PDA

Zobacz pełną wersję : Ściskacze do rąk



PanT
01-12-07, 09:58
Witam. Mam pytanie małe.. Czy używacie do ćwiczenia ręki takich ściaskaczy jak niżej na fotce? Są jakieś efekty po takim urządzeniu ? Pozdrawiam i proszę o odp.

http://presto.home.pl/FOTO/silownia/sciskacze3.jpg

ReGsio
01-12-07, 10:03
Miałem kilka takich i zaden nie wytrzymal dluzej niz tydzien, polecam zwykla pileczke tenisowa:)

pkmh
01-12-07, 10:33
Ja mam dwa takie i jade na nich juz kilka lat :] zawsze po treningu przedramienia zrobie sobe 2 serie na maxa i niezle pompuje przedramie, nie wiem czy to cos daje :p podobno uścisk mocny mozna sobie wyrobic :D hehe ..pozdro

noiser
01-12-07, 10:46
Mój kuzym tez cos takiego mial, i cwiczyl tylko ze on sie wspina i mówi ze od tego ma łape jak imadło a to dobrze bo sie lepjej trzyma tych róznych dziwnych rzeczy na scianie :D

Deathbreaker
01-12-07, 11:55
Witam. Mam pytanie małe.. Czy używacie do ćwiczenia ręki takich ściaskaczy jak niżej na fotce? Są jakieś efekty po takim urządzeniu ? Pozdrawiam i proszę o odp.

http://presto.home.pl/FOTO/silownia/sciskacze3.jpg
ściskacze są dobre na przedramię i wzmocnienie siły uścisku.

PanT
01-12-07, 12:16
Dziekuje za odpowiedzi. Powiedzcie mi czy ćwiczyć tym mam w 3 dni tygodniu po treningach, czy codziennie ? Ile robić serii i po ile powtórzeń ? Pozdrawiam.

pkmh
01-12-07, 12:37
Możesz tym ćwiczyć nawet i codziennie..ja jak siedze przy kompie to sobie czasami pomacham..a z seriami to różnie mysle ze 2 serie na maxa wystarczy

AdRiAn
01-12-07, 14:49
tez uzywam, nie pamietam ile... juz bedzie kilka lat, a mialem duzo tego, ale zauwazylem, ze np. takie everlasta nie roznia sie prawie niczym od takich, ktore kiedys kupilem za 5 zl w tesco.. no ale co kto lubi.

PanT
01-12-07, 14:55
Efekty ćwiczeń Adrian jakieś są ?

AdRiAn
01-12-07, 14:58
cieezko mi powiedziec czy sa, nie narzekam na przedramie, uscisk to nie od sciskacza mam mocny tylko od cwiczen np. martwy ciag. ale lubie sie tym pobawic, napewno dziala bo jakies tam zakwasy mialem na przedramionach, ale to bylo dawno, teraz sobie cwicze kiedy mi wpadnie w rece

dexter
01-12-07, 15:34
ja też sie już jakiś czas bawie, ale po pewnym czasie to sie "wyrabia" i chodzi bardzo lekko.Efekty są bo uscisk się wzmacina i mozan długo wisiec na drążku.Możesz cwiczyć tym często rób 2-3 serie na maxa
pozdro

Lukasz_L
01-12-07, 20:50
Juz kiedys pisalem o sciskaczach na forum. Nawet przydatne urzadonko. Ja kupilem 2 sztuki chyba za 9 zl :D. Do tej pory sie jeszcze nie wyrobilo :)