PDA

Zobacz pełną wersję : Białko ale jakie :P



ProxX
07-12-07, 09:54
Moje białeczko skończy się za 4 dni ;p i zaczynam szukać czegoś nowego interesowało by mnie białko w opakowaniu 3-5kg 40-70% smak najlepiej wanilia cena do 200 zl ale mam pytanie lepiej serwatka czy hydrolizat ?

tom
07-12-07, 10:11
Prox bialka serwatkowe to koncentrat-WPC, izolat-WPI i hydrolizat-WPH

ja teraz mam isolite treca - bardzo dobre bialeczko:)

ProxX
07-12-07, 15:39
Dzieki tom a teraz jak by ktoś mógł napisać ceny firma nazwa smak %% i czy serwatka,izolat lub hydrolizat i czy się podobało itp ;D narazie mam 100 zł i zbieram dalej ;p

ProxX
08-12-07, 15:33
nikt nie je białek panowie co z wami :D

ProxX
08-12-07, 21:39
mam pyt co o Ostrovi sadzicie bo taniutkie, a co do jakości ? jaki smak itp
prosił bym o napisanie
Smak 0-10
rozpuszczalność 0-10
działanie 0-10

Punisher
08-12-07, 23:38
smak - kupuj smakowe, sa lepsze, nie wiem jak ocenic, ja sie przyzwyczailem i jest spoko, to wkoncu bialko, nie musi smakowac jakos wypas.
rozpuszczalnosc - jest dobra jezeli odczekasz tak okolo 5 minut, bo robi sie piana i trzeba poczekac az opadnie.
dzialanie - ma przebadana zawartosc w sobie ma 80g/100g -OK

SEBAN
08-12-07, 23:51
Ostrowia smakowa jest ok,piłem owoce leśne,mam teraz banan i banan troche lepszy niz owoce pod wzg. rozp. i smaku.Więc smak- ok.6,rozp.-7,dosyc się pieni ,ale juz mi to nie przeszkadza,ważne że 80g białka /100 robi swoje,poza tym tanie,więc +.

ProxX
09-12-07, 15:27
A jakies inne białeczko ? co polecacie pełna dowolność ;p

dzako18
09-12-07, 17:14
Ja polecam system protein OLIMPU moze w smaku nie rewelacja ale napewno lepszy od Ostrowii ale tez zdecydowanie drozszy.Jezeli nie zalezy Ci na smaku bardzo to wez Ostrowie

SEBAN
09-12-07, 17:20
A inne dobre białeczko to prolongatum z Biogenixa i Olimp 100% WPC!!!!

ProxX
09-12-07, 18:07
Dzieki wielkie hmm ale nadal nie wiem co brać Ostrovia kusi tą ceną ale martwi mnie to co czytałem w temacie o Ostrovi ;p

Punisher
09-12-07, 19:12
30-40zł to nie dużo. Ostrowia warta jest swojej ceny.

Snakers
09-12-07, 19:24
Sory, że się wtrące ale czy do gainera można dodawać białko (np. Ostrowie)?

ProxX
13-12-07, 16:17
Dobra na sprobowanie kupiłem 800g Ostrovi bananowej :D proszek dziwny :D pachnie mi mlekiem dla dzieci w proszku :D

Jak to brać bo miarki oczywiscie nie było mam miarke od poprzedniego białka sypać z tamtej ?

tom
13-12-07, 16:34
białko do gainera mozne spokojnie dawac.

ostrowia robi swoje tylko smak/rozpuszczalność jest slaba

białko to białko możesz miarka od innego odmierzac

ProxX
13-12-07, 19:20
Wrażenia
Ostrovia 800 g
Smak banan

Rozpuszczalność 9/10
na prawde pełen podziwu jestem wziąłem 0,5 % mleko było zimne więc delikatnie ogrzałem wsypałem 1 miarkę białka do szejkera i zalałem mlekiem mieszałem z 1-2 min max z przerwami bardzo ładnie się napompowało o2, zero grudek pływających cudów

Smak 6/10 hmm smakuje na pierwszą chwilę jakoś dziwnie ale już po chwili czuć banan oraz takie proszkowe mleko, jak dla mnie mało słodkie dosypałem 1 łyżeczkę cukru i na prawde dobrze smakowało

