztą ręki też nie ugne z tymi 10 kg i za bardzo nie wiem co robić. Mam w domu hantelki 4 kg ale jak z takimi przyjde na silke to mnie wyśmieją :D

johny
08-12-07, 11:51
nikt cie nie wysmieje.kazdy od czegosc zaczyna (ja proponuje zrobic ogolnorozwojowke)

Lukasz_L
08-12-07, 18:21
Ostatnio tez tak mialem, ale hantelki chyba mialy po 12. Rozpietki jakos poszly, ale bicek zonk :/. Wkurzylem sie, ale w koncu przyszedlem cwiczyc, wiec zrobilem 8 serii na modlitewniku :D

Rece dopiero dzisiaj dochodza do siebie od wtorku :)