PDA

Zobacz pełną wersję : Co trenowac zeby miec takie ciało... ?



Makavelli
26-11-07, 21:39
Mam 16 latek( za dwa miechy 17)
wzrost 184 cm
waga 76kg (dane z dnia dzisiejszego ;p)
cwicze chyba z pol miesiaca
chodze 3 razy w tygodniu na silke (w pon. sro. i piat.) i codziennie robie jescze po 2-20 pompek i 2-60 brzuszków (co tydzen zwiekszam o 10)
i jescze biegam z dobre 15 min. (jak pogoda na to pozwoli bo ostatnio coraz zimniej :/) aa i jescze "wiosłuje na takiej hmmm jakby lawce do wioslowania(nawet niewiem jakie ona miesnie wyrabia?)
i chodzi mi o to zeby miec taka klate,cycki, i takie miesnie brzucha (wszystko wicwyczone na "sucho" bez zadnych odzwyek itp. chce tak wyrzezbic cialo :)) :
link--> http://www.donmega.com/2pac/2pac64.jpg
http://www.mixtapetorrent.com/files/riseandoverpower.jpg
http://photos.contactmusic.com/m/dead_earners_301007/dead_earners_3_wenn1642251.jpg

Acha i czy musialbym jakas diete robic?
Czy to prawda ze jak np. waze 76 kg to spalam na jedna godzine podstawowo 76 kcal ? tzw. PPM (podstawowa przemiana materii)?
na cyzm to polega? czy to jest non-stop przez 24 godziny czyli np. 76 kg x 24 h wyjdzie 1824 czyli tyle spalam podstawowo na codzien czy jak? czy to sie liczy dopiero kiedy wstane i przez caly dzien az pojde spac (od 6 do 22) czyli 76kg x 16h czyli 1216 to tyle spalam podstawowo?
aaa i ile powinien brac posilkow i jakich? i cyz po cwiczeniach powinno sie cos jesc? bo ja tego troche nierozumiem... skoro cwicze np. zeby troche spalic kalorii to jaki w tym sens ze po ciwcznieach cos znowu jem czyli przyswajam znowu kalorie?
Prosze o odpowiedzi :) byłbym bardzo wdzieczny :)
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów :)

paweleeekkk
26-11-07, 21:42
Linki nie działają... mi przynajmniej...

Makavelli
26-11-07, 22:00
Linki nie działają... mi przynajmniej...
a na pozostale pytanka nbie moglbys odpowiedziec? :P
wpisz w google grafika 2pac,Tupac to bedziesz wiedzial o jakie cialo mi chodzi :)

1990Mariusz1990
26-11-07, 23:05
Trenować to możesz wszystkie partie ciała, nigdy nie uzyskasz takiej samej budowy jak nasz idol 2PAC ponieważ każdy człowiek jest inny...;p W Poniedziałki możesz potrenować na KLATKĘ i NOGI, w środy PLECY i BICEPSY , w piątki TRICEPSY i BARKI. Pamiętaj o diecie po 6 miechach zakup krete i zacznij jechać na cyklach. PZDR for all!!

dexter
27-11-07, 00:01
chodzisz na siłke poł miesiąca, a jak chcesz wyglądać podobnie jak ten koleś to moze za 2 lata ci się to uda, musisz miec diete i dobry plan treningowy poszukaj a znajdziesz tu jest wszystko

Riddick
27-11-07, 08:03
Dieta jest tak samo wazna jak trening, jak bedziesz zle jadł to nie bedzie zadnych efektów.

Makavelli
27-11-07, 08:31
nigdy nie uzyskasz takiej samej budowy jak nasz idol 2PAC ponieważ każdy człowiek jest inny...;p
ale podobna moge uzyskac... mi szczegolnie chodzi o te cycki/klate ;d


Pamiętaj o diecie po 6 miechach zakup krete i zacznij jechać na cyklach
yyy jakies kosky czy co? (sry za glupie pytanie ale niewiem o co chodzi)


chodzisz na siłke poł miesiąca, a jak chcesz wyglądać podobnie jak ten koleś to moze za 2 lata ci się to uda,
to ja wiem ze mi to troche zajmie czasu ;)

musisz miec diete i dobry plan treningowy poszukaj a znajdziesz tu jest wszystko
znajde taaaa... musialbym wiedziec jaka wogle diete zeby miec takie cialo itp. itd. latwo sie mowi ;p

Dieta jest tak samo wazna jak trening, jak bedziesz zle jadł to nie bedzie zadnych efektów.
rozumiem ;) tylko ze jaką diete ?

lo3
27-11-07, 15:04
kreta to ... kreatyna ;d

paweleeekkk
27-11-07, 15:25
Zadzwoń do 2Paca to Ci może powie jaką miał diete...
Zapraszamy do działu DIETA! (Czytaj podwieszone!)