Samo poczucie ;p : na razie jest git odbija mi się jedynie bananem ;p a jak będzie później dopisze ;p

axion
13-12-07, 19:34
Wrażenia
Ostrovia 800 g
Smak banan

Rozpuszczalność 9/10
na prawde pełen podziwu jestem wziąłem 0,5 % mleko było zimne więc delikatnie ogrzałem wsypałem 1 miarkę białka do szejkera i zalałem mlekiem mieszałem z 1-2 min max z przerwami bardzo ładnie się napompowało o2, zero grudek pływających cudów

Smak 6/10 hmm smakuje na pierwszą chwilę jakoś dziwnie ale już po chwili czuć banan oraz takie proszkowe mleko, jak dla mnie mało słodkie dosypałem 1 łyżeczkę cukru i na prawde dobrze smakowało

Samo poczucie ;p : na razie jest git odbija mi się jedynie bananem ;p a jak będzie później dopisze ;p


Hehehe Ostrowia !!!!! współczuje Ci. Wydales pieniadze na taki szajs. Cale szczescie, ze niewiele tej kasy.
Jak sie juz kupuje białko to z głową, renomowanych i uznanych firm: biogenix, optimum, scitec, olimp, uniwersal itd. Warto wydac wiecej pieniazków na cos porzadnego i miec pozniej satysfakcje z przyrostów, a nie tylko z tego, ze to smak bananowy -oo jaki pyszny ;D
Osobiscie uzywam tylko scitec`a i biogenixa :-)
ProxX sfrajerowales się ;-);-);-)

ProxX
13-12-07, 19:51
Hehehe Ostrowia !!!!! współczuje Ci. Wydales pieniadze na taki szajs. Cale szczescie, ze niewiele tej kasy.
Jak sie juz kupuje białko to z głową, renomowanych i uznanych firm: biogenix, optimum, scitec, olimp, uniwersal itd. Warto wydac wiecej pieniazków na cos porzadnego i miec pozniej satysfakcje z przyrostów, a nie tylko z tego, ze to smak bananowy -oo jaki pyszny ;D
Osobiscie uzywam tylko scitec`a i biogenixa :-)
ProxX sfrajerowales się ;-);-);-)

Kupiłem je na próbę kase na inne białko cały czas odkładam a 30 zł to nie wiele a warto to było sprawdzić jest to test.

PuaPAj
13-12-07, 20:19
Hehehe Ostrowia !!!!! współczuje Ci. Wydales pieniadze na taki szajs. Cale szczescie, ze niewiele tej kasy.
Jak sie juz kupuje białko to z głową, renomowanych i uznanych firm: biogenix, optimum, scitec, olimp, uniwersal itd. Warto wydac wiecej pieniazków na cos porzadnego i miec pozniej satysfakcje z przyrostów, a nie tylko z tego, ze to smak bananowy -oo jaki pyszny ;D
Osobiscie uzywam tylko scitec`a i biogenixa :-)
ProxX sfrajerowales się ;-);-);-)

Facet a probowales? Ja jadlem to bialko i bylem zadowolony jak na swoja cene jest bardzo dobre i mialem po nim przyrosty. Znam wiele osob ktore jedza to bialeczko i te osoby sa najczesciej b. zadowolone.

tom
13-12-07, 20:32
axion przyrosty beda takie same w przypadku ostrowii jak i BXa i innych nie walkujacych firm...:)

axion
13-12-07, 21:33
axion przyrosty beda takie same w przypadku ostrowii jak i BXa i innych nie walkujacych firm...:)


To gratuluje NIEwiedzy ;D

Skoro ty porownujesz Ostrovie do Biogenixa to znaczy, ze nie jadles ani jednego, ani drugiego :D i co najwazniejsze nie masz stycznosci z profesjonalnymi kulturystami lecz z osiedlową hołotą w kapturach.

Mysle, ze naszym obowiazkiem jest uswiadamiac poczatkujacych takich jak ProxX, aby nie wyrzucali kasy w błoto, a to co kupili przynosiło rezultaty. Jezeli nadal bedziecie polecac Ostrovie, a chlopak bedzie na tym jechał to za jakis czas porzuci to wspaniale hobby jakim jest niewątpliwie kulturystyka.

axion
13-12-07, 21:39
Facet a probowales? Ja jadlem to bialko i bylem zadowolony jak na swoja cene jest bardzo dobre i mialem po nim przyrosty. Znam wiele osob ktore jedza to bialeczko i te osoby sa najczesciej b. zadowolone.


