PDA

Zobacz pełną wersję : jaka dieta przy [mass xxl]



apacz
26-11-07, 15:28
witam zamierzam brać mass xxl 4800kg i mam pytanie czy w mojej diecie ma być więcej białek i mniej węgli? bo mass zawiera tylko 20g białka za to jest dużo węgli. kiedyś jadłem białko i moja dieta miała w sobie dużo węgli bo mało wyło w odżywce? a i jeszcze jedno czy mogę łączyć mass xxl z jakąś odżywką białkową lub kreatyną?

dexter
26-11-07, 15:55
raczej napisz cos o sobie jaka waga i czy masz tendencje do tycia bo to jest ważne

SEBAN
26-11-07, 16:08
Pytasz czy chcesz zrobić cykl na kreatynie z MassXXL tak??? Pewnie że możesz,tylko napisz więcej o sobie(wiek,waga,staż,cel).Pozdro!!!

Odnosnie ilości białka i węgli to nie napisałeś ile masz dziennie kalorii i ile wegli i białka masz w diecie,a to ważne.

Punisher
26-11-07, 16:41
Nie no w ogóle... Mass XXL powinien uzupełniać dietę, a nie na odwrót(yy?).

paweleeekkk
26-11-07, 17:54
No właśnie. (j.w.)
Po nowym roku robie zaopatrzenie (m.in. Mass XXL), z tym że ja mam diete i akurat w mniejszy posiłek machne se gainera na uzupełnienie.

apacz
26-11-07, 23:08
16lat
60kg
178
trenuję półtora roku
na klatę biorę 65kg
cel-MASA,jestem szczupły i nie mam tendencji do tycia

Symu
27-11-07, 18:39
Na tym poziomie spokojnie byś uzupełnił zapotrzebowanie z jedzenia. Podejżewam, że jesteś ektoformikiem dlatego raczej węgle będą ci potrzebne w większych ilościach 5-6g na kg masy ciała. Najlepiej jakby były to ww złożone z ryżu, roślin strączkowych....Możesz massa łączyć z czym chcesz aczkolwiek moim zdaniem żadnych ozywek/supli ci nie trzeba.