PDA

Zobacz pełną wersję : Witaminki



ProxX
02-12-07, 14:02
mam pytanie jakie witaminy kupić w aptece chodzi mi o jakiś jeden "lek" w którym będą odpowiednie witaminy pierwiastki itp :) pozdro

Symu
02-12-07, 14:16
vitamin multiple sport z olimpa, ADAM lub special two z NOW

ProxX
02-12-07, 15:05
a takie z apteki ?

Hellmut89
02-12-07, 15:56
Vigor Complex 30 tabl. ok 30zł, tran 100kaps. ok 10 zł lub Multiwitaminy Centrum.

Symu
02-12-07, 16:01
Większośc z nich znajdziesz w aptece choć nie w każdej. Możesz też kupić vitamin plus olimpa+ zincas forte (nie wszedzie bez recepty daja)+ filomag b6
bedziesz miał witaminki+ apteczne ZMA, najważniejsze minerały, ale jak zależy ci na komplecie minerałow to ten vitamin multiple sport. Ogólnie nie za bardzo ufam tym aptecznym bo zazwyczaj nie wiem nic o firmie, a jest taki wybór że idzie się pogubić np. najbardziej rozreklamowa CENTRUM najprawdopodobniej są strasznym syfem. Łykasz CENTRUM wydalisz CENTRU z powodu słabej wchłanialności. Dla mnie z witamin dostępnych w Polsce NOW i Olimp są najbardziej pewne.


Przykład braku profesjonalizmu firm to np. Walmark czy jakoś tak produkują cynk+magnez+wapn co jest kompletna porazka bo wapn z cynkiem podawane razem mają słabszą wchłanialność i rzeczywiscie po miesiacu stosowania tego odczulem niedobory tych skłądników.

szumek
02-12-07, 18:21
Ja ci preferuje kupić lonto vitamin drink z witalmaxa jest super i sie opłaca nawet tylko ze do sportowego musisz sie przejsc