PDA

Zobacz pełną wersję : cudowne motylki tv



Scott
06-12-07, 01:09
nie wiem do jakiego działu to wstawić, więc daję tutaj.
Na allegro jest kupę tych elektrycznych motylków, które dają masę i rzeźbę naraz :p oczywiście moje podejście jest sceptyczne bo jednak co nieco wiem o kształtowaniu sylwetki. Zastanawiałem się natomiast zawsze czy t kurka wodna działa? To są jakieś delikatne skurcze prądu elektrycznego i na mój gust to jest takie imitowanie impulsów układu nerwowego no bo to te impulsy odpowiadają za odpowiednią reakcję, czyli np skurcz mięśnia. No ok napina nam to mięsień i go cholernie męczy, więc równie dobrze mogę go sam napinać i rozkurczać do woli np siedząc, a to chyba da mi tylko zmęczenie. Próbował ktoś kiedyś? Jak się wkurzę to kupię to badziewie i zrobię dokumentację tydzieeń po tygodniu:p (tak jak teraz robię z a6w)

Deathbreaker
06-12-07, 07:50
nie wiem do jakiego działu to wstawić, więc daję tutaj.
Na allegro jest kupę tych elektrycznych motylków, które dają masę i rzeźbę naraz :p oczywiście moje podejście jest sceptyczne bo jednak co nieco wiem o kształtowaniu sylwetki. Zastanawiałem się natomiast zawsze czy t kurka wodna działa? To są jakieś delikatne skurcze prądu elektrycznego i na mój gust to jest takie imitowanie impulsów układu nerwowego no bo to te impulsy odpowiadają za odpowiednią reakcję, czyli np skurcz mięśnia. No ok napina nam to mięsień i go cholernie męczy, więc równie dobrze mogę go sam napinać i rozkurczać do woli np siedząc, a to chyba da mi tylko zmęczenie. Próbował ktoś kiedyś? Jak się wkurzę to kupię to badziewie i zrobię dokumentację tydzieeń po tygodniu:p (tak jak teraz robię z a6w)
Pamiętam ,że też kiedyś pytałem o te motylki , które rzekomo robią fajny brzuch itd. Odradzono mi kupno i tyle , no bo to zbyt piękne jest by mogło być prawdziwe... ;) Po co by było się męczyć z A6W jeśli założyłbyś tego motylka , włączył i bez wysiłku byś miał dobre rezultaty... ? A no po to ,że te motylki nie działają tak jak je producenci reklamują .

otarod
06-12-07, 10:10
motylki takie stymulują pracę mięsni a raczej wpływają na nerwy powodując kurcze mięsnia... i tu własnie jest pies pogrzebany. Od takie przyrządu można sie poparzyć a na dodatek motylki działają na danym obszarze i to w sposób niewspółmierny z normalnym ćwiczeniem. Wyprodukowano to dla leniwców i kazano dokupić płyn zawierający składniki do odpowiedniego przewodzenia. W tv to wygląda tak łądnie jak kobieta leży a jej brzuch pracuje. Nic bardziej mylnego. Są mięsnie bardziej podatne na takie impulsy elektryczne ale jak wspomniałem działa to miejscowo i nie z takim impetem jak może sie wydawać. Nie daje to oszałamiających efektów jak daj chociaż jakieś... (osobiście nie zauważyłem, nie używałem ale znam osoby które używały motylki pasy rozgrzewające mini sauny itd...)

Białas
06-12-07, 16:09
Ja próbowałem tego. Na opakowaniu pisało żeby nie ćwiczyć więcej niż 10 minut na raz. Ja ćwiczyłem 30 minut na maxymalnej mocy, a następnego dnia nawet małego zakwasu nie miałem.

Scott
06-12-07, 16:18
Ja próbowałem tego. Na opakowaniu pisało żeby nie ćwiczyć więcej niż 10 minut na raz. Ja ćwiczyłem 30 minut na maxymalnej mocy, a następnego dnia nawet małego zakwasu nie miałem.
zaiste jesteś moim bohaterem, ale co kogo interesuje że po wyborach na prezydenta kraju nie wygrał jeden koleś z 30 kandydatów? Chodzi mi o skuteczność tego, a nie czy sie przy tym zmęcze.

dragonikow
07-12-07, 13:28
Powiem Ci ze one są guzi warte tak jak wszystkie "cudowne" użądzenia sprzedawane w mango ;] Dostałem taki na urodziny od kumpla i nic nie daje poza drobnym szczypaniem nawet [rzy max napięciu tego użądzonka. Jak to mawia mój dziadek nie ma nic lepszego od brzuszków i pompek a te wszystkie cuda niewidki to niech sobie w du** wsadzą ^^ nie polecam a nawet odradzam. Szkoda czasu i pieniędzy na to. POzdro