PDA

Zobacz pełną wersję : masa i odtluszczenie



Alkalyn
03-12-07, 00:09
jestem aktualnie na cyklu kreatyny(kre-alkalyn). Czy zaraz po cyklu krety moge brac spalacze tluszczu?? jesli tak to jakie najlepiej i czy wogole warto je brac? Jakie suple brac najlepiej na odtluszczenie (brzuch)?


jak wiadomo na cyklu krety chce przybrac troszke masy miesniowej. Natomiast na trneingach z kreatyna miesnie sie powiekszaja ale tkanka tluszczowa zostaje:/ . Wiec pomyslalem o spalaczach po krecie:)

Scott
03-12-07, 15:31
a czemu chcesz spalać tłuszcz na zimę? myślmy z przyszłością, no ale ok pomogę. Myślę że na razie daj sobie troszkę czasu po kre-alk, dobrze by było gdybyś kontynuował "kampanię maswą" i kupił sobie jakiś gainer+białeczko, ale Twoja sprawa :D wg poczekaj kilka tygodni, do tego czasu porób jakieś aeroby i dopiero jak zaczniesz z tym burnerem to zacznij hardcorowo rzeźbę. Co do spalacz to chyba jakiś fat burner, ale ja nigdy nie stosowałem tego typu suplementów więc nie mogę doradzić z doświadczenia.

Alkalyn
03-12-07, 16:26
heh... a kto powiedzial ze ja chce robic rzezbe teraz??;> poprosu sie zastanawiam co po krecie. a mam jeszcze 3/4 puch, wiec starszy mysle tak do konca stycznia:P

Scott
03-12-07, 16:35
więc tak: robisz mase, kupujesz do tego kreatyne, zbierasz sobie tłuszcz i mięśnie i nagle chcesz to spalić w środku zimy? to nie lepiej przez zimę zebrać masę a na wiosnę wziąć się za dobrą rzeźbę z jakimś burnerem? tak my syślę