PDA

Zobacz pełną wersję : Boks a Siłownia. Duży wysiłek.



Vegos
27-11-07, 21:00
Witam.

Chciałbym abyście poradzili mi coś w mojej sytuacji.
Trenuje boks 5x w tygodniu, są to bardzo intensywne i męczące treningi.
Przedtem chodziłem na siłownie ok. roku czasu więc nie rezygnuje z niej i po treningach także ją odwiedzam. Poradźcie mi jakieś odżywki, które będą najodpowiedniejsze w tej sytuacji, żeby nabrać masy mięśniowej. Ważę 72 kg mam ok. 182 cm wzrostu.

I tak dodatkowo...
Czy da się w ogóle pogodzić siłownie z ciężkimi treningami?

Dziękuje i Pozdrawiam.

Punisher
27-11-07, 21:06
Jak wygląda twoje odżywianie?

Symu
27-11-07, 22:05
Oczywiście, że się da choć nie ukrywam żę pewnie bedą musiały być lekko lżejsze bo dużo masz tego boksu. Poleciłbym szczególnie suple poprawiające regeneracje jak glutamina czy bcaa. Oczywiście dieta też musi być. opisz czy jakas masz i powiedz moze cos wiecej o sobie.

Vegos
28-11-07, 20:49
Diety nie mam, raczej się w to nie bawiłem, raz próbowałem ale to był nie wypał. Odżywiam się standardowo śniadanie (głównie kanapki z serem i szynką) później jakiś obiad (mięso, ziemniaki) no i wieczorem po treningu kolacja (najczesciej też zwyczajne kanapki)

Jak byście mieli jaką dobrą diete to także możecie wrzucić

milo90
28-11-07, 21:26
ja bym ci radził kupic jakieś carbo, zebyś nie padł z wycięczenia...

Symu
28-11-07, 21:59
Spróbuj sam ułożyć dietę. W dziale dieta masz trochę wskazówek. Przy tak intensywnych treningach może być ci bardzo trudno zdobyć masę bez dietki. Carbo to rzeczywiście dobry pomysł np. przed treningiem, mi jakiegoś takiego kopa zawsze dawało. Ogólnie musisz robić standardową masówkę.

Jak będziesz liczył zapotrzebowanie kcal dolicz 500kcal za każdą godzinę boksu.