PDA

Zobacz pełną wersję : BCAA+Glutamina+Tauryna+Aminy serwatkowe



mały huba
06-12-07, 23:56
Witam!Zakupiłem Megacaps Bcaa Olimpu(300),Taurynę Megacaps Olimpu(300),
Dual Stage Glutamin Qse(1000g) oraz Amino max Treca(320 tabs)

Chcialem dawkować to w taki sposób:

DT:Rano 5gluta,1caps tauryny
Południe 5 tabs Amino max(przed posiłkiem)
Przed treningiem 5caps Bcaa +1caps Tauryny
Po treningu 5caps Bcaa+10g gluty+1caps tauryny
Na noc 5 tabs Amino max(30 minut przed nocnym twarogiem)

DNT:Rano(5g gluty +5caps Bcaa +1caps taruryny
Południe 5tabs Amino (przed posiłkiem)+1 caps tauryny
Pod wieczór 5caps amino(przed posiłkiem) +1caps tauryny
Na noc 5g gluty +5 caps bcaa (30 minut przed twarogiem)

Chciałbym stosować tą opcję ciągle co parę miechów łącząc z kreatyną.
Czy dawkowanie jest w porządku?Nie za dużo tego ? Jakieś inne uwagi?

Punisher
07-12-07, 15:55
Napisz ile dane produkty w jednej kapsułce mają.

mały huba
07-12-07, 21:31
Tauryna: 1,5g
Bcaa:1,1g
Aminy:0,82 g
(rozpisałem to tak ,żeby wszystkiego stykało na miesiąc,więc dawki na pewno nie da sie zwiększyć ,ale jakby co zmniejszyć to tak)
Są jakieś obiekcje ?
Pozdro

Punisher
07-12-07, 22:37
Ja bym nie brał rano tauryny, lepiej wziąść między posiłkami niż na czczo.Jak za dużo będą te 3 kapsy to zmniejsz o jednego kapsa.
Po treningu starczy Ci 5g glutaminy, ale jak chcesz.(zalecane 10g glutaminy dziennie)
Dawka amino max 5-6 kapsów, więc ok.
Ogólnie ładnie rozpisane, nie ma się czego uczepić zbytnio. Tak od siebie dodam, że ładne/konkretne uzupełnienie cyklu na kreatynie.

tom
07-12-07, 23:05
ja bym na noc w DT bral glutamine zamiast bcaa

mały huba
07-12-07, 23:42
Staram się teraz,bo zmieniłem dietę na tłuszczową,a od niej tak masa nie rośnie jak od węgli.Do tego pracuję w budowlance i muszę mieć jakieś antykataboliki.
Tom: W DT biorę aminokwasy serwatkowe na noc.Ale faktycznie zastanowię się czy jeszcze jakiejś gluty nie dorzucić.Z drugiej strony to treningi najczęściej mam od 18/19 a jakieś dwie godzinki później biorę suple.

Czy jak przed 21 wezmę, to już typowo na noc nie będzie potrzeby , i te serwatkowe +100g twarogu stykną ?

mały huba
24-12-07, 20:29
Odświeżam.Ćwiczę tym planem, i powiem ,że masa za dobrze nie idzie(być może jest to spowodowane dietą tłuszczową).Ale siła poszła sporo,mimo tego ,że nie biorę kreaty.
Mam jednak do was kolejne pytanie.Chciałem w połowie stycznia uzupełnić glutaminę, ale na żadnym z sklepów netowych nie mają QSE Dual Stage(na stanie i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie ...). Pytam się was więc czy Glutamina z Aminostar mogłaby być w zamian?Nie przejadę się na niej ?