PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Odżywki na siłe i mase



Glynda
02-06-06, 15:29
mam lat 17 waże 74kg wzrostu 176 ćwicze już 6 miechów biore na klate 120kg brałem kreatyne z witalmaxa,z treca,a teraz z megabola.ostatnio stanołem z siłom i z masą co mam wziąść by rosnąć(zależy mi na 82kg)i co wziąśc by siła mi wzrastała prosze o odp

vince
02-06-06, 15:45
6 miesiecy stazu i juz masz za soba 3 cykle..? :wink: no gratuluje...

Marcin17
02-06-06, 15:49
hmm... no naprawde jak na pół roku to nie tylko o ze masz za soba juz 3 cykle ale jakie wyniki 120 kg na klate ładnie moge powiedziec ze swietnie.. :mrgreen:

Jose
02-06-06, 16:24
a ja Ci moge powiedziec ze takie bajki to mozesz kolegom z podstawowki opowiadac...

Glynda
02-06-06, 19:17
ja ćwiczyłem troche jak miałem 15 lat moze z 2 miechy powiedz czemu mi nie wierzysz że tyle wyciskam????lepiej powiedz jakie odżywki moge wziąść na mase

degustator
02-06-06, 19:39
no bo to trioche abstrakcja.... ja cwicze 5 miesiecy i wyciskam 76 kg no to w 6 miecho 120 kg to troche sporo... niektorzy ciowcza 2 lata i tyle nie wyciskaja

Jose
02-06-06, 20:04
120 kg to nie jest juz od taki sobie ciezar.... juz trzeba w to troche pracy wlozyc zeby taki ciezar podnosic... z pewnoscia nie robisz tego po 6 miesiacach....
a co do supli i odzywek to standardowo kreatyny + gainer + transporter .... to moze i na 150 kg Ci sila pojdzie http://img80.imageshack.us/img80/1882/17bp.gif

Glynda
02-06-06, 22:17
tak na serio to jak miałem 14 lat ćwiczyłem w zime z 2 miechy i jak miałem 15 też 2 miechy i bez odżywek wycisnołem 80 a od 16 roku zaczołem trenowac tak jak się powinno a siedemnaście skoncze w listopadzie

[ Dodano: 2006-06-02, 21:18 ]
a co to jest ten transporter?????

ziper
02-06-06, 22:26
tauryna
ala
r-ala
k-r-ala
vanadyl

w największym skrócie transportują kreatyne do mięśni

vince
02-06-06, 23:23
w największym skrócie transportują kreatyne do mięśni

nie transportują kreatyny do miesni tylko wzmagaja wytwarzanie insuliny odpowiedzialnej za dostarczenie kreatyny do mieśni...

ziper
03-06-06, 07:33
taaa
dzięki :lol:

przeca napisałem, że w największym skrócie
czytaj: łopatologicznie

vince
03-06-06, 11:04
to jest zasadnicza różnica, a poza tym kazdy transporter ma inne działanie...

ziper
03-06-06, 11:35
kolego zdecyduj się...


nie transportują kreatyny do miesni tylko wzmagaja wytwarzanie insuliny odpowiedzialnej za dostarczenie kreatyny do mieśni...


to jest zasadnicza różnica, a poza tym kazdy transporter ma inne działanie...


zatem?


BTW wszystkie transportery, które wymieniłem ocierają się o temat insuliny

vince
03-06-06, 12:00
kolego zdecyduj się...


nie transportują kreatyny do miesni tylko wzmagaja wytwarzanie insuliny odpowiedzialnej za dostarczenie kreatyny do mieśni...


to jest zasadnicza różnica, a poza tym kazdy transporter ma inne działanie...

no bo tauryna zarówno jak dextroza pobudzaja organizm do wytwarzania insuliny, ale oprocz tego maja jeszcze inne rozniące sie działanie... takie trudne..??

ziper
03-06-06, 15:13
pytanie było co to transportery nie antykataboliki...

zdrówka kolego

vince
03-06-06, 15:33
pytanie było co to transportery nie antykataboliki...

a to według ciebie tauryna to nie transporter..??? :lol: :lol:

zdrowka kolego

ziper
03-06-06, 15:55
Ty naprawdę jesteś taki niekumaty czy tylko udajesz?

czytaj ze zrozumieniem
fakt młody jesteś kiedyś może posiądziesz ten trudny dar :lol:

prześledź wątek od momentu gdy Glynda zapytał co to transportery i wróć porozmawiamy dalej

zdrówka kolego

vince
03-06-06, 16:15
Ty naprawdę jesteś taki niekumaty czy tylko udajesz?

napisałem ci o taurynie a ty mi piszesz ze pytanie było o transprtery a nie antykataboliki, czyli z tego jasno wynika ze nie zaliczasz tauryny do transporterów...


