PDA

Zobacz pełną wersję : Plan do komenta



GhosT
28-11-07, 18:36
PONIEDZIALEK : BICEPS + TRICEPS + PRZEDRAMIE
WTOREK : PLECY + BARKI
CZWARTEK : KLATKA + KAPTURY

Pon

bic

UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM 3 x 10

UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 3 x 10

UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”): 3 x 10

Tric

WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE: 3 x 10

WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGIELKI W LEŻENIU 3 x 10

PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA: 3 x 10

Przedramiona

Wyciskanie sztangielek 3 x 10

Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3 x 10

Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 x 10

albo Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3x10



Wtorek

PLECY

PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE 3 x 15

WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY”: 3 x 15


Klata


WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 3 x 10

PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ: 3 x 10

ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 3 x 10


Tylko jest 1 problem bo nie wiem co z barkami i kapturami.....

I jak może być coś takiego??Dodam tylko że posiadam tylko hantle....Wiem że na pewno coś jest źle ale może pomożecie ułożyć jakiś dobry plan...

SEBAN
29-11-07, 17:41
Jak się ćwiczy w tym rozkładzie partii?? ok??

zioomus
29-11-07, 20:26
jak mozna laczyc tric+bic+przedramie? przeciez po porzadnie zrobionym tricu trening na bica to bedzie tragedia, pozatym kwestia regeneracji lapy, gdy mamy rozlozonego trica i bica na rozne dni, to nie mamy regeneracji przez tydzien, tylko krotsza, jestesmy lepiej wdrozeni w trening i wydaje mi sie ze mozemy sie spodziewac lepszych przyrostow,

Robalo
29-11-07, 20:52
Bic i tric to fajne połączenie. Wiele osób tak robi ale każdy ma inne zdanie ja sam wole ćwiczyć biceps z klata a tric z plecami. Wiadomo ,że co jakiś czas się zmienia plan bo mięśnie się przyzwyczajają.

milo90
29-11-07, 21:04
ja uwielbiam robić super serie z udziałem bica i trica. zajefajna sprawa. pozatym słyszałem, ze przy robieniu cwiczen na bica, tric odpoczywa i na odwót, i faktycznie- 3 serie super serii robie bez przerwy, po czym kilka chili oddechu, zmiana cwiczen i to samo. łapa niesamowicie dostaje...

GhosT
29-11-07, 21:14
To jak oceniacie ten plan? Nadaje sie na początek? I co z tą łapą?

johny
29-11-07, 21:17
zioomus-pieprzysz ja robie bica i trica i jest zajebiscie...tylko ja bym przedramie wywalil gdzies indziej.tez kiedys cwiczylem tak ze bic+tric+przedramie. (przy bicu juz uzywasz przedramienia i cwiczysz je dosc ostro,wiec automatycznie masz mniej sily zeby jes robic dokldniej co za tym idzie slabiej sie rozwija a w pozniejszym czasie bedzie odstawalo

GhosT
29-11-07, 21:19
To może :
CZWARTEK : KLATKA + KAPTURY + PRZEDRAMIĘ .... :D

zioomus
30-11-07, 00:36
zioomus-pieprzysz ja robie bica i trica i jest zajebiscie...tylko ja bym przedramie wywalil gdzies indziej.tez kiedys cwiczylem tak ze bic+tric+przedramie. (przy bicu juz uzywasz przedramienia i cwiczysz je dosc ostro,wiec automatycznie masz mniej sily zeby jes robic dokldniej co za tym idzie slabiej sie rozwija a w pozniejszym czasie bedzie odstawalo
przy tricu tez uzywasz przedramienia czy nie? kazde cwiczenie w ktorym trzeba cos zlapac, zacisnac uruchamia przedramie, dlatego mistrzu przedramie rosnie nawet wtedy gdy sie go nie cwiczy... sa tacy co robia bica, trica i klate w jednym dniu <lol2> i tez mowia ze jest zajefajnie..

johny
30-11-07, 14:13
dluuuugo siedze na tym forum i takich ludzi nie spotkalem co do twojej teori o cwiczeniu przedramienia itp to piszac teraz na klawiaturze tez go cwicze bo ruszma palcami a nie ropsnie.dlaczego??? bo za malo cwicze tak jest przy tricu znikomo uzywasz przedramienia nawet go nie czujesz,a przy bicu przedramie normalnie piecze w niektorycch cwiczeniach...