PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne ułożone ciało



Inc
04-12-07, 19:39
Cześć,
jest mój pierwszy post na forum mam nadzieję że mi pomożecie.

Mam dziwnie ułożone cialo.

Opiszę krótko
Lewa strona ciala wg mnie b. dobrze wyćwiczona (grubo) mięsień, pierś, przedramię)


z kolei prawa część ciała dziwna. ;//

pierś - wogóle nie ma... same kości
mięsień prawej ręki nawet w miarę
przedramię ręki - chudziutkie ;//
kiedy podnoszę ręke wyskoko do gory pod pachą tworzy się taka "błonka"

Tak samo kiedy robię pompki (50 max na raz) mam wrażenie że wszystko "idzie do lewej strony" ;/

Ogólnie prawa częśc chuda, kości
Lewa wyrobiona , mocniejsza

troche dziwnie to wyglada... i źle się z tym czuję

Chciałem się was zapytać jakie ćwiczenia wykonywać żeby wyrobić tylko prawą część żeby tylko tam przybrała masa.

Dziękuję za pomoc

-Inc-

noiser
04-12-07, 19:58
O kurwa ... nie ma co dziwnie troche. Ja bym poszedl do lekarza, a jezeli nie chcesz to cwicz moze hantelkami tylko ( jezeli cwiczysz nn przyzadach) a tak to nie wiem moze jakies foto zrob wtedy bdzie wiadomo jak to wyglada ;)

Snakers
04-12-07, 20:14
Ja mam asymetrie klatki piersiowej (lewa strona bardziej wysunięta w przód od lewej) byłem z tym u lekarza to tylko zalecił pływanie, ogólnie sport. Potrenuje na klate to mięsnie wszystko elegancko zakryją. Wydaje mi się, że Tobie powie coś podobnego ale zawsze warto zasięgnąć porady lekarza.

Inc
04-12-07, 23:24
Ja mam asymetrie klatki piersiowej (lewa strona bardziej wysunięta w przód od lewej) byłem z tym u lekarza to tylko zalecił pływanie, ogólnie sport. Potrenuje na klate to mięsnie wszystko elegancko zakryją. Wydaje mi się, że Tobie powie coś podobnego ale zawsze warto zasięgnąć porady lekarza.


No to najprawdopodobniej mamy to samo :)
Byłem u lekarza były rehabilitację.( nic nie pomoglo)
lekarz zlecił dużo pływania.

Może trochę za krytycznie to opisałem... :)
mięsnie są praktycznie takie same

ale przedramię troszke chude...
można jakos "przybrać" masy na przedramieniu "ściskaczem" do dłoni?

reman
04-12-07, 23:43
cwiczenie nachwytem i podchwytem i powinno sie wyrownac:)

Aires
07-12-07, 17:26
zmien reke ktora walisz konia, odrazu masa pojdzie na przedramie <joke>

Deathbreaker
07-12-07, 17:55
można jakos "przybrać" masy na przedramieniu "ściskaczem" do dłoni?
Oczywiście ,że można , ja ćwiczę ściskaczami i się fajnie przedramie wyrabia , także ćwicz tylko ściskaczem na tą ręke która w przedramieniu jest chudsza i się powinno ładnie wyrównać... Tak swoją drogą to mój kumpel ma tak z nogą , jedna jest chudsza a druga grubsza... A jeszcze pytanko... Mógłbyś dać fotke ?;>