czytaj ze zrozumieniem
fakt młody jesteś kiedyś może posiądziesz ten trudny dar :lol:

umiem czytac ze zrozumieniem, ale widze ze tobie ktos przypadkowo moda dał to trzeba zakozaczyc wiedzą.. :lol: ale coś ci to nie wychodzi, no trudno takie dzieci neostrady jak ty na forach tez trzeba znosic..

ziper
03-06-06, 18:09
nie kasuje Twoich bredni ażeby inni mogli się pośmiać

widzę, że trzeba Ci jednak wszystko jeszcze raz napisać, ponieważ wspomniane czytanie ze zrozumieniem nie jest niestety Twoją mocną stroną

zatem
kolega Glynda pytał co to transportery więc podałem mu kilka przykładów oraz w skrócie co takiego 'robia'
po czym Ty napisałeś:

to jest zasadnicza różnica, a poza tym kazdy transporter ma inne działanie...

podczas gdy mówiliśmy cały czas o transporterach, transporcie etc
NIE O INNYM DZIAŁANIU TRANSPORTERÃ?W

a Ty dalej:
no bo tauryna zarówno jak dextroza pobudzaja organizm do wytwarzania insuliny, ale oprocz tego maja jeszcze inne rozniące sie działanie... takie trudne..??

przypominam, że mówimy nadal o TRANSPORTERACH i TRANSPORCIE

czy to doprawdy tak trudno zrozumieć?


prosiłbym jeszcze abyś mnie nie obrażał
zrobiłeś już to przynajmniej 2 razy
zatem waż słowa a będzie git


MAM NADZIEJE, &#379E TERAZ WSZYSTKO ŁADNIE ZROZUMIESZ

pozdrawiam serdecznie

Glynda
03-06-06, 19:26
dzieki wszystko kumam a co jest dobre na mase

degustator
03-06-06, 19:52
wszelkie gainery bialko i kredka tez dziala na mase ale mniej

ziper
03-06-06, 19:57
witam
na masę jest dieta z dodatnim bilansem kaloryczny oraz trening nastawiony na ten cel

wszelkie produkty podbijające kaloryczność diety są jak najbardziej wskazane: gainery, carbo, bulki
kreatyna z najmocniejszych legalnych w PL środków

degustator
03-06-06, 20:03
ja jestem na cyklu kredki olimpowskiej w zasadzie juzkoncze i powiem wam ze na masie nic nie przybylem a na wycisk tylko 6 kg od 3 maja

ziper
04-06-06, 01:11
tak jak mówiłem
masa to kwestia kalorii
nie bedzie ich odpowiednia ilość na plusie nie bedzie masy

vince
04-06-06, 12:15
nie kasuje Twoich bredni ażeby inni mogli się pośmiać

no narazie z ciebie mam tu niezłą beke i to nie tylko w tym temacie...
kolega Glynda pytał co to transportery więc podałem mu kilka przykładów oraz w skrócie co takiego 'robia'
po czym Ty napisałeś:

to jest zasadnicza różnica, a poza tym kazdy transporter ma inne działanie...

podczas gdy mówiliśmy cały czas o transporterach, transporcie etc
NIE O INNYM DZIAŁANIU TRANSPORTERÃ?W

słowa ,,to jest zasadnicza różnica" tyczyły sie tego ze nie mozna powiedziec ze np. dextroza wiąże sie z czasteczka kreatyny i transportuje ja do miesni tylko pobudza wytwarzanie insuliny która odpowiada za ten transport...
WYStarczająco jasno..? czy mam ci przeliterować..??

a Ty dalej:
no bo tauryna zarówno jak dextroza pobudzaja organizm do wytwarzania insuliny, ale oprocz tego maja jeszcze inne rozniące sie działanie... takie trudne..??

przypominam, że mówimy nadal o TRANSPORTERACH i TRANSPORCIE

to wg ciebie jak ktos zapyta o daną rzecz trzeba mu odpowiadać ściśle trzymając sie tematu, nie dodając żadnych informacji w jakiś sposób powiązanych..
jak kolega zapytał co to trasportery to chyba warto wspomnieć że rozróżniamy ich kilka i różnią sie działaniem..
no ale według wyżej wypowiadającego sie wielkiego Pana moderatora mamy odpowiadać ściśle trzymając sie tematu i w żaden sposób nie udzielać informacji o których w pytaniu nie było mowy.. no brawo.. :lol:

ziper
04-06-06, 12:28
dłuuugo się zastanawiałeś nad odpowiedzią :lol:
ktoś gdzieś mówił o dekstrozie?
nie przypominam sobie

na reszte masz odpowiedzi wyżej
nie będę się powtarzał

pozdrawiam

vince
04-06-06, 12:34
ktoś gdzieś mówił o dekstrozie?

