PDA

Zobacz pełną wersję : Skutki uboczne HMB ?????



koti88
04-06-06, 19:15
Witam

Przyjmuje HMB 1250 od 3 tygodni. do tej pory wszystko było oki ale od 3 dni zaj.........cie mnie boli głowa. Czy może to byc spowodowane przyjmowanie HMB. Dodam ze biore ją 3 razy dziennie. Aha wcześniej ograniczałem kawe a teraz wypijam dwie dziennie bo mam sporo egzaminow i do późna sie ucze.

prosze o opinie

http://img257.imageshack.us/img257/1013/vlepka44ub.gif

sławo
04-06-06, 19:27
największe efekty uboczne hmb to to że na wiele sie ten supl nie przydaje

ten ból głowy to raczej może byc od kawy

koti88
04-06-06, 19:47
Hmmm co do efektow to tez bylem sceptyczny ale powiem ci ze poszlo mi dosyc duzo siły.

sławo
04-06-06, 19:53
siły to napewno nie przybyło ci od tego

może efekt plecabo

tomek.
04-06-06, 20:00
moim zdaniem bóle głowy spowodowane kurczeniem sie portwela od hmb...

degustator
04-06-06, 21:21
jak sie uczysz po nocxah nie spisz jedziesz na kawie i cwiczysz to organizm niema kiedy sie regenerowac a regeneracja najlepsza nastepuje podczas snu... pozatym serducho moze walnac ja kiedys przez tydzien na kawach jechalem malo spalem i sie pochorowalem organizm nie wytrzymal.... zostaw silownie na czs jak masz duzo nauki bo to chybajuz koncowka nie?? potem se odbijesz :D

pakernia.pl
05-06-06, 00:44
nom, dokladnie... co do HMB wypowiadalem się już często, ja HMB polecam. Co do bólu glowy to albo przemęczenie i brak regeneracji albo wplyw pogody (bo wiosnę mamy piękną tego roku :cry: ) albo jedno i drugie. 2 kawy dziennie też napewno nie wplywają negatywnie, chyba że masz wysokie nadciśnienie, w co wątpię. Generalnie, zdawaj egzaminy i marsz na wakacje :mrgreen:

koti88
05-06-06, 16:26
Dzieki za pomoc

pozdrowienia dla wszystkich

szymonster
27-05-09, 11:02
Nie jestem specem w dietetyce , ale mam co do HMB wątpliwośći ...
Jestem natomiast pewien , że połowa z tych co pier**** , że po HMB niema żadnych bólów głowy , nie miała możliwości nawet tego powąchać.

Wczoraj wylądowałem po treningu na pogotowiu, następnie z pogotowia zostałem przeniesiony na obserwacje w szpitalu ( badał mnie kardiolog ) - powód? po trzeciej serii dostałem takich zawrotów głowy, że nie mogłem samodzielnie ustać na nogach, a ból głowy był nie ubłagalny.

Z testów kardiologicznych wynikło, że jestem po "koksach", mimo, że ich nie brałem .

Jestem drugi dzień po wizycie w szpitalu i w dalszym ciągu nie mogę samodzielnie ustać na własnych nogach .

Nie mówie tego po to byście się nademna użalali , ale po to by ostrzec osoby które chcą zacząc kuracje z HMB .

Myśle , że jutro będe miał gotowe wyniki badań i okaże się czy rzeczywiście jest to wina wyłącznie tego specyfiku.

P.S . Nie chce pod moim postem widzieć żadnego pierdolenia, że robie jakąś anty-reklamę ! piszę jak zachowuje się MÓJ organizm po zażyciu HMB.

Pozdr.

know1126
27-05-09, 11:09
ciekawe to... daj jutro wyniki, bo ciekawi mnie tez to...

Punisher
27-05-09, 12:29
Powiedz, czy oprócz HMB bierzesz jakieś inne suple.
Tak się stało po pierwszej dawce HMB?

jarecki19872
27-05-09, 12:39
No też mnie to ciekawi...ja juz z 4 miechy wcinam hmb z fitmaxa o jeszcze wiekszym stezeniu i jakos mi nic takiego sie nie dzieje...Skad masz to hmb?
A moze jedziesz jeszcze na jakims spalaczu?moze jakis mocny buzer przedtreningowy?

D3
27-05-09, 12:43
Ja biorę HMB praktycznie od listopada - z miesięczną przerwą w okolicach lutego. Brałem HMBolon Olimpu (ten z jabłczanem kreatyny), a obecnie biorę HMB z Hi-Teca. HMB Mega Caps nie próbowałem, ale żadnych skutków ubocznych u siebie po zażywaniu HMB -a biorę 6 miesięcy - nie zauważyłem. Przyczyny Twojego osłabienia mogą być różne i nie musi być to wprost związane z braniem HMB.

1. Może zjadłeś coś szkodliwego rano?
2 Dajesz organizmowi odpocząć i czy śpisz odpowiednią ilość godzin?
3. Pijesz kawę? Jeśli tak, to w jakich ilościach?
4. Jakie suplementy zażywasz równolegle do HMB? Może ich kombinacja Ci zaszkodziła?
itd., itd.

