PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuszek i boczki!!!



patrykp6
01-12-07, 21:44
Hej! Czy ktoś może mi coś doradzić! Mam 170 cm wzrostu i 80 kg wagi! Mam brzuszek i boczki! chodzi mi o zkikwidowanie tego brzuszka i boczków oraz chcę tak jakoś nabrać wyglądu bo troszke się zasiedziałem! Robię ćwiczenia areobowe ale nie wiem czy to nie spowoduje ogólnego chudnięcia! co o tym sądzicie? powiedzcie co proponujeci no i jak ktoś może to niech mi poda jakąś dietę bo czytam i nic z tego nie wiem! Pozdrawiam

dexter
01-12-07, 23:04
jeżeli chcesz spalic tłuszcz to mozesz zastosowac diete wysokobiałkową i niskowęglowodanową zrób A6W

patrykp6
02-12-07, 00:20
chcę spalić ale tylko z brzucha nie chcę ogólnie schudnąć! co to jest A6W! jestem zielony!!! I co z treningiem!

GhosT
02-12-07, 00:29
a6w
http://www.kulturystyka.org.pl/images/a6w2nl.jpg

Jeśli chodzi o inne ćwiczenia to wszystko masz tutaj

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Wydaje mi się że na spalenie brzucha potrzeba diety (dexter już ci napiasal o co chodzi), jakieś aeroby najmniej ze 30 min dziennie (rowerek, bieganie) no i ewentualnie jakiś spalacz fatu...Ale jeśli mówisz o innych ćwiczeniach to wiedz że nie da sie pogodzić chęci zgubienia brzucha i robudowy mięśni...Jeśli będziesz stosował diete na masę to nie zgubisz fatu zbytnio, a to co miało iść na budowę mięśni spalisz biegając, a zaś stosując dietę niskobiałkową, nie zbudujesz masy...Nie da sie zbytnio pogodzić aerobów ze ćwiczeniami na masę..

Deathbreaker
02-12-07, 10:16
Hej! Czy ktoś może mi coś doradzić! Mam 170 cm wzrostu i 80 kg wagi! Mam brzuszek i boczki! chodzi mi o zkikwidowanie tego brzuszka i boczków oraz chcę tak jakoś nabrać wyglądu bo troszke się zasiedziałem! Robię ćwiczenia areobowe ale nie wiem czy to nie spowoduje ogólnego chudnięcia! co o tym sądzicie? powiedzcie co proponujeci no i jak ktoś może to niech mi poda jakąś dietę bo czytam i nic z tego nie wiem! Pozdrawiam
Dobra dieta , aeroby na czczo z rańca , A6W no i powinno być okej.

otarod
02-12-07, 10:36
Hej! Czy ktoś może mi coś doradzić! Mam 170 cm wzrostu i 80 kg wagi! Mam brzuszek i boczki! chodzi mi o zkikwidowanie tego brzuszka i boczków oraz chcę tak jakoś nabrać wyglądu bo troszke się zasiedziałem! Robię ćwiczenia areobowe ale nie wiem czy to nie spowoduje ogólnego chudnięcia! co o tym sądzicie? powiedzcie co proponujeci no i jak ktoś może to niech mi poda jakąś dietę bo czytam i nic z tego nie wiem! Pozdrawiam

aeroby aeroby i jeszcze raz aeroby i to w sposób ponad przeciętny. Jeżeli będziesz uważał że lecisz z wszystkiego to bęzie to głównie tłuszcz wiec coś czego pewnie i tak nei chcesz. polecałbym CI 1h rowerkirm 1h orbitrek i 1 h wiosła dziennie. Do tego dodaj troche ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Białas
02-12-07, 20:11
polecałbym CI 1h rowerkirm 1h orbitrek i 1 h wiosła dziennie. Do tego dodaj troche ćwiczeń ogólnorozwojowych.

