PDA

Zobacz pełną wersję : Ocencie moj plan cwiczen



Adamusss
27-11-07, 19:44
Witam.Piszcie co sadzicie na jego temat co zmienic co zle itd sam to wymyslilem mnimo ze az tak sie na tym nie znam ogolnorozwojowki nie robilem przeszlem do tego:) Zaczalem dopiero cwiczyc,cwicze miesiac (co za tym idzie i nazwy cwiczen moga nie byc tak fachowo ale mam nadzieje ze bedzie wiadomo o co chodzi jak co to pytac)i tak jakos cwicze na zmiane wszystko ze w sumie wyszedl z tego plan konkretny a oto on:

Pon:
a)plecy:
-sciąganie na atlasie za tyl glowy 4 seria po 10 razy
-wyciskanie na atlasie na siedzaco 4 serie po 10 razy
-opierajac noge na laweczce wciaganie chantli do gory 3 serie po 9 razy
b)Nogi:
-prostowanie nog na atlasie siedzac 4 serie po 10 razy
-przysiady ze sztanga 4 serie po 10 razy

Wt:
a)bic:
-podnoszenie chantli opierajac o kolano 3 serie po 10 razy
-na przemienne podnoszenie chantli stojac 3 serie po 9 razy
-podnoszenie sztangi stojac 4 serie po 8 razy
b)barki:
-naprzemienne podnoszenie chantli bokiem stojac 4 serie po 8 razy
c)tric:
-wyciskanie chantli zza glowy 3 serie po 8 razy
-''sciaganie'' na atalsie drazka do dolu 3 serie po 10 razy
-opierajac sie na lawce wyciskanie chantli do gory 3 serie po 7 razy

Czw:
a)klata:
-wyskianie sztangi na laweczce prostej 12-10-10-8
-wyciskanie sztangi na laweczce skosnej 10-10-10-10
b)rozpiętki:
-spuszczanie sztangi na boki lezac na laweczce 4 serie po 8 razy
c)tric:
te same cwicz co we wt

Sob:
a)bic:
te same cwicz co we wt
b)kaptury:
-unoszenie sztangi na wyprostowanych rekach 4 serie po 10 razy
-wyciskanie do gory na atlasie drazka stojac 3 serie po 8 razy

inter162
27-11-07, 19:55
jest ok tylko na barki myśle ze za mało ale ogólnie spoko

johny
27-11-07, 20:11
nic o sobie nie napisales...jezeli cwiczysz na mase to nei cwicz dwa razy w tyg o nic nie da wrecz przeciwnie po dugir plecy cale pakujesz na atlasie,wogole niema wioslowania niema nic na grzbiet.-spuszczanie sztangi na boki lezac na laweczce 4 serie po 8 razy a to co to ?? <woooow> plan ogolem nei jest najlepszy...:/ poczytaj troche o tym a najlepiej skorzystaj z podwieszonych i na tej podstawie cos sam uloz

Alkalyn
27-11-07, 20:16
myslezepowinienes zrobic jeszcze jedno cw na nogi. mianowicie na lydki:) i zamiast tego sciagania na atlasie na trica zrob sobie francuskie sztanga. reszta ok:) tylko gdzie brzuch??!!:D:D

Adamusss
27-11-07, 21:31
Wiec:
Johny nie wiem na co cwicze sam ukladalem plan wiec nie wiem na co to dodam ze nic nie biore zadnych odzywek itp nie rozumie co mam 2 razy w tyg nie cwiczyc? no chcialbym masy anbrac bo ''kawalem chopa''to nie jestem SORY ZA POMYLKE CHODZILO OCZYWISCIE CHANTLE NA BOKI A NIE SZTANGE W CWICZENIA NA ROZPIETKI

Alkalyn no moze zaczne wnet robic A6W ale i tak bym pewnie dlugo nie wytrzymal choc moze cos bedzie widac a co np robic na brzuch? poza brzuszkami oczywiscie

Alkalyn
27-11-07, 22:49
jak nie chcesz robic a6w to zrob sobie podkoszenie kolan do gory w zwisie na drazku, i np unoszenie nog lezac na laweczce na plecach.

johny
28-11-07, 09:20
dla mnie polan hujowy,i jakies dziwne polaczenia typu biceps barki plecy...poczytaj

MaXior
28-11-07, 11:12
plan ok?? jak sie nei znacie to nei piszcie...bo plan jest zly!!!
nogi z plecami?? 2 najwiesze partie razem?? biceps potem barki?? i triceps?? nie zol i wy piszecie ze to dobry plan...porazka...

podaj staaz i cel trening...bo jak widze taka pomoc ze strony forum to mnie ....i rozpisze Ci go narmalnei ..bo takeij zlej rozpiski nie widzialem hohohoh...

nogi

klata tric
barki biceps

plecy

Adamusss
28-11-07, 21:46
Wiec Maxior jakbys czytal wszystko co napisalem to bys wiedzial ze cwicze dopiero miesiac a plan..hhmm.zalezy mi na masie bo za duzo to jej tak nie mam:P jeszcze chcesz cos? moze zaczne A6W robic ale nie wiem ile wytrzymam

johny
29-11-07, 18:58
maxior dobrze ci mowi

Alkalyn
29-11-07, 19:08
tzn racja... duze miesnie powinny sie laczyc z mniejszyi partiami. Czyli np plecy i bicek:)