PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch



Archi
02-12-07, 19:55
http://s79.photobucket.com/albums/j157/Archi-Szef/?action=view&current=2m.jpg

2 miesiące, 200 brzuszków dziennie. Co o tym sądzicie?

Jak zapewne większość z Was zauważy, dolna partia mięśni jest nietknięta, tutaj kreuje się pytanie - co zrobić, aby uwidocznić dół? Po brzuszkach dół wygląda jak wyglądał.

noiser
02-12-07, 19:57
Calkiem dobrze ... heh dol to trudna sprawa looknij na fotost znanych oni tez nie maja ładnie dołu wyrzezbionego ... zrób a6w:D

ReGsio
02-12-07, 20:17
Fajny, pokaż jak to sie prezentuje od przodu:)a tak btw to a6w to chyba na górne partie brzucha nie?

Lukasz_L
02-12-07, 20:28
Tak, a6w na gorne!


A w ilu seriach te 200 brzuszkow? ;>

Deathbreaker
02-12-07, 20:40
A masz starą fotkę brzucha przed tym jak robiłeś te brzuszki... ?>

Mankei
02-12-07, 21:02
no ładnie ładnie ... tylko tez bym chciał zobaczyć foto sprzed 2 miechów ;)

noiser
02-12-07, 21:06
a6w oczywicie ze na górne.... ja wogole nie jestem za tym aby sie meczyc nad dolna partia ....foto sprzed 2 miechow plx :P

lo3
02-12-07, 21:37
daj jakieś normalne sdjęcie, a nie z boku gdzie widac 35 %

Kakashi
02-12-07, 21:46
ja mam taki nic nie robiac...wiec moze bys dał fotki jakie były dwa miechy temu:D zeby było poruwnanie:P ale ogolnie kostke widac wiec na + :D

Archi
02-12-07, 22:56
Niestety nie mam.

Mój wzrost to przeszło 184 cm, waże 60kg, wiec na siłkę chodziłem dla zabawy, coś w stylu " topienia smutków w pocie ". Nigdy nie myślałem, że cokolwiek będzie widać, w zasadzie sie nie myliłem. Jako, że byłem/jestem szczupły ew. arcychudy, brzuch wyrobił mi sie w błyskawicznym tempie, gorzej już z reszta. Postaram sie jutro machnąć fotkę maszyny trawiennej z przodu.

Kolega podpowiada " rob nożyce na twardym! " - czy nożyce wyrobią mi dolne partie brzucha?

Zadam następne pytanie - czy z ćwiczeniem brzucha jest jak z resztą, 3 razy w tyg. aby dać mięśniom czas na odpoczynek?

Dzięki panowie.

lo3
02-12-07, 23:25
Ja np robie codziennie i nie narzekam ze sa przemeęczone

Deathbreaker
03-12-07, 08:25
Niestety nie mam.

Mój wzrost to przeszło 184 cm, waże 60kg, wiec na siłkę chodziłem dla zabawy, coś w stylu " topienia smutków w pocie ". Nigdy nie myślałem, że cokolwiek będzie widać, w zasadzie sie nie myliłem. Jako, że byłem/jestem szczupły ew. arcychudy, brzuch wyrobił mi sie w błyskawicznym tempie, gorzej już z reszta. Postaram sie jutro machnąć fotkę maszyny trawiennej z przodu.

Kolega podpowiada " rob nożyce na twardym! " - czy nożyce wyrobią mi dolne partie brzucha?

Zadam następne pytanie - czy z ćwiczeniem brzucha jest jak z resztą, 3 razy w tyg. aby dać mięśniom czas na odpoczynek?

Dzięki panowie.
Brzuch możesz robić codziennie , ale za jakiś okres czsu np. ze 2 tyg przerwy i znowu możesz codziennie...

johny
03-12-07, 14:15
ja polecam do 5 razy w tygodniu,a co do twojego brzucha to przy twojej wadze ten brzuch nie cieko bylo uwidocznic:)

Archi
03-12-07, 15:20
ja polecam do 5 razy w tygodniu,a co do twojego brzucha to przy twojej wadze ten brzuch nie cieko bylo uwidocznic:)


Doskonale zdaję sobie z tego sprawę.

Ktoś pytał odnośnie serii brzuszków, jaką robiłem. 10x po 20, miedzy następnymi podejściami 1/2 minuty przerwy.

Kołuję aparat fotograficzny, swojego nie mam, więc żeruje na innych. Jak coś dorwę do od razu wrzucę zdjęcie z przodu.