PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na nogi



VegetaSSJ3
05-12-07, 18:28
Przysiady ze sztanga na barkach 12 10 10 8
wykroki ze sztanga 10 10 10 10
wstepy ze sztanga na lawke 10 10 10 10
ludki
wspiecia ze sztanga 2 serie po 20 pow
wspiecia bez ciezaru 2 serie po 50 pow
Plan sam ukladalem wiec napiszczie co sadzicie co byscie zmienili
mam tylko sztange i hantelki

otarod
05-12-07, 18:48
na nogi:
- dodaj syzyfki
- dzień dobry w staniu!

Co do wspięć to ograniczyłbym te ruchy. Jak robisz wspięcia ze sztangą to zwróć uwagęna rozstawienie stóp. spróbuj raz równolegle a raz piętami do srodka i na zewnątrz ;)

No i wspięcia w siadzie. Masz jedynie sztangę wiec załatw sobie jakąś deske wbij 2 gwoździe i włuż tam sztangę (żeby tak nogi nie bolały) ;)pod palce dróga deske by jak najniżej opuścić pięte ;)

Jeżeli chcesz je powiększyć spróbuj wspięcia w siadzie jakieś 3x12 i póxniej normalne wspięcia ze sztangą na barkach (lub hantlami) 3x6

VegetaSSJ3
05-12-07, 21:18
hmmm a co to sa te syzyfki bo sie z tym nie spotkalem?? napisz dokladniej a to dzien dobry to raczej na plecy cwiczenie a z tymi deskami to wogole nie czaje oco ci chodzi

otarod
05-12-07, 22:46
hmmm a co to sa te syzyfki bo sie z tym nie spotkalem?? napisz dokladniej a to dzien dobry to raczej na plecy cwiczenie a z tymi deskami to wogole nie czaje oco ci chodzi

owszem dzień dobry w staniu działa na plecy ale zauważ jak sie przy tym również mięsnie ud zachowują. Podobnie działa martwy ciąg na prostych nogach.
Syzywki: bierzesz hantel przykładasz do klatki, podchodzisz do barierki chwytasz ją dłonią na poziomie mniej więcej bioder żeby póxnij nie stracić równowagi, następnie stajesz na palcach z lekko ugiętymi kolanami i teraz ćwiczenie polega na uginanie kolan wypychając je do przodu. Spodoba Ci sie to ćwiczenie :)

Jeśli chodzi o tą deske to poleciłem Ci ją wsiąść gdyż trzymając sztange z cięzarem na kolanach może troche boleć a nie o to chodzi wiec można podłożyć pomiędzy nogi a sztange deske by rozłożyć cięzar.

SEBAN
06-12-07, 17:53
Syzyfki:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp

sławo
06-12-07, 18:50
co do dwugłowych to mc na prostych nogach było by najlepsze

ale to by trzeba było uwzglednić w całym planie żeby się nie gryzło z plecami
co do dzień dobry bo ja wiem dwugłowe raczej tam nie szaleją

a co do syzyfek to nie znam nikogo aby sięto komuś spodobało :)

Scott
06-12-07, 18:58
ale jeśli masz przy ławce taki "bajer", ruchoma rama (rurka zgięta w pół pod kątem prostym) którą można dokręcić, możesz położyć się na brzuchu i bardzo dobrze rozwijać dwugłowe.