Kolejny chłopek-roztropek:D

Jestes prowokatorem i specjalnie chcesz zeby ProxX kupil badziewską Ostrovie. To co napisales jest złośliwością, a ja w przeciwienstwie do Ciebie napisalem na temat ostrovii ze szczerej checi pomocy dla ProxX. Ty zas wylacznie dla wbicia przysłowiowej szpilki :/

P.s moge sie domyslac co to za osoby, ktore znasz i sa zadowolone z ostr. :D:D:D (tez mialem kiedys 14 lat..)

tom
13-12-07, 22:08
1. nie porównuje tylko stwierdzam fakty.
2. wyrzucanie pieniedzy w bloto to jest kupowanie bialka ze sports one, takich supli jak testosterol itp - natomiast ostrowia zawiera tyle bialka ile jest napisane i spelnia swoje zadanie
3. zadna odzywka bialkowa nie wychodzi na zdrowie dlatego sa ograniczenia ilosciowe ich spozywania
4. przedstaw teraz różnice między np. bx a ostrowią a zobaczymy ile masz tej wiedzy kulturysto.

i wypelnij profil

axion
13-12-07, 22:27
1. nie porównuje tylko stwierdzam fakty.
2. wyrzucanie pieniedzy w bloto to jest kupowanie bialka ze sports one, takich supli jak testosterol itp - natomiast ostrowia zawiera tyle bialka ile jest napisane i spelnia swoje zadanie
3. zadna odzywka bialkowa nie wychodzi na zdrowie dlatego sa ograniczenia ilosciowe ich spozywania
4. przedstaw teraz różnice między np. bx a ostrowią a zobaczymy ile masz tej wiedzy kulturysto.

i wypelnij profil


Juz pisze "zielony" Tomie:

1. ...chyba mity :D

2. zgadzam sie z pierwsza czescia zdania ( z tą przed myslnikiem), z drugą już nie: Ostrovia zawiera tyle "bialka" ile napisane. Zwroc uwage, ze celowo dałem cudzysłów. Ostr. zawiera preparat serwatkopodobny, bez uszlachetniaczy. Gdybys byl w USA w firmie produkujacej odz. to wiedzialbys o czym piszę. Ale pewnie nigdy nie bedzie ci to dane. Obecnie zadna firma w Polsce nie posiada na tyle profesjonalnych urzadzen by wyrabiac "czysta serwatkę" prod. w ultraniskich temperaturach.

3. Tu Ameryki nie odkryłeś :D

4. Chcesz ? Moge kupic ci Biogenixa za wlasne pieniadze. Co wolisz? Wtedy doswiadczysz naocznych roznic. Co wybierasz ? -dostosuje się.

ProxX
13-12-07, 22:43
" zadna odzywka bialkowa nie wychodzi na zdrowie dlatego sa ograniczenia ilosciowe ich spozywania" a szkodza w jakimś stopniu ?

tom
13-12-07, 22:51
serwatka - mylisz pojecia

2. "czysta serwatkę" powiadasz? dlatego tez polskie produkty są takie jakie są, a amerykańskie jeszcze gorsze - straszne wały
ultraniskie temperatury?czyli?+5? +55?
napisz cos wiecej o tej super technolgii produkcji.
z checia poczytam

ostro pilem jak rowniez mase innych bialek i nie zaliczam jej ani do najgorszych ani do najlepszych...
sofok666:Trzeba przyznać, że Ostrowia jest dobra w stosunku co do swojej ceny. Za tym się wstawiam.

Punisher
13-12-07, 22:55
axion, ale my jesteśmy w Polsce, a nie w usa.

Pracowałeś we firmie produkującej odżywki w USA?
Takie twoje wnioski?

tom
13-12-07, 22:56
" zadna odzywka bialkowa nie wychodzi na zdrowie dlatego sa ograniczenia ilosciowe ich spozywania" a szkodza w jakimś stopniu ?
jedząc np.150gr/dziennie napewno- wątroba

Symu
13-12-07, 23:41
Zastanawiam się nad pojęciem "serwatkopodobny" chyba nie wiesz co to jest serwatka bo w mleczrni maja jej w ch... i jeszcze pare worków. Jaki proces twoim zdaniem jest taki super (nazwa)?? Też nie jestem fanem ostrowii i nie jem jej i po częśści podzielam twoje zdanie ale nie uważam żę to kasa wywalona w błoto, aczkolwiek interesuje mnie twoja wiedza w tym temacie i spotkania z zawodową kulturystyką jakie domniemam miałeś- opowiedz coś więcej.