No faktycznie, rowerkiem spalisz tłuszcz jedynie z brzucha -.- n/c

tom
02-12-07, 23:12
DIETA - masz np. przykladowa diete na mase
obcinasz weglowodany do 3g/kg masy - czyli 3x80=240g
bialka i tluszcze zostawiasz na tym samym poziomie ok.
bialko 2-2,5g/kg masy
tluszcze 1-g/kg masy

i obserwujesz efekty - jesli sa slabe obcinasz dalej weglowodanydo 2,5- 2g/1kg

lub dieta bialkowo-tluszczowa
weglowodany (rano) 1-1,5g/kg masy
bialko 2-2,5g/kg masy
tluszcze reszta ok.2,5-3g/kg masy

rozumiem ze mase jakas tam masz wiec zwykly trening silowy jaki tam masz + codziennie aeroby i jakies cwiczenie na brzuch np a6w

patrykp6
03-12-07, 12:07
no mase mam! jeśli by poćwiczyć żeby to co mam nabrało jakiegoś kształtu to bedzie ok! Tylko wszystko psuje mi tem brzuch!!!

patrykp6
03-12-07, 12:47
no tak! A jak pogodzić to co pisaliście że nie da się pogodzić chęci zgubienia fetu a jednocześnie zrobienia jakiejś rzeżby??? pomużcie bo jak naprawdę jestem narazie zielony!!!!

otarod
03-12-07, 12:59
No faktycznie, rowerkiem spalisz tłuszcz jedynie z brzucha -.- n/c

Chłopie co Ty z siebie robisz ?!

wyluzuj nie idzie ćwicząc jednych parti mięsni i nie angażować innych. Jak byś doczytał to napisałem że 'zleci' również z innych części ciała. Zaproponowałem mu to gdyż uważam że zrzucenie brzucha samego w sobie nie jest rzeczą prostą i jedynie aeroby mu w tym pomogą. Chłopie nie wiem gdzie sie chowałeś ale troche profesjonalizmu.
Jak sie domyślam to osoba która pisała ten temat nie ma dużego pojęcia i napisała że chce zrzucić jedynie z brzucha nie zwracjąc równorzędnie uwagi na inne partie mięsni. To nie jest afryka gdzie ludzie mają jedynie brzuch duży spowodowany przepuchliną głodową a reszta to same kości. Jeżeli ktoś posiada sporą opone to gwarantuje że odtłuszczenia również potrzebują jego inne partie mięsni. Jakość posiadanego mięsnia jest bardzo ważna wiec nie wtrącaj nosa w coś czego nie rozumiesz. Pewnie jesteś jednym z tych zwolenników które poleciłoby tylko a6w lub abs lecz po co !? Owszem podczas tych ćwiczeń idzie wyrobić sobie mięsnie ale te mięsnie będa nadal pod oponą tłuszczu do którego spalenia potrzebne są aeroby i odpowiednia dieta.

patrykp6
03-12-07, 13:18
no i ekstra teraz wiem że muszę też spalić co nieco z innych partii! spoko więc dalej robię areoby! KOlega ale napisz jeszcze coś o tej djecioe bo dla mnie jest to czarna magia!! Dzięki za pomoc

dexter
03-12-07, 18:37
po za tym nie da sie spalic fatu tylko z brzucha - jak spalasz to z całego ciala!

tom
03-12-07, 21:50
jesne ze z calego ciala.

patrykp6 uzupelnij profil to cos poradzimy.

patrykp6
06-12-07, 23:28
sorki że tak długo sie nie odzywałem ale miałem problem z netem! Więc mam uzupełnić profil! Ale co wam jest potrzebne żeby mi pomóc! Jak już pisałem mam 170 cm wzrostu, waże 80 kg i wcale mi to nie przeszkadz ale mam odłożony fecik na brzuszku i boczkach! chcę to zgubić i później zacząć coś robić z moją rzeźbą! narazie od tygodna śmigam na siłce codziennie po 2 godziny aeroby no i ćwiczenia na brzuch! Zastanawiam się nad dietą ale czytam różne wątki i w każdym jest coś innego! Ale z tego co wywnioskowałem to mam jeść jak naj mniej węglowodanów czy tak? Ale z tą dietą to jest jakaś masakra jak narazie nic z tego nie wiem! Piszczie co byście mi poradzili jeszcze!