PDA

Zobacz pełną wersję : Trening masowy zero efektów



piterptf
02-12-07, 10:24
Ema, mialem ostanio trening masowy(1.5mis) i mam zero efektów łapa malutka(z 34) taka jak przedtem masa to 1kg w góre a z rzezby nic ;( zadnych odzywek nie brałem tzn z 90caps kreatyny wczesniej itp (cwicze od wakacji non stop (wczesniej tez cwiczylem gdzies od stycznia 2007 (przerwa wakacyjna) nie wiem moze mam taka posture dlatego trzeba raczej zaczac koksowac. wiek 16 za 2 miechy 17, staz od stycznia z przerwa

piterptf
02-12-07, 10:27
Waga 73kg 183cm, mialem diete

johny
02-12-07, 10:39
pokaz diete i trening

Deathbreaker
02-12-07, 11:35
Ema, mialem ostanio trening masowy(1.5mis) i mam zero efektów łapa malutka(z 34) taka jak przedtem masa to 1kg w góre a z rzezby nic ;( zadnych odzywek nie brałem tzn z 90caps kreatyny wczesniej itp (cwicze od wakacji non stop (wczesniej tez cwiczylem gdzies od stycznia 2007 (przerwa wakacyjna) nie wiem moze mam taka posture dlatego trzeba raczej zaczac koksowac. wiek 16 za 2 miechy 17, staz od stycznia z przerwa
To jak to Ty robisz masę i spodziewasz się rzeźby ?

VegetaSSJ3
02-12-07, 13:18
ehh mnie tacy ludzie robrajaja myslisz ze po tych 90 kapsach myslisz ze urosniesz wielki jak pudzian wez sobie uluz dobry trening masowy 3 dniowy cwicz pol roku a zobaczysz efekt a nie jak ty chcesz po 2 kiechsach cos zobaczyc

oSiŁeK_sNd
02-12-07, 13:40
to ze cwiczy mase i spodziewa sie rzezby to dobry dowcip hehe, drugi dowcip to taki ze po 1,5 miecha chlop sie zalamuje bo nie urusl 2 metry w szerz...ale najlepsze jest to ze ma 16 lat i juz mysli o koksowaniu haha...porazka.Sama kreatyna nie zrobi z Ciebie byka, nawet jesli ją wcinasz to musisz miec jakas diete zeby byly efekty, do tego dobry trening i sukces gwarantowany, trzeba to tylko robic z głową, a z tego co widze to ty sie łudzisz ze kreatyna to taki cudowny srodek i ze od razu sie po nim szybko rosnie...zupelnie jak w tv markecie

Białas
02-12-07, 19:25
To jak to Ty robisz masę i spodziewasz się rzeźby ?


to ze cwiczy mase i spodziewa sie rzezby to dobry dowcip hehe


Tak, tyle że zazwyczaj brak efektów podczas ćwiczeń na masę wynika ze złej diety, a co za tym idzie można spodziewać się chociaż minimalnej poprawy rzeźby.


drugi dowcip to taki ze po 1,5 miecha chlop sie zalamuje bo nie urusl 2 metry w szerz

Z dobrą dietą i treningiem powinien przez ten czas zwiększyć masę +/- 2kg, a z kreatyną jeszcze więcej.


ale najlepsze jest to ze ma 16 lat i juz mysli o koksowaniu haha...porazka.

Po pierwsze to 17, a po drugie to sprawa indywidualna czym się kto truje.


Sama kreatyna nie zrobi z Ciebie byka [...]

A czy on coś takiego napisał?


[...] musisz miec jakas diete zeby byly efekty, do tego dobry trening

No chyba wyraźnie napisał, że ma dietę. Chyba, że czytać nie umiesz.

Co do autora tematu to może się przetrenowałeś? Może to wina diety albo treningu? Wrzuć tu ten swój trening i dietę i niech ktoś doświadczony to sprawdzi. A koksów nie bierz.

