PDA

Zobacz pełną wersję : Prosba o rozpisanie cyklu do 600zł



_ADIN_
04-12-07, 21:25
Witam, mam prosbe do ekspertow z dzialu suplementy i odzywki, prosze o rozpisanie cyklu na suplach i odzywkach do 600zl, prosilbym o podanie nazw produktów, celem cyklu jest jak najwieksza masa (miesniowa) bez zbednego tluszczyku ;)
osoba jest zaawansowana w braniu suplementow
pozdrawiam

Symu
04-12-07, 22:22
Opisz swoje doświadczenie z suplami i więcej danych. wzrost, masa, staż, typ budowy, preferowane suple (np. firmy, czy może coś masz na oku), zależy ci na pompie???, i swoją aktywnośc fizyczną. Pozwoli nam to coś fajnego ci ułożyć :)

Punisher
04-12-07, 22:22
Może byś podał wcześniejszą suplementacje, diete wiek, wage, wzrost?

_ADIN_
04-12-07, 22:49
to tak, cwicze ponad 3 lata w tym 2 intensywnie stosowalem juz 3 cykle na kreatynie, do tego pewnie z 20kg bialek i gainerow, oraz animal pack i m-stack jestem tez po jednym cyklu na dopingu, teraz chce zainwestowac dalej troche kasy w odzywki i znowu przywalic cos mocniejszego przed wakacjami ;) wiek to 19 lat reszta jest w profilu

Symu
04-12-07, 23:17
Jeśli chcesz coś bardzo mocnego to 2 puchy xtreme stack kaizen po 2 porcje dzien (podobno niszczy :D )+ oczywiście ZMA (MZB), witaminy no i gainera, białeczko wg potrzeb.

Drugi zestawik który ci polecam to Green Magnitude po 2 porcje dzien i to ci starczy na 40 dni, potem jeszcze z 3 tygdonie można by pociągnąć na TCMie+ ZMA, witaminy.....- taki zestawik sam przetestowałem i byłem bardzo zadowolony

Ten doping stanowczo niepotrzebnie walnęłeś

reman
04-12-07, 23:23
ja bym zainwestowal w odzywki z animala jezeli amsz tyle kasy:)

Symu
04-12-07, 23:25
Tak doszedłem do wniosku, że na zestawik z kaizen za wcześnie jeszcze weź to GM z TCMem i będzie kozak.

_ADIN_
05-12-07, 00:23
ok dzieki a czy doping niepotrzebny??? powiem ze nie zaluje i nie dziwie sie juz innym, jednak na strzale to na strzale :P dzieki za porady i pozdrawiam

Punisher
05-12-07, 13:47
Możesz kupić też Clout'a jedna lub dwie puchy na cykl. Firmy MAN.

nowin
05-12-07, 15:58
horse power
monohydrat
carbo
białko
witaminy