PDA

Zobacz pełną wersję : voda



mejson
28-11-07, 21:14
siemka cwicze juz niby pare lat ale z przerwami 2 tygodnie temu kupilem se odzywek dosc duzo i dzis z nikad pojawili sie moi znajomi z woda musze se wupic powiedzzcie mi jakie moga byc skutki tego jak dzis wypije wydale wszystko co do teraz zjadlem i czy moge miec jakies efekty uboczne??

Deathbreaker
28-11-07, 21:16
siemka cwicze juz niby pare lat ale z przerwami 2 tygodnie temu kupilem se odzywek dosc duzo i dzis z nikad pojawili sie moi znajomi z woda musze se wupic powiedzzcie mi jakie moga byc skutki tego jak dzis wypije wydale wszystko co do teraz zjadlem i czy moge miec jakies efekty uboczne??
Jakoś nie rozumiem nic z Twojego posta ;|

mejson
28-11-07, 21:18
krótko jem odzywy mega mass kreatyne hmb dzis wpadli znajomi z woda i pije juz ktoregos kieliszka wiadomo ze na odzywkach pic nie wolno co wiec z tym bedzie co dotychaczas zjadlem chodzi mi oto czy to wydale i kasa pojdzie w bloto czy co

Deathbreaker
28-11-07, 21:28
Po prostu odżywki nie przyniosą żadnego efektu i tyle ;)

lo3
28-11-07, 23:48
a to wódką :D a nie wodą :D

otarod
28-11-07, 23:56
siemka cwicze juz niby pare lat ale z przerwami 2 tygodnie temu kupilem se odzywek dosc duzo i dzis z nikad pojawili sie moi znajomi z woda musze se wupic powiedzzcie mi jakie moga byc skutki tego jak dzis wypije wydale wszystko co do teraz zjadlem i czy moge miec jakies efekty uboczne?? alkohol strasznie niszczy mięsnie. Może wydawac Ci sie że nie tracisz w ich obwodzie ale ich jakoś jest znacznie gorsza. Alkohol wypłukuje wiec albo odżywki albo woda

milo90
29-11-07, 18:14
ostatnio był na forum temat o alkocholu, jednak doszli do wniosku ze tak naprawde alkochol nie oddziałuje na nasze miesnie, bo krąząc we krwi praktycznie nie dociera do naszych miesni...

tom
29-11-07, 20:24
tak milo sog za aktywnosc.

mejson
30-11-07, 01:33
a co powiecie na temat fajek??

Deathbreaker
30-11-07, 09:07
a co powiecie na temat fajek??
Złe są

tom
30-11-07, 10:37
Nie ten dział
tu masz o fajkach
http://www.e-kulturystyka.info/search.php?searchid=53275