PDA

Zobacz pełną wersję : Siła wyskok jakie suple ??



MoskiTe
29-11-07, 17:16
Witam chciałbym sie zapytać jakie były by najlepsze suplementy
do wzmocnienia wybicia (wyskoku).
- zrobienia kaloryfera (brzuch)
- i ogólnie wzmocnić mięśnie nogi i ręce przede wszystkim

Potrzebyje tego wszystkego do akrobacji wiec musi być dynamika wiec nie mogę mieć za dużej masy

PS. oczywiste robie trening SD 3 i ABS 2, pompki itd.

Cena nie gra roli chce mieć duże efekty

Punisher
29-11-07, 17:25
Suple Ci nie dadzą większego wyskoku.
Na stawy kup sobie glukozamine z apteki.
A jak chcesz jakiś suple to bcaa, taurynę na poprawę wydolności itp.

mały huba
29-11-07, 17:26
Oxandrolon jeżeli nie obchodzi Cię cena(daję dużo siły i dużo kosztuje, licz się jednak z efektami ubocznymi, małymi ob małymi ale jednak...).

MoskiTe
29-11-07, 17:27
Dobra ale ja potrzebuje coś ala NitroBolon
na wzmocnienie siły

NO i efekty uboczne żeby były małe:P cena nie gra roli ale efekty uboczne tak: P

mały huba
29-11-07, 17:29
Nitrobolon przy ćwiczeniach szybkościowo-wytrzymałościowych? Stary tam jet za dużo argininy,tauryny i glutaminy, to nie daje rady przed treningiem takich dyscyplin.

MoskiTe
29-11-07, 17:33
Nitrobolon przy ćwiczeniach szybkościowo-wytrzymałościowych? Stary tam jet za dużo argininy,tauryny i glutaminy, to nie daje rady przed treningiem takich dyscyplin.


To co polecasz?


hmm chce za jakieś 200zł kupić coś na masę rzeźbę siłę itd ale nie ze odrazu mnie rozje....

mały huba
29-11-07, 17:35
Zrób tak jak mówił sofok Bcaa, plus ewentualnie jakaś kreatyna(mono albo jabłczan) i to wszystko.

MoskiTe
29-11-07, 17:37
Hmm to może ktoś da link na allegro żebym kupił coś dobrego

PS. Ja brałem tylko kreatynę mega caps i trochę to dało bardziej masy
ale w każdym bądź razie sie tka nie męczyłem

Punisher
29-11-07, 17:58
No właśnie Nitrobolon2 odpada.

Nie napisałeś nic o sobie, więc nie wiem czy kreatyna byłaby dla ciebie dobra. Jeżeli twój staż jest wystarczający (czytaj 6mcy) To kup sobie monohydrat i jabłczan i połącz te dwie odżywki.

MoskiTe
29-11-07, 18:02
hehe i tu jest problem bo od połowy wakacji nie ćwiczę, ćwiczyłem przed wakacjami jakiś dobry 1 max 1,5 roku ale to były ostre trening teraz to tylko utrzymuje to wiec ćwiczę mniej i widzę ze będę musiał sie brać znowu ostro za trening

Waga: coś koło 50-65 KG
Wzrost: 170

Dokładnie nie wiem czy dobrze podaje ale coś koło tego

Robalo
29-11-07, 21:42
Dziwne to trochę. Mój braciak jest specjalistą od tego bo tak jak ja trenuję lekką ale właśnie skok w zwyż i w dal. Ostatnio mówił mi coś o treningu na wyskok ale miał być on zaje... cieżki i do tego trzeba sie przygotowywać dwa miechy chodzi o mieśnie nog, ponieważ nawet nie którzy zawodowcy tego nie wytrzymują. Troche ogólnie to napisałem ale jeszcze popytam go. A co do supli raczej nie trzeba niczego nie wiem co ma wspólnego z tym Nitro jak ktoś wyżej napisał. Myślę ,że możesz wziaść jakieś witaminki aminokwasy czy coś. Ale to nie jest konieczne trening aerobowy 5 razy w tygodniu plus jakaś dietka redukcyjna działa cuda.
Edit. Napisz dokładniej o sobie sprawdź tą wage i jakieś wymiary siłe itp. Lepiej będzie można doradzić ale myśle ,że już wszystko zostalo napisane przezmnie i kolegów.