PDA

Zobacz pełną wersję : pompa miesniowa



dzako18
26-11-07, 14:41
witam wszystkich wlasnie bede zaczynal cykl na mono i chcialbym sie od Was dowiedziec co moglbym do tego dokupic na "pompe" ale nie chodzi mi tu o jakies mocne stacki czy cos podobnego ale o jakas nie wielka pompe

ProxX
26-11-07, 14:51
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6859
arginina :)

Punisher
26-11-07, 15:07
Nie w tej formie.
Kup sobie aakg. Zwróć uwagę, czy dany produkt ma w sobie jabłczan cytruliny, jak ma to jest mocniejszy.

Symu
27-11-07, 19:01
AAKG z tych tańszych, a cytruline z tych droższych. Zwykła arginina też jest fajna tyle że większe dawki trzeba brać.

Hellmut89
27-11-07, 19:04
Ja od niedawna testuje AAKG treca i muszę powiedziec że pompa jest niesamowita:)

Symu
27-11-07, 19:49
Niestety tylko z suplami jest ten problem, że nie na kązdego wszystko działa i trza samemu stestować. Ja nawet po 10g aakg nie czuje jakiejś specjalnej pompy, a po cytrulinie masakryczna po dawkach podawanych przez producenta i jeszcze po blueprincie z MANa ale za drogi jest.

dzako18
27-11-07, 20:14
a nie ma czegos tanszego? nie potrzeba mi tego duzo trenuje 2 razy w tygodniu obecnie wiec duzo nie pojdzie

Symu
27-11-07, 20:27
aakg dosc tanio wychodzi i nitrox z megabola (jeśli jesteś podatny) Pamiętaj jednak, że to jest raczej dodatek dla dobrego samopoczucia bo efekt z czy bez jest praktycznie taki sam.

Punisher
27-11-07, 20:33
Niestety tylko z suplami jest ten problem, że nie na kązdego wszystko działa i trza samemu stestować. Ja nawet po 10g aakg nie czuje jakiejś specjalnej pompy, a po cytrulinie masakryczna po dawkach podawanych przez producenta i jeszcze po blueprincie z MANa ale za drogi jest.
Ale jabłczan cytruliny nie powoduje pompy tylko alfagetoglutaranargininiy.

Symu
27-11-07, 22:10
Jak najbardziej j.cytruliny pompuje aakg o ktorym piszesz to arginina+akg. Pompe wywołuje arginina w tym związku. Cytrulina jest prekursorem kreatyny, przekształcanym w argininę i glikocjaminę. Ułatwia wytwarzanie NO2. Z resztą sam kiedyś spróbuj, bo jak dla mnie to jeden z najlepszych supli tego typu :)

Punisher
27-11-07, 22:24
Nie zrozumieliśmy się, zresztą mój błąd, bo napisałem niejasno.
Nie o to mi chodziło, oczywiście, że uczestniczy w wytwarzaniu NO i zwększa przepływ przez naczynka w mięśniach, chodziło mi o to, że zwiększa przyswajanie aakg i lepiej stosować j.cytruliny w połączeniu właśnie z aakg.

Symu
27-11-07, 22:29
Ja stosowałem osobno, no ale jak mówie kwestia naszych osobistych predyspozycji. Jak ktoś ma duuużo kasy to polecam blueprint z MAN pompa utrzymuje się strasznie dlugo i jest nieziemska , a miałem tylko 5 porcji :)

Punisher
27-11-07, 22:38
MAN to ogólnie dobra firma. Wróćmy do tematu.

Może kup sobie Xtend'a :)
http://aminy.pl/index.php?Content=details&id=1509

Myślę, że by Ci pasowało. Nie jest zbyt drogie, bierzesz tylko przed treningiem przez co jest wydajny. (symu, i jest sam j.cytruliny)

Symu
27-11-07, 22:57
Za mał go trochę, ten supelek raczej potraktowałbym jako antykatabolik lub do szybszej regeneracji.