Pozdro :)

Makavelli
27-11-07, 16:19
kreta to ... kreatyna ;d
acha... ale tego nie mam zamiaru ruszac. chce na czysto cwiczyc

Zadzwoń do 2Paca to Ci może powie jaką miał diete...
taaa :/

Zapraszamy do działu DIETA! (Czytaj podwieszone!)
łatwo sie mowi, ja w tym zielony jestem to skad mam wiedziec jaka dieta zapewni mi taka budowe ciala?

Pozdro :)
;)

Dodarek
27-11-07, 20:40
Co wy macie z tym 2 pakiem? Koleś jest po prostu szczupły , wygląda jak mój kolega , który wcale nie ćwiczy. Chcesz tak wygladać to broń Boże nie ćwicz na mase tylko pal jointy i mało jedz . Efekty gwarantowane . A i Weidera zrób , tylko nie do końca , tak do połowy ,zebyś ideału nie przerósł. Ludzie troche ambicji , mierzcie wysoko.

otarod
28-11-07, 12:50
jak dla mnie to 2pac wcale nei wygląda dobrze. Musisz prowadzić odpowiednią dietę. Białko jakieś 2gramy na kilogram CIała no i węglowodany. Oblicz sobie potrzebne dawki. Jest w sieci wiele programów które CI w tym pomoga. Jeżeli chodzi o te Twoje pompki i brzuszki to nie polecam ich robić codziennie. Jeżeli masz trening rozpisany na 3 dni w tygodniu to to wystarczy. Wystarczy że wszystko będziesz ćwiczyć raz w tygodniu.

oSiŁeK_sNd
28-11-07, 12:55
chlopaku...pierwsza sprawa...to murzyn i cyce ma genetycznie takie wiec wystarczylo mu pewnie robic tylko pompki w chacie :] a jak chcesz wygladac tak jak on to musisz duzo crack'a palic...

paweleeekkk
28-11-07, 15:42
Wogóle jeśli o tym mowa to murzyn jest o wiele bardziej "trwalszy" niż białas.
Taki 50cent... Dostał ileś tam kulek w tym jedna na szczęke i żyje...
Białas już by zdechł dawno...

Makavelli
28-11-07, 16:08
Koleś jest po prostu szczupły ,
to mnie roz... .;D on byl w moim wzroscie a wazyl 82 kg ja waze natomiast 76 ... szczuply haha :D

Jeżeli chodzi o te Twoje pompki i brzuszki to nie polecam ich robić codziennie.
czemu nie ?

jak dla mnie to 2pac wcale nei wygląda dobrze.
wiesz ja mam taki teledysk z jego koncertu to jak tam tanczyl... cholera jasna cialo ladnie wyglada wszystko wyrzezbione i wogle malo tluszczu

oSiŁeK_sNd
28-11-07, 19:05
kup se dmuchana lalke 2paca moze to cie zadowoli...bo temat idiotyczny, cwicz to bedziesz mial...proste

Conan
28-11-07, 20:19
kup se dmuchana lalke 2paca moze to cie zadowoli...bo temat idiotyczny, cwicz to bedziesz mial...proste

Popieram. Sog dla ciebie za mądrą wypowiedź.

Makavelli
28-11-07, 20:26
kup se dmuchana lalke 2paca moze to cie zadowoli...
ale ty jestes zabawny(ironia)... nie no zal

cwicz to bedziesz mial...proste
no wlasnie dlatego sie pytam kogos kto sie zna bardziej na tym co mam cwiczyc itp.

oSiŁeK_sNd
28-11-07, 22:10
zal to zalozyc taki temat jak twoj...wiesz, glupie pytanie glupia odpowiedz...chociaz odpowiedz i tak byla stosunkowo mąrda, a jak nie wiesz co cwiczyc to tez Ci mozemy powiedziec, cwicz wszystko bo jak zaczniesz cwiczyc jedna czy 2 partie miesni to bedziesz tylko wygladal smiesznie i nabawisz sie dysproporcji, po prostu idz na siłownie, tam napewno ktos z chęcią Ci pomoze, wytlumaczy...a jak juz chcesz pomocy internetowej to masz i idz juz czytac a nie zadawac kretynskie pytania www.kulturystyka.pl/atlas