PDA

Zobacz pełną wersję : DO EXPERTÓW!!! (Pytanie o Wszystko)



Chesterxxxxx
01-12-07, 22:21
Przedstawiam tu Wszystko co Powinienem i Prosze o Konstruktywna Krytyke jesli zajdzie taka potrzeba, glownie chodzi mi dobor odzywek, mysle o Izolacie Bialka...

Podstawowe Informacje:

Wiek: 20
Wzorst: 192
Waga: 105
Staż: Sumujac Wszystko Rok

Cel: Wzrost Masy Miesniowej Przy Jednoczesnym Traceniu Masy Tluszczowej

Wymiary:

Biceps: 40cm Napiety, Luzny 36cm
Przedramie: 30cm
Kark: 45cm
Pas(Talia): 109cm
Biodra: 113cm
Udo: 65cm
Lydka: 42cm
Klatka: 116cm
Barki: 132cm

Dieta:

Pobudka ok.10

Śniadanie(w Pracy)
ok.11-12: 4 Kanapki z Chleba razowego z Salami, Serem Zoltym lub Jakas Wedlina

Śniadanie(w Dni Wolne)
ok.12tej: Platki Chocapic ok. 200g i 400ml Mleka lub Jajecznica z 5 Jaj z wkrojona kielbasa/parowka/szynka i 5 kromek pieczywa(roznego) lub 5 Parowek odtluszczonych z 5 kromkami pieczywa (roznego)

Obiad(Najczesciej po Treningu)
Piers z Kurczaka ok.300g z 1 Torebka Ryzu i Sosem lub Filet z Ryby ok. 350g z Pieczywem, Czasami Ziemniory z Kotletem z Piersi albo Schabowym

Kolacja
ok. 21-22
3 Omlety z 5 Jaj z Dzemem, jajecznica, kanapki w zaleznosci od tego co jadlem rano

Oczywiscie Czasami trafi sie jakas Pizza, Hamburger, Kebab jak kazdemu, Posilki i Godziny ich Jedzenia tez Czasami ulegaja zmianie ale podalem taka Diete ktora scisle stosuje przynajmniej 25 na 30dni w miesiacu.

Odżywki:
BCAA(VitalMax): 7000mg w Treningowe, 5000mg w Nietreningowe
L-Karnityna(VitalMax): 2x Dziennie po 7,5ml

Trening:(3 razy w Tygodniu)
Poniedzialek-Klatka
Środa-Biceps+Triceps
Piatek-Barki

Uwagi i Informacje Dodatkowe:
Cwicze w Domu wiec z Plecami i Nogami jest Problem, poza tym nogi mam w porzadku a plecy nie sa dla Mnie priorytetem. szczegolowego planu treningowe nie bede umieszczal poniewaz cwiczenia, kolejnosc ich wykonywania oraz ciezar kazdy musi sobie dobrac indywidualnie, tak zeby umiejetnie rozlozyc sily, Plan ukladalem razem z E-Book`iem poswieconym Kulturystyce pod kazdym aspektem i staram sie cwiczyc przestrzegajac Zasad Weidera. Nie mam problemu z przybieraniem na Masie, brzuch mam spory, "boczki" tez, nie jestem grubasem zeby nie bylo, jak zakladam koszulke to brzuch znika, nie wypycha koszulki;) Pieta Achillesowa to Klatka i Przedramie. Mam dosc Wolna Przemiane Materii. Wyprozniam sie 1 na 2 dni, Czasami Raz dziennie(Przepraszam za Bezposredniosc ale nie Lubie owijac w bawelne) Jak cwicze to nie pije w ogole, nie ma mowy tez o trawie, nie daj Boze czyms innym. PRAGNE ZAZNACZYC, ZE SILA MI IDZIE, MASA MIESNIOWA TEZ, TLUSZCZOWA SPADA, WIEC NIE PISZE TEGO POSTU W STYLU: "POMOCY!!!" TYLKO BARDZIEJ W CELU UDOSKONALENIA I DORADZENIU W DOBORZE ODZYWEK. Cwicze od Listopada i planuje do Stycznia z przerwa od 24 do 31 grudnia i pozniej w Lutym przerwa i potem Marzec, Kwiecien, Maj Rzezba. Z gory Dziekuje za Wszystkie Pomocne Posty, SOG`ow nie bede oszczedzal. Pozdro!!!

dexter
01-12-07, 23:16
z tego co widze to jesz 3 razy dziennie tylko ? to jest za mało - jedz 6 razy dziennie w odstepach 2-3 godziny a mneijsza ilość, szczególnie jeżeli masz problem z tłuszczem
płatki chocapic wywal i daj owsiane, kiełbasa i parówki to też badziew nie polecam i ten schabowy ;/ lepiej pierś
na kolacje to bron Boże żadnego dżemu i piczywa - żadnych węglowodanów! na noc tylko białko, a wegle mozesz jesć max 3 godziny przed snem
ogólnie to powinieneś jeść jakies 3gramy białka na kg i 4 gramy ww na kg i jakis 1 gram tłuszczy - jeśli chcesz jednoczesnie spalic tłuszcz to węgli jak najmniej no i pamietaj jedz 5/6 razy dziennie
pozdro

Nuru89
02-12-07, 09:50
Właściwie wszystko zostało powiedziane :) jedz 6 razy dziennie, a zamiast chocapic najlepiej musli i do tego garsc rodzynek... Ewentulalnie gdybys wziol jakis spalacz to moze szybciej zszedl by tluszczyk niz po l-karnitynie... Szkoda ze nie cwiczysz plecow, plecy powiekaszaja optycznie klate :)

pw
02-12-07, 10:48
nie musli tylko płatki owsiane górskie + orzechy + rodzynki.
L-karnityna wprowadza wkt do mitochondriów wiec jeśli będzie siedział na tyłku i jadł karnityne nic mu to nie da.

Chesterxxxxx
02-12-07, 23:25
Musli, rodzynki, orzechy, Masakra, to jest ochydne, nie mozna tego czyms zastapic?

Acha i Prosze czytac caly moj post, wtedy mozna uniknac porad typu: "jak bedzie siedzial na tylku to mu L-karnityna nic nie da" Cwicze od listopada i planuje do konca Maja z przerwa w Lutym, a L-Karnityna zawsze cos da nawet jak sie nie cwiczy, bo wtedy organizm pobiera energie z zapasowego tluszczu kiedy spisz, siedzisz, stoisz, chodzisz, nawet jak myjesz zeby lub rozmawiasz przez kom, moze nie robiac nic nie schudniesz biorac ja ale nie przytyjesz no chyba, ze nie ruszasz sie z domu, bo sie nie uczysz, jestes leserem, zresz tluste zarcie, szamiesz chleb i obzerasz sie slodyczami

P.S. Biore L-karnityne 3 Tygodnie Cwiczac przy tym i 3cm w biodrach i 1cm w pasie spadl, a jak cwiczylem wczesniej to nic sie nie ruszylo z miejsca

Chesterxxxxx
05-12-07, 11:32
Mialem 109 w Talii jak to Pisalem a teraz: 102!!!
A w Biodrach mialem 113 a teraz 111!!!

L-Karnityna Dziala Cuda, zmierze sie jeszcze Wieczorem przed pojsciem Spac i jak wiele sie nie zmieni to wrzcuam ja na Liste Polecanych Odzywek