PDA

Zobacz pełną wersję : pasza?



Einher
27-11-07, 22:08
W moim mieście często słysze ze jakieś młotki biorą paszę (taką dla świń) i ponoć ładnie rosną.... Słyszałem takze o skutkach ubocznych, włosy na ciele itp... Co o tym wszystkim myslicie?

pw
27-11-07, 22:30
Nei dawno był temat taki sam
Jeżeli zwierze rzeźne szybko rośnie, to szybko będzie przynosić zyski, mniej kasy na utrzymanie ble ble ble ...
A więc co jest w takich kaszach - dużo sterydów, dodatków itp.
Jeżeli chcesz być jak zwierze rzeźne to jedz
Ja odradzam

Symu
27-11-07, 22:31
Słyszałem też o tym choć nie widziałem nigdy na oczy, nie mniej jednak odpada ze względu chocby na to że zwierzaki szprycuje się różnoraką chemią zawartą w tej paszy która dla czlowieka byłaby zbyt toksyczna podejżewam.

pw
27-11-07, 22:33
Nie sądzę, toksyczne to co się znajduje jest, ale nie tak by dawałoby to efekt śmiertelny

Symu
27-11-07, 22:38
Nie mówię o śmiertelnym ale tak jak wspomniałeś choćby sterydy które mogą uszkodzić nam organy, głównie wątrobe.

Einher
28-11-07, 08:47
O sterydy i chmie niemusze sie bać bo sam moge zmielić czyste biologicznie zboże z pola :smile: jedyne czego sie boje w tym wypadku to strach przedskutkami ubocznymi....

Symu
28-11-07, 15:26
ale to już nie bedzie ta pasza co daja zwierzetom. jedz normalnie nie
kombinuj raczej w tym kierunku.

paweleeekkk
28-11-07, 15:45
Pasza to normalne zboża przecież...z tym że pośrutowane.
A jeżeli Ci chodzi o "Premixy", bo napewno o to... to jest to najprościej mówiąc RECYKLING. :)
Jak świnia zdechnie to jest przerabiana na te twoją "pasze"... i potem je to następna i następna... aż wkońcu jakaś zdechnie i też jest przerobiona. I tak naokrągło.
Czaisz? :)
A jak nie wierzycie to sobie tak ręką przesypcie to i zauważcie że są tam małe włoski (takie jak na świni), czasami są chrząstki, od kości.

tom
28-11-07, 15:47
dla zwierzat sa inne normy czystosci jesli chodzi o jedzenie pasz...
poza tym jest tam full chemii itp...

NIE KOMBINUJ - UKLADAJ DIETE I JEDZIESZ

Roczek180
28-11-07, 17:54
CHlopie swinia to jes szybko tyje ty bys tak tez przytyl, ale swinia zyje 2 lata i ja zabijaja jak chcesz tyle pociagnac po tej paszy to jedz, to chemia zeby swina szybko przytyla nie warzne cay kosztrem zdrowia pordzo..0

Deathbreaker
28-11-07, 20:15
Tylko jakiś desperat mógłby jeść pasze ;P