Scott
03-12-07, 00:05
Baiąłs, wszystkich łądnie podsumowałeś i sam powiedziałeś to samo, męski jesteś.

oSiŁeK_sNd
03-12-07, 10:21
Tak, tyle że zazwyczaj brak efektów podczas ćwiczeń na masę wynika ze złej diety, a co za tym idzie można spodziewać się chociaż minimalnej poprawy rzeźby.

tak brawo haha no to napisalem ze najpierw dieta potem kreatyna, ty napisales nizej ze on napisal ze ma diete i ze ja nie umiem czytac...umiem czytac i z jego wypowiedzi wynika ze tej diety nie ma skoro stoi w miejscu


Z dobrą dietą i treningiem powinien przez ten czas zwiększyć masę +/- 2kg, a z kreatyną jeszcze więcej.

wow nic nadzwyczajnego nie napisales...to raczej oczywiste, ale jeszcze trzeba miec ten dobry trening i dobra diete


Po pierwsze to 17, a po drugie to sprawa indywidualna czym się kto truje.

widze ze to jednak ty nie umiesz czytac...jest napisane ze za 2 miechy 17 wiec ma 16, co do drugiej czesci twojej wypowiedzi moge sie zgodzic...ale tak czy inaczej i tak jest z tego dobry smiech


A czy on coś takiego napisał?

nie musial...z jego wypowiedzi wynika jego tok myslenia


No chyba wyraźnie napisał, że ma dietę. Chyba, że czytać nie umiesz.

sam sobie zaprzeczasz...najpierw napisales ze to moze wynikac ze zlej diety a potem piszesz ze ma diete


A koksów nie bierz.

znowu sam sobie zaprzeczyles, najpierw napisales ze niby to indywidualna sprawa czym ktos sie truje a teraz mu to odradzasz

kolega wyzej dobrze napisal, powtorzyles po wszystkich i myslisz ze jestes madry...blad

Białas
04-12-07, 20:36
tak brawo haha no to napisalem ze najpierw dieta potem kreatyna, ty napisales nizej ze on napisal ze ma diete i ze ja nie umiem czytac...umiem czytac i z jego wypowiedzi wynika ze tej diety nie ma skoro stoi w miejscu

Ku*wa piszesz, że musi mieć jakaś dietę żeby były efekty. Zaje*iscie... Amerykę odkryłeś. I on o tym dobrze wie, bo chyba wyraźnie pisze że ją ma, co nie, więc po co to w ogóle piszesz? Nie mieć a mieć złą to chyba różnica co nie?


wow nic nadzwyczajnego nie napisales...to raczej oczywiste, ale jeszcze trzeba miec ten dobry trening i dobra diete

Z twojego rozumowania wynika, że nie powinien przejmować się tym, że 1,5 miesiąca na siłowni poszło na marne. Weź ty się zastanów co piszesz.


widze ze to jednak ty nie umiesz czytac...jest napisane ze za 2 miechy 17 wiec ma 16, co do drugiej czesci twojej wypowiedzi moge sie zgodzic...ale tak czy inaczej i tak jest z tego dobry smiech

Jeśli następnego dnia będzie miał urodziny, a będzie akurat godzina 23:58 to też będziesz się kłócił, że ma 16?



nie musial...z jego wypowiedzi wynika jego tok myslenia

Gówno prawda. Jak ktoś wydaję kasę na suple - chociaż kreatyna droga nie jest i większą stratą jest to, że do następnego cyklu musi odczekać - i nie ma efektu to chyba normalne, że się martwi, nie?



sam sobie zaprzeczasz...najpierw napisales ze to moze wynikac ze zlej diety a potem piszesz ze ma diete

Bo on ku*wa ma dietę, tyle że zapewne złą. Jedno drugiemu nie zaprzecza.


znowu sam sobie zaprzeczyles, najpierw napisales ze niby to indywidualna sprawa czym ktos sie truje a teraz mu to odradzasz

Ile ty masz lat? Na moje oko to tak z 10. Owszem, odradzam, nie krytykuje, nie wyśmiewam jak ty bo to jego sprawa indywidualna.


kolega wyzej dobrze napisal, powtorzyles po wszystkich i myslisz ze jestes madry...blad

I kto to ku*wa pisze? Ktoś kto napisał, że musi mieć dietę (chociaż wyraźnie pisze, że ją ma), że nie powinien się martwić że nie ma efektu po 1.5 miecha, potem wyśmiał koksowanie, a na koniec napisał, że kreta nie zrobi z niego byka. Zajebiście dużo wniosłeś.

Nuru89
04-12-07, 22:01
Jak zwykle ehh... Po 1,5 miesiaca treningu powinienes widziec (jakieś) efekty. 90 kapsli kreatyny to zdecydowanie malo zeby pomoglo w znaczacym stopniu... W wieku 16 lat nawet nie mysl o koksowaniu! Jesli chcesz to napisz mi na privie swoje gadu to sie zastanowimy co jest nie tak ;) pozdro

oSiŁeK_sNd
07-12-07, 21:40
Zajebiście dużo wniosłeś.

nie mniej niz ty, a lat mam 19,jest w profilu jak masz problemy ze wzrokiem