PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka kreatyna?



Erykk
03-12-07, 17:39
Jaką mam wybrać kreatyne... aby możliwie jak najwięcej przyszło w wyciskaniu ? Nie myśle tu o Nitrobolonie, który daje krótkie efekty:)

SEBAN
03-12-07, 18:04
Podaj staz i przebyte cykle to będzie łatwiej...

m@bi
03-12-07, 19:23
zal..... Moim zdaniem bylo by łatwiej zarejstrowac sie na forum... i wpisywac swoje parametry rozmiary staz... itp 100% prosciej by bylo.. ale coz :] 3/4 osob sie nie chce poswiecic 2 min na wypełnienie tylko odrazu wala z pytaniami !!

Erykk
03-12-07, 19:30
To ma być pierwszy cykl z Kreatyną... Staż 6 miechów :)

Symu
03-12-07, 20:37
siłowo raczej polecałbym jabłczan (TCM, Cell pump itp.). Osobiście na tym największe przyrosty siły widziałem. Pewnie dużo osób też ci poleci mono na pierwszy cykl :)

paweleeekkk
03-12-07, 21:51
Vitalmax zielona.

Punisher
04-12-07, 08:54
Możesz zjeść kilo tej kreatyny i tak może Ci nic nie dać i nie będziesz wielki i silny.
Monohydrat 500g vitalmaxa ak wyżej.
Dieta.

mlody1
04-12-07, 09:33
popieram sofok666 na poczatek kreatyna vitalmaxa ,cp to dopiero pozniej

SEBAN
04-12-07, 10:51
Posłuchaj jak koledzy radzą,do tego dobra dieta i zobaczysz będzie efekt,bo Vitalmax mono na pierwszy raz jest naprawdę dobra.

Chesterxxxxx
29-02-08, 02:34
Ja odnowie ten temat. Temat kreatyny poza tym, ze lepiej bez fazy nasycenia i, ze jest duzo odmian jest mi dosc obcy.

I teraz tak, chodzilem dzis po sklepach z odzywkami z kumplem bo on chce jakies odzywki, cwiczy pare miesiecy, na moje oko, nie mial nigdy pozadnego treningu, diety itd. i jego staz okreslmy na 4 miechy powiedzmy.

No i podszedl do lady, tam stal Pan w wieku ok. 40lat, spory byl nie powiem(nie gruby)i ten kolega sie produkuje, ze zaczyna przygode z odzywkami i jest poczatkujacym kulturysta i chcialby jakies odzywki, ale nie wie jakie...

...No to Facet mu mowi, ze bialka albo gainera nie bedzie mu dobieral bo nie zna jego diety, wiec zabral sie za Kreatyne, dal mu Strom`a(Ultimate Nutrition) i Cell Mass(BSN) zeby sobie ogarnal i mowi, ze CM bral i, ze wypas a Storm ze slyszenia, ze dobry.

No i tak, CM to jablczan a Storm to matrix kreatynowy, chyba z 6 roznych ich tam jest. No a w/g tego z reszta i innych forum wychodzi na to, ze jezeli sie zaczyna przygode z Kreatyna to na sam poczatek Mono a facet w sklepie mimo tego, ze uslyszal, ze kolega zaczyna brac odzywki i jest poczatkujacy wciska mu jablczan i matrix...

...Najlepsze to jest to, ze w drugim sklepie to samo mu powiedzieli i chlopak mu proponowal No-X-Plode(BSN) co tez nie jest Mono Kreatyna.

Tu i na innych forach chwala wszyscy i polecaja na poczatek Mono Vitala. Ja osobiscie jak wypelnilem cala "Ankiete" na stronie dobor-odzywek.pl to wyslali mi maila co mam kupic i zapodali tam CellPump i wlasnie Mono Vitala

Duzy Pan z 1szego sklepu jak mu wspomnialem o Vitalu to od razu wybuchl, ze nie ma sensu mowic o tej firmie, ze kiedys byla dobra ale stoi w miejscu i teraz nie ma co nawet patrzec, a jak mu powiedzialem, ze kilka tygodni temu skonczylem brac L-Karnityne Liquid Vitala i po 1L czyli 2 miechach stosowania stracilem 11cm w talii i 7 w biodrach to powiedzial, ze to na pewno dzieki treningowi a nie tej odzywce, to mu powiedzialem, ze jak nie bralem tego a mialem ten sam trening i diete to nawet 1cm sie nie ruszyl, no to zrobil glupia mine jakby chcial powiedziec, ze nie ma pojecia jak to sie stalo i gotowy byl powiedziec, ze to Cud.

TAK WIEC, JAK TO JEST??? JAKA RODZAJ KREATYNY NA POCZATEK I JAKIEJ FIRMY NAJLEPIEJ??? CZY JEST OD CZEGOS ZALEZNE JAKA KREATYNE BRAC NA POCZATEK PRZYGODY Z KREATYNA???

Na Was mozna liczyc bo Wy doradzacie za darmo, ewentualnie za soga, wiec nie klamiecie a facet w sklepie-wiadomo, chce zarobic... :D

Z gory Dzieki za Odpowiedz!

Doktor
29-02-08, 11:42
Musialem to wyjasnic:P

Nie myśle tu o Nitrobolonie, który daje krótkie efekty
Jesli chodzi o Nitrobolon to sa rozne rodzaje i kazdy inaczej dziala np: Nitrobolon I to pompa na sezon , jesli chodzi o Nitrobolon II i inne pochodne to sa bardzo dobre ja sam jestem bardzo zadowolony. Ale jak na pierwszy cykl creatynowy to stacki takie jak xpand , nitrobolon odpadaja;p

Chesterxxxxx
29-02-08, 12:38
Jezeli Stacki odpadaja, to Jaka na 1szy cykl kreatynowy? Mono czy Jablczan?

PuaPAj
29-02-08, 13:39
Mono Vitalmax zielona 300 lub 500 g ale kup 500 w prochu bo mozna na tyle sobie pozwolic bo ta kreatyna jest dobra i tania w sam raz na pierwszy cykl. I to jest zdanie chyba 90% procent ludzi na forum i moje tez;P

Punisher
29-02-08, 14:30
Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie: sprzedawca chce zarobić.

rgolanski
29-02-08, 19:29
Ja podepnę się pod temat. W jakim stopniu ograniczyć spożycie tłuszczu przy kreatynie? mam na myśli oliwę z oliwek. Wystarczy wywalić ja z posiłku przed i potreningowego? pozdrawiam

Symu
29-02-08, 19:40
Nie ograniczamy spozywania tluszczy przy kreatynie, ale tak ogolnie czesto sie mowi zeby po treningu nie dawac tluszczu dla szybszego wchlaniania pokarmu.