Wstrzymajmy się na razie co do opinii nt. HMB, a poczekajmy na diagnozę lekarza.

Symu
27-05-09, 12:53
Jakiej firmy HMB i jak z testow kardiologicznych wynikło że jesteś na koksie??

Głównie interesuje mnei firma!!

Jedyne co mi przychodzi o głowy to zanieczyszczenie HMB bo innej możliwości nie widze. To jest metabolit leucyny.

Istotne jest też jak długo treniujesz i czy masz problemy z ciśnieneim . To tak ode mnie.

Piorun
27-05-09, 13:03
Trzeba patrzec szeroko
Zastanowic sie co sie przyjmowalo w ostatnich dwuch tygodniach w jakich stezeniach

przyczyny moga byc naprawde rozne

najlepiej dac zbadac to co sie przyjmowalo jesli ma sie powazne watpliwosci

co do hmb - wg mnie to bezuzyteczny srodek poniewaz znacznie bardziej wplywa na caly organizm a niezeli bezposrednio na miesnie

D3
27-05-09, 13:03
Jeszcze dodam od siebie, że miałem robione pełne badanie krwi wraz z poszczególnymi hormonami (taka polityka firmy w której pracuję) z 3 tygodnie temu i jestem zdrowy jak niemowlak :))))

tom
27-05-09, 13:25
szymonster czekaj na wyniki i nie podniecaj sie tak dopóki nie znasz przyczyny...

j/w trzeba patrzec duzo szerzej i to hmb nie musi byc niczemu winne

jakie badania miales robione?

acha sprawdzałeś termin przydatności do spożycia na tym hmb???

fallenursus
27-05-09, 14:33
Koti, moge sie zalozyc ze nie pijesz wystarczajaca ilosc wody.

KowalX
27-05-09, 18:10
Witam

Przyjmuje HMB 1250 od 3 tygodni. do tej pory wszystko było oki ale od 3 dni zaj.........cie mnie boli głowa. Czy może to byc spowodowane przyjmowanie HMB. Dodam ze biore ją 3 razy dziennie. Aha wcześniej ograniczałem kawe a teraz wypijam dwie dziennie bo mam sporo egzaminow i do późna sie ucze.

prosze o opinie

http://img257.imageshack.us/img257/1013/vlepka44ub.gif

Nie od HMB jedyny efekt uboczny to,że odbijało mi się starymi kapciami ;)

Punisher
27-05-09, 19:29
nie od hmb jedyny efekt uboczny to,że odbijało mi się starymi kapciami ;)
04-06-06, 19:15

KowalX
27-05-09, 20:08
04-06-06, 19:15

.....??

Punisher
27-05-09, 21:01
Zapytanie ma 3 lata, o to mi chodziło. (podałem datę 1-go posta)

KowalX
27-05-09, 21:10
Zapytanie ma 3 lata, o to mi chodziło. (podałem datę 1-go posta)

no tak to jest jak ktoś odświeża i poleciałem za resztą nie patrząc na datę pierwszego ;/ zonk :)

byłeś pierwszy :p

szymonster
28-05-09, 13:29
jak się kasuje te posty xD

D3
28-05-09, 13:30
Czy możesz powiedzieć jakiej firmy HMB zażywałeś?

szymonster
28-05-09, 13:32
Jestem bezpośrednio po wszystkich badaniach .
Jedne z nich wykazały iż środek "beta-hydroksy beta-metylomaślan" (HMB) spowodował uszkodzenie wątroby spowodowane nadmiarem enzymu ASPAT który wynosił u mnie 125 U/L gdzie norma mieści się pomiędzy 10 a 50 U/L.

Mdłości i utrata równowagi mogła być spowodowana przemęczeniem, aczkolwiek HMB jak wiadomo służy po to by stymulować siłe w organizmie, ale kiedy tej siły niema to środek pomoże nam tylko o tym ZAPOMNIEĆ! Prawda zostaje taka sama... Gorzej jak sobie to uświadomimy dopiero na pogotowiu, lub zawale serca.

Jeżeli koniecznie chcecie to stosować to chociaż spróbujcie się odpowiednio odżywiać i wysypiać...

Ja odkładam HMB.( widać nie dla wszystkich )

Pozdrawiam.

KowalX
28-05-09, 14:24
Czy możesz powiedzieć jakiej firmy HMB zażywałeś?

Trec Nutrition...

tom
28-05-09, 15:32
Wyniki na kilka dni po treningu/melanżu mogą być kilkukrotnie zawyżone więc nic nie wykazały...

szymonster
28-05-09, 17:25
Masz rację Tom bo wątroba musi przerobić cały zakwas który naprodukuje organizm przy wzmozonej pracy mięśni , ale ja zrobiłem zaledwie 2 seryjki na biceps, a więc badania jak najbardziej wiarygodne .

Pozdr.

tom
28-05-09, 18:30
i miesiac po treningu wyniki beda zawyzone, do tego alko i niezdrowe jedzenie (no chyba ze nie pijesz)

zrób badania za jakis czas, bo teraz napewno są zawyzone