PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta dla ucznia ! :D



Einher
28-11-07, 08:52
Więc jestem uczniem tchnikum... I jedznie niektórych posików (w czasie szkolnym odpada np ryż) Prosze napiszcie mi diete na masie dostoswaną do moich realiów:D zakaldajac ze w szkole jestem od 8 do 16

johny
28-11-07, 09:22
tez jestem w squl i mam dobra diete,nikt ci nie ulozy,napisz swoja na pdostawie podwieszonych

Nuru89
28-11-07, 10:15
Zedecydowanie najlepiej jesli sam sobie ja rozpiszesz... Masz tu mnustwo przykladow na tym forum, poszukaj cos dla siebie...

MaXior
28-11-07, 11:14
w szkoel diety utrzymac??jest łatwo... kanapki z bialym serem...;)serek wiejski maly zabirez sobie do skzoly..czy banany..tunczyk...ryby?? w czym ty problem?? moja szkola jest luznia i nie ma glupich kometarzy ale jakby nawet to co?? co Cie obchodza jakeis debile??

Lukasz_L
28-11-07, 15:57
Kanapki z serem lub szynka :D


No chyba, ze masz gainera ;)

Deathbreaker
28-11-07, 20:11
Więc jestem uczniem tchnikum... I jedznie niektórych posików (w czasie szkolnym odpada np ryż) Prosze napiszcie mi diete na masie dostoswaną do moich realiów:D zakaldajac ze w szkole jestem od 8 do 16
Hmmm.... Diete napisz sobie sam i potem daj do oceny ;P No a do szkoły możesz brać gainera , koktajle , banany , kanapki z tuńczykiem/twarogiem (oczywiście ciemne pieczywo) no ja jeszcze czasem biorę maślankę truskawkową ;P