mozna powiedziec ze np. dextroza

nie kompromituj sie już synku... :wink:

ziper
04-06-06, 13:13
teraz jeszcze mi powiedz, że dekstroza jest transporterem :lol: :lol: :lol:

i nie mów do mnie synku bo brakuje Ci lat

vince
04-06-06, 15:33
teraz jeszcze mi powiedz, że dekstroza jest transporterem :lol: :lol: :lol:

no a czym jest wg. ciebie.... synku

degustator
04-06-06, 15:36
panowie trzymajcie poziom!!

ziper
04-06-06, 18:03
ja jeszcze nie zniżyłem się do poziomu jaki reprezentuje kolega vince87 i nie mam zamiaru

wracając do tematu kolego
vince87 jeśli twierdzisz, że dekstroza jest transoprterem kreatyny to ja nie mam więcej pytań
proszę tylko abyś trochę poczytał by poziom Twej wiedzy umożliwiał Tobie polemikę ze mną

pozdrawiam

vince
04-06-06, 18:12
własnie sie dowiedziałem że kolega ziper, to kolejny wszystko wiedzący z forum ***, także wszystko jasne.. :lol:


wracając do tematu kolego
vince87 jeśli twierdzisz, że dekstroza jest transoprterem kreatyny to ja nie mam więcej pytań
proszę tylko abyś trochę poczytał by poziom Twej wiedzy umożliwiał Tobie polemikę ze mną

no poprostu nie moge, idziesz koleś w zaparte ciągle coraz bardziej sie kompromitując, brakuje mi juz słów także przytocze ci cytat:
,, dextroza powoduje natychmiastowe wydzielanie insuliny we krwi co powoduje lepsze wykorzystanie substancji anabolicznych w organizmie, szczególnie aminokwasów i kreatyny.
Dekstroza przyjęta z kreatyną zwiększa efektywność tej ostatniej nawet o 50%, dlatego jest najskuteczniejszym dodatkiem stosowanym w kuracjach kreatynowych"

proponuje zakonczyc ta bezsensowna dyskusje zanim kolega ziper, całkiem sie pogrąży, zreszta ja juz nie bede dalej pisał i zaśmiecał forum bo po co mam sie zniżać do jego poziomu ciągnąc te kłótnie.. :wink:

ziper
04-06-06, 19:40
skoro chcesz być tak dokladny to dekstroza nie jest transporterem
jest nim insulina

a dekstroza/glukoza/carbo powodując jej wyrzut ułatwiają wchłanianie kreatyny

vince
04-06-06, 19:49
skoro chcesz być tak dokladny to dekstroza nie jest transporterem
jest nim insulina

a dekstroza/glukoza/carbo powodując jej wyrzut ułatwiają wchłanianie kreatyny

to już napisałem kilkanascie postów wcześniej.. :razz:

degustator
04-06-06, 20:10
ogolnie owiac dextrosa jest transporterem ale ten transport polega na tym jak przedstawil ziper

Glynda
08-06-06, 00:14
a jakie są transportery moglibyście mi wypisać wszustke i jaki jest najlepszy.
I jaka jest najmocniejsza kreatyna prosze o odpowiedzi pozdrawiam i nie kućcie się tak hehehe

degustator
08-06-06, 01:18
transportery---> tauryna cukry proste
a kreatyna to kreatyna

pakernia.pl
08-06-06, 01:21
tauryna
ala
r-ala
k-r-ala
vanadyl

w największym skrócie transportują kreatyne do mięśni

plus do tego dextroza, ale możesz kupić zwyklą glukozę w aptece po kilka zeta za 80g

co do kreatyny to chodzi Ci o czystą kretkę czy o stacki kreatynowe, bo to różnica.

a na masę to w zależności od zapotrzebowania proponuję do wyboru:

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=33&products_id=549

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=33&products_id=379

albo z tańszych:

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=33&products_id=552

pozdrawiam

P.S.
A Ty vince nie kozakuj, też się z Ziperem i nie tylko klócilem na tym forum, ale zawsze pelna kulturka byla!!!

vince
08-06-06, 11:47
P.S.
A Ty vince nie kozakuj, też się z Ziperem i nie tylko klócilem na tym forum, ale zawsze pelna kulturka byla!!!

to niech niezgrywa wszechwiedzącego, a pokazał powyżej że wielu rzeczy nie wie, a wszystko bedzie ok...

Glynda
08-06-06, 15:14
ale jakie kreatyny są najlepsze które najlepiej dają

Jose
08-06-06, 17:14
na mnie dobrze podzialalo mono vitalmaxa (zielona puszka) ... jak na 1 cykl to moge smialo polecic ;)

degustator
08-06-06, 17:23
a ja olimpowska kredke polecam monohydrat 1250