PDA

Zobacz pełną wersję : Metanabol rosyjski 100tab



bartmon
06-12-07, 16:44
Witam. Mam problem dotyczący budowania masy. Stosowałem już wiele odżywek i suplementów, mających mnie wspomóc, lecz niestety, to co mi zostało po nich to większa wytrzymałosc, troszkę siła, ale moj największy cel czyli masa nie posunęła sie praktycznie wcale. Jedyne co mam dodatkowo po stosowaniu, to mniejszy (pusty) portfel. Pięniądze nie idą w parze z masą. Trenuję już dosc dlugi czas. Mam juz po prostu tego wszystkiego dosc, tych straconych pieniędzy i stosunkowo malutkich, efektów. Chciałbym zaczerpnąc jakiś informacji dotyczących tego metanabolu. Czy po tym mogę jakis efektów oczekiwac? Czytałem już trochę na ten temat, szukałem wszelkich informacji, domyslam się ze skutki uboczne są nieuniknione, lecz chciałbym konkretnych porad, czy jest sens to brac, czy po 100tabs mogę miec jakieś problemy. Bardzo proszę o pomoc, z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi.

lg team
06-12-07, 16:49
poczekaj conajmniej do pelnoletnosci, moze diety nie stosowales...

vold
06-12-07, 17:24
tez bym sie wstrzymał, ale metka to nie jest dobry wybór

bartmon
06-12-07, 17:33
W takim razie co byś mi poradził??? Trenuje ok. 19 miesiecy, powiem szczerze że wstydze sie tego, ze nie jest to krotki czas, ale tak jakby mozna to powiedziec zmarnowany

lg team
06-12-07, 17:42
jesli przez ten okres czasu masz marne wyniki tzn, ze albo diety brak, albo zly trening, albo to i to, sterydy to dodatek do pozostalych a nie number.1,

bartmon
06-12-07, 17:58
Trenuje 3 razy w tygodniu. PON-SR-PT. z dietą w sumie zawsze mialem problemy (szkola od rana do wieczora), pozne powroty do domu itp. A poza tym prosilem wielu ludzi o jej ulozenie i niestety nikt nie byl w stanie mi pomóc. Starałem się po prostu duzo jesc, urozmaicac w białko, weglowodany. Stosowałem odzywki takie jak np: Whey mass gainer, Super Hard Gainer-Sports ONE, gain bolic 6000,kreatyny: monowodzian-cykl, CM3-cykl, GAINER1 z Vitalmaxu, witaminki z OLIMPA, Dibencozide itp.

bartmon
06-12-07, 18:28
Może powiedz chociaż czemu odradzasz mi tą metke??? Nie było by po niej zadnych efektów, nie zważając na to że moj organizm wszystkim ulepszaczom mowi niee.

lg team
06-12-07, 18:31
dlatego bo jestes jeszcze w wieku w ktorym hormony szaleja, i przy porzadnym treningu i diecie mozna sporo uzyskac, prosciej piszac po co marnowac to co mozesz uzyskac na sucho, na koks przyjdzie czas kiedy przyrosty beda juz trudniejsze do uzyskania, oraz odzywki sa uzupelnieniem diety - a nie jej podstawa, jak piaslem popelniasz gdzies blad i tu tkwi problem, koks nie bedzie jego rozwiazaniem,

bartmon
06-12-07, 18:38
Potrafiłbyś mi ułożyc diete?

lg team
06-12-07, 18:45
jest dzial DIETA na forum - popros o pomoc, z pewnosica ja otrzymasz od bardziej kompetentnej osoby,

bartmon
06-12-07, 19:10
ok, dzieks za pomoc